صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت‌ها تماس با ما 9 الی 15 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
همین حالا سایت خود را بسازید
مقالات سئو
»

بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت اول)

بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت اول)

سئو در طراحی سایت حرفه ای

 
امروزه حضور در دنیای مجازی (شهر مجازی) در بین مردم بسیار رونق گرفته است و همه علاقه مندند تا برای کسب و کار خود در این دنیای شگفت انگیز بی دیوار ، جایگاهی خوب ایجاد کنند.
از هر 10 نفری که برای خرید سایت با یکطراح سایت و یا شرکت طراحی سایت تماس می گیرند شاید بتوان گفت 8 نفر آنها اولین سخنی که میگویند این است :
" یک سایت می خواهم ، سایت خوب که در صفحه اول گوگل باشد !"

آیا تا به حال به این سوالات فکر کرده اید ؟
1- صفحه اول گوگل چقدر جا دارد که همه خواهان بودن در صفحه اول گوگل هستند؟
2- آیا تنها شما هستید که سایت دارید و یا قصد تهیه کردن سایت را دارید ؟
2- اگر شمای نوعی که امروز تازه سایت تهیه می کنید در صفحه اول گوگل قرار گیرید پس تکلیف آنهایی که دارای یک سایت پر محتوا ، غنی و بروزهستند و مدت ها بر روی سایت خود زحمت کشیده اند چیست ؟ آنها کجا باید قرار گیرند ؟
3- شما خودتان به عنوان یک کاربر چه سایتی را می پسنیدید ، از چه سایتی خرید می کنید و یا مطالب چه سایتی را می خوانید ؟
4- چرا باید گوگل به محض اینکه شما تمایل داشتن یک سایت را می کنید ، شما را بشناسد ؟
5- و ...

در ابتدا از همه این دوستان یک درخواست دارم ، تصور کنید در دنیای واقعی شما قصد خرید یک شامپو دارید ، در پیش روی شما 2 مغازه وجود دارد که هر دو آن شامپو را دارند . اولین مغازه طبقه بندی شده و مرتب و دومی خاک گرفته و بسیار درهم و برهم .
قطعا خرید از مغازه طبقه بندی شده و زیبا را به خرید از یک مغازه پر از گرد و خاک ترجیح میدهید. آیا غیر از این است که حتی اگر مغازه شماره 2 در ابتدای کوچه و مغازه 1 در انتهای کوچه باشد شما به مغازه 1 رفته و از آن خرید می کنید ؟

حال تصور کنید شما می خواهید این شامپو را در یک فروشگاه اینترنتی خریداری کنید . ایا شما این شامپو را از فروشگاهی می خرید که تصاویر مختلف آن ، طریقه مصرف ، مناسب بودن برای چه مویی و سایر اطلاعات لازم را قرار داده است و یا از فروشگاهی که با دوربین دستی یک عکس بی کیفیت وبدون هیچ جذابیتی از آن شامپو گرفته است و در سایت قرار داده است ، بدون آنکه توضیحی درباره آن محصول درج کرده باشد ؟
بدیهی است که خرید از فروشگاه نخست را انتخاب میکنید .
پس چطور توقع دارید افراد از شما که در وضعیت 2 هستید ، خرید کنند؟!

متاسفانه بعضی از افراد تنها از بیرون موفقیت یک سایت ، یک کسب و کار اینترنتی ، فروش یک فروشگاه اینترنتی را می بینند و فکر می کنند که خوب کاری نداره ما هم یک سایت می زنیم و اصلا به این فکر نمی کنند که در پشت پرده برای راه اندازی آن سایت ، درج مطالب ، درج تصاویر و... چه تعداد افرادی که زحمت کشیده اند ، چه هزینه هایی که شده است ، چه ایده هایی به کار گرفته شده و ...

درست به مانند آنکه همه عادت کرده اند دراتاق انتظار مطب یک دکترموفق نشسته و تعداد مراجعه کنندگان را در مبلغ ویزیت آن دکتر ضرب نموده و محاسبه کنند که چقدر درآمد داشته ، بدون آنکه حتی لحظه ای به تلاش های شبانه روزی آن پزشک برای کسب علم ، مطالعاتش و زحماتش فکر کنند!
بله " صدای دهل شنیدن از دور خوش است "

مرتبط با بخش

خبری شرکتی شخصی معرفی سایت به موتور جستجوی گوگل فروشگاهی سئو چیست و راه های بهینه سازی سئو کلمات کلیدی مناسب چیست؟ بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت دوم) استفاده از متاتگ دیسکریپشن یک دقیقه برای تحول کسب و کارتان کافیست ! پنج دلیل سرمایه گذاری برای سئو ( چرا باید سایت را سئو کرد ؟ ) تاریخچه سئو مزایای استفاده از ssl چیست ؟ نکات مهم در سئو (1) چگونه تولید محتوا کنیم ؟ نکات مهم در سئو ( 2)

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس