صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت‌ها تماس با ما 9 الی 16 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
همین حالا سایت خود را بسازید
مقالات سئو
»

نکات مهم در سئو ( 2)

نکات مهم در سئو ( 2)
 همانطور که در قسمت قبل خواندید به ادامه مطلب می پردازیم و مواردی دیگر از نکات مهم در سئو را بررسی می کنیم. و خواهیم گفت که چگونه سایت خود را بهینه سازی کنید.

نکات مهم سئو در طراحی سایت

 

 

لینک هایی که درآن از کلمات مرتبط استفاده می شود ، به عنکبوت ها (خزنده ها) می گوید که لینک مربوطه درباره چیست. لینک هایی که با متن "click here" یا مشابه به این هستند هیچ کاری برای بازدید موتورهای جستجو انجام نمی دهند.و هیچ تاثیری در سئوی سایت ندارند.

 

لینک هایی را به سایت های معتبر داشته باشید و اگر جستجوی محلی برایتان مهم است لینک هایی به سایت های مورد اعتماد در ناحیه جغرافیایی خودتان داشته باشید.همچنین لینک های ورودی به سایت های رقبای خود را تحلیل و بررسی کنید تا لینک هایی که شما هم باید به دست آورید را پیدا کنید. محتوای خوب در پایه ای ثابت ایجاد کنید و از رسانه های اجتماعی برای آگهی و ایجاد لینک استفاده کنید.(وبلاگ برای این منظور عالی است) .

لینک هوشمندانه بسازید

توسعه ارتباط با پوشش رسانه ای می تواند یک منبع عالی برای ارائه کار شما باشد از جمله گرفتن لینک ها از سایت های رسانه ای معتبر. انتشار آنلاین در رسانه های اینترنتی یک تاکتیک برای ایجاد لینک های موثر است و در را برای ارائه در سایت های جستجوی خبر باز می کند.

نکته: تنها زمانی از انتشارات استفاده کنید که چیزی قابل توجه برای انتشار داشته باشید و وقت خود را در انتشارات هدر ندهید.
 

موتورهای جستجو ،بویژه گوگل عاشق وبلاگ ها با محتوای تازه و داده های بسیار ساختاریافته است .فراتر از آن، برای پیوستن به مطالب موجودکه پیش از این در مورد شرکت یا صنعت شما جای گرفته اند، هیچ را بهتری نیست. همچنین خواندن وبلاگ های دیگر ونظر دادن در آنها انتشارات شما را افزایش می دهد ونیز کمک می کند تا لینک های جدید بسازید.

نکته:نام وبلاگ خود را مثل نام دامنه خود قراردهید. به عنوان مثال blog.yourdomain.com
در این صورت دامنه اصلی شما هر لینک مفیدی را برای وبلاگ شما می گیرد.
 

از هر شبکه اجتماعی که استفاده می کنید اولین وظیفه این است که فعال باشد و توقف نکنید و مشتریان بالقوه را ترغیب کنید البته نه به صورت آزار دهنده.

 

جستجوی آنلاین برای خرید آفلاین روندی رو به رشد است.سایت خود را بهینه کنید و ترافیک محلی را با نمایش برجسته آدرس و شماره تلفن بدست آورید.

 

به عنوان مثال طبق آموزش در google web master central ثبت نام کنید و وب سایت خود را به گوگل معرفی کنید.

​​​​​​​ ممکن است گوگل امروز 70 درصد از ترافیک شما را موجب شود اما چه می شود اگر آپدیت الگوریتم بزرگی به شما ضربه سختی بزند؟ چه می شود اگر دیدگاه گوگل شما فردا از بین برود؟ خبرنامه ها و دیگر محتواهای مشترک محور می توانند به شما کمک کنند تا ترافیک یا مشتریان خود را حفظ کنید.

ایجاد وبلاگ ، استفاده از رسانه های اجتماعی و جستجوی محلی و ... کمک خواهند کرد تا مخاطبان بالقوه ی وفادار را افزایش دهید و وجود مشتریان است که شاید به شما کمک کند تا از تغییرات ناگهانی گوگل در امان بمانید.
 

مرتبط با بخش

معرفی سایت به موتور جستجوی گوگل سئو چیست و راه های بهینه سازی سئو کلمات کلیدی مناسب چیست؟ بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت اول) بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت دوم) استفاده از متاتگ دیسکریپشن پنج دلیل سرمایه گذاری برای سئو ( چرا باید سایت را سئو کرد ؟ ) تاریخچه سئو مزایای استفاده از ssl چیست ؟ نکات مهم در سئو (1) چگونه تولید محتوا کنیم ؟ تصورات غلط مردم درباره سئو لینک سازی داخلی و تاثیرآن بر سئو چیست چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشیم ؟ 6 تکنیک پرکاربرد در سئوی خارجی نقشه سایت چیست ؟ تاثیر نقشه سایت در سئو

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس