025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

سرور های قدرتمند یوتاب وب

سرورهای قدرتمند سایت ساز یوتاب

امنیت اطلاعات شما اولویت ماست . بدین منظور برای ایجاد سایت های طراحی شده با سایت ساز یوتاب از سرورهای قدرتمندی استفاده شده است . شما می توانید یک سایت قوی طراحی کنید و تمامی نکات امنیتی آن را مد نظر قرار داده و ارتقا دهید اما آن را بر روی یک سرور نامطمئن قرار دهید که ممکن است سایت هایی با سیستم امنیتی ضعیف روی آن باشند ، بنابراین با هک شدن یک سایت روی آن سرور کل نظام امنیتی آن سرور بهم میریزد و امنیت سایت شما نیز از بین می رود.
سرورهای اختصاصی در طراجی سایت آنلاین یوتاب
 

مزیت سرورهای طراحی سایت یوتاب

مزیت اینکه سایت شما روی سرورهای یوتاب وب باشد این است که کدی غیر از یوتاب بر روی آن قرار ندارد ، اطلاعات و فایل ها به صورت فیلتر شده وارد سیستم می شوند واین امنیت سیستم را بصورت چشمگیری افزایش می دهد.
تمامی سرور های یوتاب اختصاصی و متعلق به شرکت می باشد از بهترین و باکفیت ترین سخت افزار های روز دنیا تهیه شده اند و به دلیل سخت افزار قوی خود ، باعث افزایش سرعت سایت شما می شود.

همچنین در سرورهای یوتاب از raid5 استفاده شده است در صورتی که بصورت ناخواسته یکی از هارد ها بسوزد ، سرور اطلاعات آن هارد را از نوارهای پریتی ذخیره شده روی دیگر درایوها بازسازی می‏کند و هیچ گونه اتفاقی برای اطلاعات شما نمی افتد و هیچ گونه اطلاعاتی از بین نمی رود. البته با توجه به پشتیبانی و سیستم قدرتمندی که ما برای سرورهای خود استفاده کرده ایم احتمال بروز چنین اتفاقاتی خیلی کم می باشد. استفاده از این روش و همچنین راه اندازی یک سرور با سخت افزار قوی ، هزینه بالایی را شامل می شود که اغلب شرکت های طراحی سایت زیر بار این هزینه نمی روند اما از آنجا که یوتاب وب قصد دارد تا درهمه زمینه ها و همیشه بهترین باشد، هزینه سرور های قدرتمند را تقبل می کند تا امنیت اطلاعات و سرعت سایت شما را با سرور های یوتاب تضمین کند.

دیدگاه کاربران | 8 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

میر.کاظم.سیدی
طراحي.چهکونه
پاسخ یوتاب سلام برای چه کاری سایت نیاز دارید ؟
فاطمه علیزاده
سلام با تشکر از سايت خوبتون خيلي کمکم کرديد واقعا خوب هستيد . کاش سايت املاکي هم داشتيد.
پاسخ یوتاب سلام در خدمت شما هستیم .انشالله بزودی راه اندازی می گردد.
زرافشان
ايا شما بابت مصرف پهناي باند از کاربر مبلغي در سايت ساز دريافت مي نماييد؟لطفا سريع پاسخ دهيد.
پاسخ یوتاب با سلام و احترام
خیر . پهنای باند نامحدود بوده و نیاز به پرداخت هزینه اضافی نمی باشد .
menusearch