صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت‌ها تماس با ما 9 الی 15 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
همین حالا سایت خود را بسازید

ضوابط و قوانین یوتاب

 1. تمامی کالاها و خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و شما کاربران گرامی نیز باید فعالیت های خود را در این راستا انجام دهید.
 2. م سئو لیت حفظ و امنیت اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور کاربر بصورت محرمانه بر عهده کاربر بوده و یوتاب وب هیچگونه مسئولیتی را در قبال عملیات صورت گرفته در پنل مدیریت کاربر، چه این عملیات توسط کاربر انجام گرفته باشد چه افراد معتمد کاربر و یا افراد متفرقه ی دیگری که به اطلاعات ورود او دسترسی پیدا کرده باشند ، را نمی پذیرد . همچنین کاربر متعهد می گردد در صورت حفظ نابجای اطلاعات کاربری و استفاده افراد متفرقه از حساب کاربری وی و بروز مشکل برای شرکت و سایر کاربران ، کلیه مسئولیت و خسارت های احتمالی آن را پذیرا باشد .
 3. کاربر متعهد می شود چنانچه درخواست ارسال رمز عبور از طریق پیامک و یا پست الکترونیکی را می دهد ، پس از دریافت رمز و ورود به پنل مدیریت وب سایت رمز عبور وب سایت خود را تغییر داده و در درج رمز عبور قوی برای وب سایت خود و حفظ و نگهداری آن کوشا باشد .
 4. یوتاب وب متعهد به قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین جاری بین الملل بوده و کاربران یوتاب وب متعهد می شوند که از درج مطالب و تصاویر غیر اخلاقی و خلاف شئونات جمهوری اسلامی ایران در سایت هایی که با ساب دامین یوتاب وب می باشند خودداری نمایند.در صورت مشاهده هرگونه تخلف وب سایت مذکور حذف و مسدود می گردد.  
 5. یوتاب وب هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب مندرج در سایت هایی که با سایت ساز یوتاب طراحی شده اند بر عهده نمی گیرد و کلیه مسئولیت های ناشی از آن برعهده صاحب دامین و صاحب آن سایت می باشد.
 6. مصونیت اطلاعات کاربران در نزد شرکت تضمین می شود و ارائه هرگونه اطلاعات منوط به ارائه حکم قضایی از جانب دستگاه های قضایی و دولتی ذیصلاح می باشد و همچنین یوتاب وب حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید شرکت در هر زمان برای خود محفوظ میدارد.
 7. توجه نمایید کلیه پنل هایی که توسط یوتاب در اختیار شما قرار میگیرد از موارد محرمانه بین یوتاب و شما میباشد و در اختیار قرار دادن انها به شخص یا اشخاص دیگر در صورت مشاهده ،باعث مسدود شدن سایت شما میگردد و تنها توسط ارسال تعهد نامه کتبی باز میگردد.توجه کنید در صورت تکرار این مورد امکان باز گشایی مجدد وجود ندارد.درصورت فراموشی کلمه عبور کاربر تنها از طریق درخواست " رمز عبورم را فراموش کرده ام " امکان اعلام رفع مشکل را دارد و شرکت تنها توسط پست الکترونیک ، رمز عبور جدید را در اختیار کاربر قرار می دهد و بدلیل مسائل امنیتی امکان ارسال اطلاعات کاربری از طرق دیگر میسر نمی باشد .
 8. پشتیبانی شرکت تنها شامل موارد ذکر شده در صفحه انواع پشتیبانی می باشد و درخواست هر نوع پشتیبانی خارج از موارد ذکر شده باید از طریق راه های ارتباطی شرکت اعلام گردد. همچنین چنانچه در اطلاعات و تنظیمات سایت خللی ایجاد شود که ناشی از ضعف اطلاعاتی کاربر و خطا در انجام تنظیمات یا بارگذاری فایل ها از جانب وی باشد ، شرکت هیچ گونه مسئولیتی را نپذیرفته و تنها در حد امکان کاربر را در رفع مشکل پیش آمده راهنمایی می نماید .
 9. سایت ها تنها بر روی سرورهای اختصاصی یوتاب قابل استفاده می باشند و امکان انتقال سایت به هاست یا سرور کاربران و تغییر فضای میزبانی وب سایت ها به هیچ عنوان وجود ندارد و همچنین مشکلات سرور و شبکه به یوتاب مرتبط نمی باشد.
 10. چنانچه کاربر از فضا و امکانات تخصیص داده شده به وی ، در جهت اعمالی نظیر : هک ، نفوذ، ذخیره و ارسال ویروس و نرمافزارهای مخرب و تمامی اعمال دیگری که اعمال خرابکارانه محسوب شده و باعث خلل در عملکرد و حقوق دیگران میشود، استفاده نماید، باعث قطع سرویسدهی به وی خواهد گردید.
 11. استفاده از بازدید های فیک (fake) توسط ربات و نرم افزارهای افزایش بازدید ممنوع است و تشخیص اینکه بازدید فیک انجام شده ، توسط تیم یوتاب وب می باشد . درصورت مشاهده ، وب سایت خاطی مسدود شده و شامل جریمه میگردد . مبلغ جریمه وب سایت خاطی حداقل از یک میلیون تومان شروع و تا میزان براورد شده توسط یوتاب وب متغییر خواهد بود. لازم بذکر است رفع مسدودیت تنها با ارسال تعهدنامه کتبی به ایمیل it@utabweb.net و پرداخت مبلغ جریمه امکان پذیر است. همچنین یوتاب برای سیستم ها و سایت های با بازدید متوسط طراحی شده است و درصورتیکه سایت بزرگ و بسیار بزرگ نیاز دارید قبل از خرید حتما از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید . درصورت تکرار این امر ، وب سایت قابل رفع مسدودیت نخواهد بود و حذف می گردد. بازدید هایی که از طریق تبلیغات انبوه در شبکه های اجتماعی انجام می شود مصداق بازدیدهای فیک را دارد و کاربر موظف است تبلیغات خود را بصورت مدیریت شده و در بازه های زمانی لیست بیشتری انجام دهد و درصورت عدم رعایت شامل جریمه و برخورد بازدیدهای فیک می گردد .
 12. کاربر متعهد می شود برای حفظ امنیت سرور ، از استفاده از هرگونه نرم افزار و اسکریپت های ناامن و هرگونه عمل مخربی که باعث استفاده بیش از حد و یا تخریب منابع اشتراکی سرور نظیر پردازنده و حافظه جانبی شود ، خودداری نماید . لازم بذکر است در صورت مشاهده هریک از موارد فوق اخطارهای لازمه جهت حذف آنها به کاربر داده شده و یا ممکن است در صورت لزوم بدون اخطار قبلی نرم افزار یا اسکریپت حذف گردد . همچنین توجه نمایید حجم هر بسته ارسالی روی سرور حداکثر 60 مگ می‌باشد. در صورت نیاز به فایل های حجیم از یوتاب مشورت بگیرید. عدم توجه به اخطار ها و مقررات در این زمینه ممکن است منجر به قطع سرویس دهی به کاربر گردد .
 13. کلیه پک های پیامکی و پست الکترونیکی که کاربران با هزینه تهیه می نمایند، جنبه خدماتی داشته و کاربر متعهد می شود از ارسال هرگونه پیام های تبلیغاتی ، ارسال هرزنامه و یا تعداد زیادی ایمیل و پیامک به طور همزمان به هر قصدی خودداری نماید . در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این زمینه ، سرویس دهی فوق برای کاربر مسدود می گردد . یوتاب ارائه دهنده پنل پیامک برای ارسال انبوه نمی باشد و فقط برای ارسال از طریق apiهای سایت در اختیار کاربران قرار می گیرد .
 14. کاربر موظف است در پیش از تاریخ انقضای سایت خود ، نسبت به تمدید آن از طریق پنل مدیریت سایت خود اقدام نماید. در صورت عدم تمدید ، سایت بصورت اتوماتیک غیر فعال شده و ورود کاربر به پنل مدیریتی سایت نیز مسدود می گردد . کاربر برای تمدید سایت مسدود شده تنها از طریق تماس با تلفن های شرکت و درخواست از این طریق امکان تمدید سایت خود را دارد و در این مرحله مبلغ 40 هزار تومان به عنوان جریمه رفع مسدودیت سایت از کاربر دریافت می گردد . لازم بذکر است سایت مسدود شده تنها به مدت ۴۰ روز پس از تاریخ انقضا امکان تمدید مجدد دارد و پس از این مدت سایت بصورت اتوماتیک حذف شده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات حذف شده نداشته و کلیه خسارات و عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر می باشد. لازم بذکر است کاربر می تواند از طریق ارسال ایمیل درخواست حذف وبسایت به it@utabweb.net از طریق ایمیلی که وب سایت را با آن تهیه نموده است ، درخواست حذف وب سایت و مسدود کردن کاربری خود را ارسال نماید . بدیهی است در اینصورت نیازی به گذر این مدت ۴۰ روزه نمی باشد و وب سایت حذف می گردد. لازم بذکر است پس از حذف وب سایت به هیچ عنوان امکان بازگرداندن سایت و محتوای آن وجود ندارد .
 15. قیمت تمدید وب سایت ممکن است با توجه به شرایط مختلف با افزایش روبرو شود . هزینه پرداختی برای تمدید وب سایت برای کلیه وب سایت ها به مبلغ جدید اعلام شده می باشد و قیمت اعلام شده در زمان طراحی وب سایت ارزش خود را از دست می دهد .
 16. رسالت شرکت ارائه خدمات به بهترین نحو به کاربران خود می باشد اما در شرایط اضطراری نظیر سیل، زلزله، آتش سوزی، جنگ، هرج ومرج، اعتصاب، تحریمهای بین المللی، تغییر قوانین و رویکردهای حکومت، اشکال در تجهیزات مخابراتی و هرگونه شرایط اضطراری دیگر که خارج از کنترل شرکت بوده و باعث اختلال، قطع موقت و یا دائم خدمات و محصولات شرکت گردد ، خارج از تعهد و مسئولیت شرکت بوده و مشتری موافقت می نماید شرکت را برای این گونه مشکلات ، مسئول نمی داند . همچنین توجه نمایید تهیه بک آپ از اطلاعات بصورت ماهانه یا سالانه بر عهده کاربران بوده و یوتاب وب هیچ گونه تعهدی در صورت از دست رفتن اطلاعات کاربران بر عهده نمیگیرد. زیرا مشکلات سخت افزاری در سرورها امری جداناشدنی از سیستم هستند و ممکن است حتی برای سرورهای یوتاب نیز اتفاق بیافتد. بنابراین کاربران می توانند بصورت ماهانه یا سالانه درخواست داده تا بک آپ سایت آنها را بصورت فایل زیپ و قابل دانلود به آنها ارائه داده شود. همچنین توجه نماییددرصورتیکه ایمیل مربوط به سایت خود را تهیه نموده اید،  همیشه یک نسخه از ایمیل های دریافتی یا ارسالی خود نزد خود نگاه دارید.
 17. ضوابط و قوانین یوتاب وب براساس قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی نوشته شده است بدیهی است در صورت تغییر در قوانین جمهوری اسلامی ایران و جامعه بین المللی یوتاب وب حق تغییر قوانین و مقررات را دارا می باشد . همچنین یوتاب وب بر اساس منافع شرکت امکان تغییر و یا حذف ضوابط و قوانین را برای خود محفوظ می دارد و مشتری متعهد میشود قبل از تمدید محصولات و خدمات خود ضوابط را مطالعه کند و با تغییرات انجام شده در این ضوابط و قوانین موافقت نموده و کلیه محدودیتهایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد میشود رعایت نماید.
 18. به دلیل اینکه ایجاد سایت بصورت آنی و آنلاین می باشد و وب سایت تحویل داده شده به مشتری دقیقا مانند نمونه ایست که مشتری هنگام ثبت نام مشاهده می نماید و همچنین بعد از ایجاد وب سایت فضای ایجاد شده در دیتابیس و دیگر بخش های سرور قابل بازگشت نیست ، به این جهت امکان بازگشت وجه واریزی کاربران وجود ندارد حتی اگر کاربر اعلام نماید نوع وب سایت خود را به اشتباه انتخاب نموده است. در صورتیکه کاربران خواهان پایان کار با سایت باشند می توانند درخواست مسدود شدن و حذف وبسایت و کاربری خود را از طریق ایمیلی که با آن سایت را تهیه کرده اند ، به ایمیل it@utabweb.net ارسال نماید. لازم بذکر است پس از حذف وب سایت به هیچ عنوان امکان بازگرداندن سایت و محتوای آن وجود ندارد .  پس در هنگام خرید دقت لازم را به عمل آورید.
 19. یوتاب وب یک شرکت خدماتی می باشد و پس از ارائه خدمات قابلیت بازگشت آن از جانب کاربر نبوده و در نتیجه امکان بازگشت مبلغ به کاربر وجود ندارد . لذا کاربران موظف هستند قبل از ارسال هر گونه درخواست و سفارشی سازی از انجام آن اطمینان حاصل نمایند و درخواست حضور در شرکت و جلسه تنها از طریق وقت قبلی و پرداخت مبلغ جلسه ممکن می باشد.
 20. تمامی امکانات درج شده در قسمت امکانات سایتها، پس از ایجاد سایت به کاربر ارائه می شود . بدیهیست چناچه کاربر نیاز به امکاناتی خارج از لیست امکانات ذکر شده بر روی سایت داشته باشد ، درخواست خود را از طریق بخش پیام ها ( پشتیبانی ) در پنل مدیریت سایت خود ارائه می کند و درخواست کاربر پس از امکان سنجی و براورد هزینه و بصورت سفارشی در صورت موافقت کاربر توسط یوتاب وب انجام می گردد . بدیهیست این سفارشی سازی ها شامل هزینه می باشد و هزینه آن توسط تیم یوتاب وب تعیین می گردد . 
 21. توجه نمایید تغییرات و سفارشی سازی سایت های کاربران ، بصورت برون سپاری انجام می گردد و یوتاب تنها ناظر و ضامن انجام آن می باشد . به همین دلیل درصورتیکه تمایل دارید برای تغییرات خود فاکتور دریافت نمایید، این فاکتور باید از طرف فردی که برون سپاری به آنها سپرده شده است صادر گردد ، بنابراین حتما قبل از واریز وجه مربوط به انجام تغییرات و درخواستتان، تمایل به دریافت فاکتور را در بخش پیام ها (پشتیبانی) در پنل مدیریت خود ذکر نمایید ، در غیر اینصورت از ارائه هر نوع فاکتور پس از انجام سفارشی سازی معذوریم .
 22. سایت های تحویل داده شده با مشخصات پیشفرض می باشد. خریدار متعهد می گردد که تمامی اطلاعات پیشفرض را به نام خود تغییر دهد . همچنین امکان تغییر نوع وب سایت به نوعی دیگر امکان پذیر نبوده و تنها امکان تغییر قالب از بین همان نوع وب سایت وجود دارد.
 23. یوتاب وب تنها از طریق راه های تماس مندرج در سایت www.utabweb.net با شما تماس می گیرد و کلیه خبر رسانی ها و صفحات اجتماعی با نام یوتاب وب که در سایت www.utabweb.net ذکر نشده باشد از جانب یوتاب وب نبوده و فاقد هرگونه اعتبار می باشد و یوتاب وب هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آنها ندارد .
 24. در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه ی بین خریدار و یوتاب وب ، مورد اختلاف توسط کمسیون فضای مجازی نظام صفنی رایانه ای استان قم به عنوان داور مرضی الطرفین بررسی و نتیجه برای طرفین لازم الاجرا می باشد.
 25. یوتاب وب هیچ گونه نمایندگی فروش ندارد و هرگونه فروش وب سایت با عنوان نمایندگان یوتاب از جانب یوتاب وب فاقد اعتبار می باشد و بدیهیست تمامی مسئولیت های آن بر عهده فروشنده و خریدار وب سایت می باشد . لازم بذکر است درصورتیکه یوتاب نماینده فروش بپذیرد ، نام نمایندگان مجاز خود را بر روی صفحه اصلی سایت به اطلاع عموم می رساند .
 26. هرگونه توهین و بی احترامی به پشتیبانان و پاسخگویان تیم یوتاب از جانب کاربران ، باعث سلب امتیاز برای کاربر مذکور می گردد و هیچ گونه مبلغی برگشت داده نمیشود.
 27. عضویت شما در سایت شرکت ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد .همچنین صفحه قوانین به صورت دوره‌ای و بر اساس شرایط تغییر می‌کند، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که هر چند وقت یک بار این صفحه را مطالعه بفرمایید.
 28. توجه نمایید قبل از خرید الزامی است حتما پرسشهایمتداول را مطالعه نمایید و همچنین قسمت پیوست قوانین و مقررات و لازم الجرا می باشد.
 29. رعایت تمام موارد ذکر شده دربالا برای کاربران یوتاب وب جاری و لازم الاجرا میباشد و نقض قوانین توسط کاربر ، موجب سلب امکان خدمات دهی از سمت سایت ساز یوتاب میگردد.
menusearch
تماس