صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت‌ها تماس با ما 9 الی 16 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
همین حالا سایت خود را بسازید

استفاده از متاتگ دیسکریپشن

نکات استفاده از دیسکریپشن
یکی از موارد مهم در سئو وب سایت استفاده از متا تگ de script ion می باشد .

دیسکریپشن چیست ؟

یک جمله توضیحی و آگهی است که با آن به موتور های جستجو و جستجوکنندگان ، اعلام می کنید که چه محتوایی در صفحه موردنظر هست. دیسکریپشن نه تنها در رتبه بندی سایت مهم است بلکه در جذب کاربران صفحات موتور های جستجو به سایتتان نیز بسیار اهمیت دارد. دیسکریپشن همان متنی است که زمانیکه در گوگل چیزی را جستجو می کنید بصورت ریز در زیر هر نتیجه سرچ می آورد .
دیسکریپشن موتورهای جستجو و کاربران شما را از محتوای آن صفحه از وب سایت شما مطلع می سازد ، بنابراین برای هر صفحه یا پست خود بهتر است یک متا De script ion اختصاصی بنویسید.
همچنین سعی کنید از جملات و کلمات مرتبط با صفحه خود در متا تگ De script ion بیشتر استفاده کنید.
**** دقت نمایید این بخش برای نوشتن کلمات کلیدی نیست ****
در این بخش یک جمله در رابطه با صفحه خود باید درج کنید تا هم موتورهای جستجو و هم کاربران متوجه شوند محتوای این صفحه از وب سایت شما چیست .
در کلیه صفحات و منوهای شما این متا تگ اضافه شده است بنابراین اگر به سئوی سایت خود علاقه مند هستید از این بخش به سادگی نگذرید...

نکات مهم درباره متا تگ توصیف یا de script ion meta tag : 
همچنین در تنظیمات سایت > تنظیمات سئو > متاتگ de script ion این امکان را دارید که توضیحی در رابطه با کل وب سایت خود درج نمایید.
شاید بپرسید چرا در سایت ها اضافه کردن متاتگ de script ion را اجباری کرده ایم
اگر به سئوی سایت خود علاقه مند هستید
اگر می خواهید رتبه وب سایت خود را ارتقا دهید
این سختی و اجبار به همه این موارد می ارزد ...
 آموزش تنظیمات لینک را مطالعه نمایید .
 

مرتبط با بخش

معرفی سایت به موتور جستجوی گوگل سئو چیست و راه های بهینه سازی سئو کلمات کلیدی مناسب چیست؟ بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت اول) بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت دوم) استفاده از متاتگ دیسکریپشن پنج دلیل سرمایه گذاری برای سئو ( چرا باید سایت را سئو کرد ؟ ) تاریخچه سئو مزایای استفاده از ssl چیست ؟ نکات مهم در سئو (1) چگونه تولید محتوا کنیم ؟ نکات مهم در سئو ( 2) تصورات غلط مردم درباره سئو لینک سازی داخلی و تاثیرآن بر سئو چیست چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشیم ؟ 6 تکنیک پرکاربرد در سئوی خارجی
menusearch
تماس