025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

استفاده از متاتگ دیسکریپشن

نکات استفاده از دیسکریپشن
یکی از موارد مهم در سئو وب سایت استفاده از متا تگ de script ion می باشد .

دیسکریپشن چیست ؟

یک جمله توضیحی و آگهی است که با آن به موتور های جستجو و جستجوکنندگان ، اعلام می کنید که چه محتوایی در صفحه موردنظر هست. دیسکریپشن نه تنها در رتبه بندی سایت مهم است بلکه در جذب کاربران صفحات موتور های جستجو به سایتتان نیز بسیار اهمیت دارد. دیسکریپشن همان متنی است که زمانیکه در گوگل چیزی را جستجو می کنید بصورت ریز در زیر هر نتیجه سرچ می آورد .
 
آموزش درج دیسکریپشن
 

دیسکریپشن موتورهای جستجو و کاربران شما را از محتوای آن صفحه از وب سایت شما مطلع می سازد ، بنابراین برای هر صفحه یا پست خود بهتر است یک متا De script ion اختصاصی بنویسید.
همچنین سعی کنید از جملات و کلمات مرتبط با صفحه خود در متا تگ De script ion بیشتر استفاده کنید.

 

**** دقت نمایید این بخش برای نوشتن کلمات کلیدی نیست ****
در این بخش یک جمله در رابطه با صفحه خود باید درج کنید تا هم موتورهای جستجو و هم کاربران متوجه شوند محتوای این صفحه از وب سایت شما چیست .

در کلیه صفحات و منوهای شما این متا تگ اضافه شده است بنابراین اگر به سئوی سایت خود علاقه مند هستید از این بخش به سادگی نگذرید...

نکات مهم درباره متا تگ توصیف یا de script ion meta tag : 
همچنین در تنظیمات سایت > تنظیمات سئو > متاتگ de script ion این امکان را دارید که توضیحی در رابطه با کل وب سایت خود درج نمایید.
شاید بپرسید چرا در سایت ها اضافه کردن متاتگ de script ion را اجباری کرده ایم
اگر به سئوی سایت خود علاقه مند هستید
اگر می خواهید رتبه وب سایت خود را ارتقا دهید
این سختی و اجبار به همه این موارد می ارزد ...

 


نتیجه گیری

 

دیسکریپشن یک جمله توضیحی و آگهی است که با آن به موتور های جستجو و جستجوکنندگان ، اعلام می کنید که چه محتوایی در صفحه موردنظر هست. دیسکریپشن نه تنها در رتبه بندی سایت مهم است بلکه در جذب کاربران صفحات موتور های جستجو به سایتتان نیز بسیار اهمیت دارد.

برای هر صفحه نیاز است دیسکریپشن مجزا باشد. برای صفحات مختلف سایت دیسکریپشن های تکراری ننویسید. توصیف متا یا متاتگ دیسکریپشن بین 150 تا 160 کاراکتر باشد. بیشتر از این مقدار موثر نیست و در صفحات نتایج موتور های جستجو نمایش نمی دهد. همچنین اگر در توضیحتان از علامت های غیر متنی استفاده کنید، موتور جستجو به صورت خودکار آن ها را حذف می کند.

در دیسکریپشن باید از کلمات کلیدی مرتبط آن صفحه و مناسب استفاده کنید و جمله شما به گونه ای باشد که جستجوگر را تشویق کند تا سایت شما را باز کند. به هیچ وجه توضیحی خلاف واقعیت و آن چه در محتوای آن صفحه هست ننویسید زیرا این باعث می شود بازدیدکننده ها بعد از ورود به سایت شما، به این خاطر که به پاسخ سوال خود نرسیدند، به سرعت سایتتان را ببندند و به صفحه نتایج موتور جستجو برگردند که تکرار این اتفاق تاثیر منفی بر سئو سایتتان دارد.

 

 

 آموزش تنظیمات لینک را مطالعه نمایید .
 
menusearch