صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت‌ها تماس با ما 9 الی 15 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
همین حالا سایت خود را بسازید
مقالات سئو
»

پنج دلیل سرمایه گذاری برای سئو ( چرا باید سایت را سئو کرد ؟ )

پنج دلیل سرمایه گذاری برای سئو ( چرا باید سایت را سئو کرد ؟ )


سئو چیست ؟


چگونه سایت را سئو کنیم ؟ چرا باید سایت را سئو ( seo )کرد ؟بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو چگونه انجام می شود ؟ و ده ها سوال دیگر ، سوالاتی می باشد که صاحبان وب سایت و کسب و کارهای اینترنتی همیشه با آن درگیر هستند . در اینجا به معرفی 5 دلیل اصلی برای سرمایه گذاری برای سئو می پردازیم .
چرا باید سایت سئو کرد
 

چرا باید سایت را سئو کرد ؟

 
در کل سئو جذب کاربر با ساده ترین ، سریع ترین و بهترین تجربه ممکن است. وظیفه یک موتور جستجو یافتن چیزیست که کاربران به دنبال آن هستند و این نتایج جستجو را از سایت های ارائه دهنده آن می یابد. یک کاربر راضی دوباره باز خواهد گشت و این بازگشت یعنی سایت ارائه دهنده از مطلب مناسب در رابطه با موضوع جستجو شده برخوردار بوده بنابراین در جستجوهای بعد در رتبه بهتری از نظر موتور های جستجو قرار خواهد گرفت در این صورت هم مدیر سایت و هم کاربران راضی خواهند بود.
مردم ناخودآگاه به نتایج موتورهای جستجو اعتماد می کنند.اگر گوگل سایت یک محصولی را دربالاترین سطح صفحه جستجو قرار دهد کاربر می پندارد که این محصول خوبی است پس به تمام دوستانش در فیس بوک و توئیتر و ... می گوید که چنین محصولی را خریده است و ازآن ها نیز دعوت می کند و لینک سایت را برایشان می گذارد تا به راحتی با یک کلیک وارد آن سایت شوند. قوانین تکثیر بسیار سریع کار می کند و قبل از آن که شما با خبر شوید چندین کاربر به سایت شما پیوسته اند . چرا؟ چون موتور جستجو همه چیز را به هم ربط می دهند و این اتصالات همه به محصول شما اشاره می کنند.
بازاریابی اینترنت از جمله سئو ، افرادی را که از پیش به دنبال محصول یا خدمات خود هستند را جذب می کند لازم نیست شما تبلیغات عجیب وغریبی انجام دهید.مخاطبین می دانند که چه می خواهند به همین دلیل در وهله اول به دنبال جستجو رفته اند.شما فقط باید سایت خود را در یکی از پنج رده بالای موتور جستجو معرفی کنید !! آنها به دنبال شما بودند وشما درست به موقع خود را معرفی کرده اید و شما همچنان باید مخاطب را متقاعد کنید که شرکت بهتری برای خرید هستید .تا اینجا نیمی از راه را رفته اید.ارائه مطالبی که کاربران می خواهند کار خسته کننده ایست اما سرمایه گذاری بزرگیست اگر در این را ه قدم بردارید در راه جذب مشتری جدید به خوبی قدم برداشته اید. یعنی کاربر را به مشتری تبدیل کرده اید.
همانطور که در بند دو گفته شد کاربران ناخودآگاه به نتایج جستجو اعتماد می کنند. این امر باعث می شود تا قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را بگیرند سایت های دیگری را هم که در لیست جستجو آمده است را بازدید کنند حتی اگر سایت شمارا ذخیره ویا علامت گذاری کرده باشند. اگر سایت شما در بالاترین رتبه کارمی کند چطور این امر را ممکن کنید که کاربر در حین جستجو با سایت شما روبه رو شود؟چه می شود اگر سایت شما سه بار از پنج جستجوی کاربران برای محصول دلخواهشان ظاهر شود؟ مطلب مهمی که شما باید بدانید این است که آن ها از طریق وب سایت شما جذب می شوند.
تحلیل گر گوگل قادر است اطلاعات ارزشمند بازدیدکنندگان شما را دنبال کند.اطلاعاتی از قبیل مرورگر مورد استفاده ،کلیدواژه تایپ شده ،تکنولوژی مورد استفاده آن ها، محل جغرافیایی کاربران، روز و زمانی که آن ها بیشتر فعال اند ،تعداد پرداخت انجام شده در یک صفحه و ... .
این اطلاعات به شما کمک می کند تا بازار هدف را کشف کنید، تبلیغات خود را مشخص کنید ،استراتژی های خود را براساس حقیقت تعیین کنید نه حدسیات ، مشتریان خود را بهتر بشناسید و تولید یا خدمت خود را بهتر فراهم کنید و ارائه دهید سئو فقط یک تیکه از پازل است . اگر وب سایت شما دارای محتوای قابل اعتماد نباشد وقت و هزینه ای که صرف سئو کرده اید را هدر می دهید.
محتوا همیشه پادشاه خواهد بود .سئو هنگامی بازدید ، ترافیک ، و اعتبار سایت شما را بهینه می کند که با سایر ابزارهای بازاریابی مهم استفاده شود. در این صورت به شما کمک می کند تا بینش ارزشمندی را از رفتار مشتری کسب کنید و محصول شما برند می شود.
سئو ( موتور بازاریابی کسب و کار) قادر است مسیر مسدود شده ای که مانع از قرار گرفتن سایت شما در رده های بالای جستجو می باشد را حذف کند.   

مرتبط با بخش

معرفی سایت به موتور جستجوی گوگل سئو چیست و راه های بهینه سازی سئو کلمات کلیدی مناسب چیست؟ بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت اول) بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت دوم) استفاده از متاتگ دیسکریپشن تاریخچه سئو مزایای استفاده از ssl چیست ؟ نکات مهم در سئو (1) چگونه تولید محتوا کنیم ؟ نکات مهم در سئو ( 2) تصورات غلط مردم درباره سئو لینک سازی داخلی و تاثیرآن بر سئو چیست چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشیم ؟ 6 تکنیک پرکاربرد در سئوی خارجی نقشه سایت چیست ؟ تاثیر نقشه سایت در سئو

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس