025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

ارسال تیکت به پشتیبانی سایت ساز

پشتیبانی طراحی سایت

 

جهت ارسال درخواست ها و مشکلات خود می توانید بصورت 24 ساعته
از طریق سیستم تیکتینگ یاپشتیبانی استفاده نموده و با تیم فنی در تماس باشید .

توجه داشته باشد کلیه مشکلات نرم افزاری که از سیستم یوتاب باشد یا مشکلی در قالب شما باشد بصورت رایگان برطرف می شود اما کلیه درخواست های تغییری که تنها برای شما می باشد و یا اعمال سلیقه شما در قالبتان ، رنگ بندی ، سایز و ... و کلیه درخواست های اینچنینی شامل هزینه می شود و پس از صدور فاکتور برای شما و پرداخت ان درخواست شما انجام میشود.
نکته مهم : رسیدگی و پاسخ به تیکت های کاربران بر اساس ترتیب و نوبت تیکت های کاربران می باشد و ممکن است حداکثر تا 24 ساعت زمان ببرد. چنانچه تیکت شما ارجاع به بخش خاصی شود ، بنابر حجم کاری واحد مربوطه پاسخگویی شما زمان می برد. بنابراین برای دریافت پاسخ خود شکیبا باشید.


بخش پشتیبانی در پنل مدیریتتان را می توانید در تصویر زیر ملاحظه کنید:

پیام ها ( پشتیبانی) در پنل مدیریت

 

و یا بر روی تیکت در قسمت زیر در داشبورد سایت کلیک نمایید :

ارسال تیکت به پشتیبانی

 

حال بر روی " ارسال جدید " کلیک کنید تا باکس درج پیام باز شود.

 

پیام ها ( پشتیبانی) در پنل مدیریت


و سپس پیام خود را درج کنید.

 

پیام ها ( پشتیبانی) در پنل مدیریت

شما از این بخش می توانید تصویر و فایل نیز ارسال نمایید . برای ارسال فایل از طریق این بخش بر روی آپلود فایل کلیک نمایید .
چنانچه چند تصویر دارید می توانید آن را زیپ کرده و ارسال نمایید.

ارسال تصویر و فایل در تیکت

 

پیام های ارسالی از جانب یوتاب را نیز از همین قسمت می توانید ملاحظه نمایید. اینصفحه را رفرش نمایید . پیام " بسته شده " یعنی به شما پاسخ داده شده است . بنابراین با کلیک بر روی " مشاهده "می توانید محتوای درون آنها را مطالعه کنید.

چنانچه نیاز به پیگیری مجدد تیکت ارسالی از همان تیکت را دارید ، پس از مشاهده پاسخ پشتیبانی یوتاب ، برای پاسخگویی دوباره می توانید بر روی " ارسال پاسخ" کلیک کرده و از بخش باز شده درخواست خود را ارسال نمایید.
لطفا از باز کردن تیکت های جدید درباره یک موضوع خودداری نموده و از همان تیکت اصلی موضوع درخواست خود را پیگیری نمایید.

 

گاهی نیاز دارید از صفحه کامپیوتر خود تصویری گرفته و برای پشتیبانی یوتاب ارسال نمایید . برای این منظور می توانید با گرفتن کلیدهای ctrl+prtsc کیبورد سیستمتان از صفحه خود تصویر گرفته و تصویر را در paint یا فوتوشاپ کپی کرده و فایل را بصورت jpg یا png ذخیره کرده و سپس فایل تصویر را از بخش " فایل ضمیمه " ارسال نمایید.

چنانچه نیاز به ارسال فیلم دارید تنها با پسوند mp4 ارسال نمایید . همچنین نیاز نیست فیلم های ارسالی حرفه ای گرفته شود شما حتی با موبایل نیز می توانید از صفحه سیستم خود فیلم گرفته و ارسال نمایید .
menusearch