025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

نکات مهم در سئو (1)

»نکات مهم در سئو (1)
نکات مهم در سئو (1)
با توجه به اینکه تجارت الکترونیک به سرعت در حال رشد است برای داشتن سایت موفق نیاز است تا حداقل اطلاعات اولیه را درباره سئو و بهینه سازی سایت درک و پیاده سازی کنیم.
برای اجرای درست سئو نیاز است تا همواره نکاتی را رعایت کنیم.
در این مقاله سعی داریم به برخی از این نکات مهم در سئو ی سایت بپردازیم.
به همین منظور موارد ضروری را ذکر خواهیم کرد.

نکات سئو در طراحی سایت

 

  • خود را به فرایند کار متعهد کنید: سئو رویدادی نیست که به یکباره رخ دهد. برای این کاربه طور مداوم از تغییرات الگوریتم هایی که موتورهای جستجو برای سئوی سایت ها اعمال می کنند باخبر شوید ممکن است ترفندی که سال گذشته کار می کرد امسال کارنکند. سئو چشم اندازی دراز مدت نیاز دارد.
 
  • صبور باشید:سئو موفقیت فوری نیست.اغلب نتیجه کارتان را ماه ها بعد خواهید دید. مخصوصا زمانی که شما در ابتدای راه هستید و تازه شروع به کسبو کار آنلاین کردید.
 
  •   دانشجوی سئو باشید : اگر شما خودتان سئوی سایتتان به دست گیرید و مسیر را صبورانه ادامه دهید دانشجوی سئو خواهید شد و هر قدر در توان دارید یاد خواهید گرفت.
 
  •    در ابتدا از تجزیه و تحلیل سایت استفاده کنید : شما باید به طور واضح اهداف تعریف شده ای برای فعالیت سئو داشته باشید و همچنین به نرم افزار تحلیل درجا نیاز دارید.در این صورت می توانید ردیابی کنید که چه چیز کار می کند و چه چیز نه .
 
  • یک وب سایت عالی ایجاد کنید: مطمئناً می خواهید سایتتان در اولین صفحه جستجو باشد.از خود بپرسید " آیا واقعاً سایت من جزء 10 سایت اول جهان در این موضوع است؟ " صادق باشید و اگر نیست سایت خود را بهتر کنید.سایت ساز یوتاب وببرای داشتن سایت خوب می تواند به شما کمک کند.
 
  • صفحه نقشه سایت را قرار دهید :عنکبوت ها (الگوریتم موتور های جستجو) نمی توانند صفحاتی را نشان بدهند که قادر به خزیدن در آن نیستند.نقشه به عنکبوت ها کمک می کند تا صفحات مهم را در سایت شما پیدا کنند و سلسله مراتب سایت شما را بفهمند.این امر بویژه زمانی مفید است که سایت شما منوهایی داشته باشد که برای خزیدن سخت است. همچنین اگر سایت بزرگی دارید چندتا صفحه نقشه سایت بسازید.
 
  • از متاتگ وعنوان منحصر به فرد و مناسب برای هر صفحه استفاده کنید:عنوان صفحه مهم ترین چیز درسئوی صفحات شماست.متاتگ دیسکریپشن (de script ion tag)در رنک (rank) سایت شما کمکی نمی کند اما اغلب به عنوان توضیحات در زیر لینک سایت شما هنگام جستجو ظاهر می شود.
متاتگ دیسکریپشن
بنابراین باید طوری نوشته شود که شامل کلمات کلیدی مرتبط باشد و جستجوگر را راغب به کلیک کند. البته امروزه اکثر موتورهای جستجو کلمات کلیدی را ساپورت می کنند بنابراین می توانید ازآن چشم پوشی کنید.

  • کاربران را در الویت قرار دهید: گوگل ، یاهوو ... ربات های خزنده قوی برای سایت ها دارند اما تا جایی که من می دانم این ربات ها هرگز به صورت آنلاین خرید نکرده اند ، در خبرنامه ثبت نام نکرده اند و یا شماره ای را برنداشته اند تا درباره خدماتتان با شما تماس بگیرند.
اشخاص این کارها را انجام می دهند.بنابراین سایت خود را با در نظر گرفتن کاربران در ذهن خود ، بنویسید.بله درست است که شما به کلمات کلیدی در متن خود نیاز دارید اما هر چیزی را در سایت خود انباشته نکنید و خوانایی آن را حفظ کنید و برای خود جایگاهی خوب ایجاد کنید و به اصطلاح بالا شهر نشینباشید در دنیای مجازی .
  •  متن منحصر به فرد و عالی ایجاد کنید:این مورد برای همه صاحبان سایت مهم است اما چالش و رقابت ویژه ای برای خرده فروشان آنلاین محسوب می شود.فرض کنید شما کالایی را عرضه می کنید که 50 نفر دیگر هم آن را می فروشند و هر کسی از توضیحات کارخانه برای معرفی کالا استفاده می کند.این شانس بزرگی است برای شما اگر خودتان توضیخات محصول خود را بنویسید.چرا که در این صورت شما منحصر به فرد خواهید بود.توجه داشته باشید که از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید تا آنچه که جستجوگران به طور واقعی به دنبال آن هستند را ارائه دهید و خارج از دور رقابت موفق ترین سایت را داشته باشید.به علاوه ، خرده فروشان باشند یا نه محتوای خوب برای ایجاد لینک ورودی به سایتتان توسط کاربران روشی عالی است .

چگونه یک محتوای خوب تولید کنیم ؟
در مقالهنکات مهم در سئو(2) ادامه موارد را خواهیم گفت...
طراحی سایت فروشگاهی شروع کنید
طراحی سایت شرکتی شروع کنید
طراحی سایت خبری شروع کنید
طراحی سایت شخصی شروع کنید
طراحی سایت املاکی شروع کنید
دیدگاه کاربران | 0 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch