025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

تصورات غلط مردم درباره سئو

»تصورات غلط مردم درباره سئو
تصورات غلط مردم درباره سئو

اشتباهات سئو

 

اکثر مردم تصورات غلطی درباره سئو دارند که بسیار رایج شده است.ما می خواهیم طبق تجربیات خود به چند مورد از این تصورات اشاره کنیم و باهم بررسی خواهیم کرد که
اشتباهات رایج سئو چیست و چرا این افکار اشتباهند ؟
و چرا در بین مردم چنین باورهایی مرسوم شده است؟


اشتباه اول:
سئو حیله ،ترفند یا یک طرح است : مردم طوری راجع به سئو صحبت می کنند که طبیعی است این تصور به شما دست دهد که سئو یک نوع حیله است و اغلب چنین معرفی شده که سئو ترفندهایی مداوم است و برای اینکه رنک(رتبه) سایت شما را در نتایج جستجو بالا ببرند طراحی شده اند.اما این فقط تا اندازه ای درست است .بهینه سازها سعی نمی کنند تا الگوریتم جستجوی گوگل را فریب دهند و کار خود را پیش ببرند بلکه تلاش می کنند آنچه که در ظاهر، امکانات و محتوای سایت برای کاربران و موتورهای جستجو مهم تر هستند را کشف کند و آن را برای سایت مورد نظر تهیه کنند.


بهینه سازی سایت

اشتباه دوم :
کلمات کلیدی مهم ترین اصل سئو است : بله یکی از بزرگترین الویت ها این است که شما رتبه سایت خود را در صفحات نتایج موتورهای جستجو بالا ببرید اما اهمیت این موضوع اشتباهی را در بین بازاریاب ها بوجود آورده که فکر می کنند کلمات کلیدی همه آن چیزی است که در سئو مهم است.


باور های غلط مردم درباره سئو
 
اشتباه سوم :
هرچه کمتر در سئو هزینه کنید بهتر است : به دلیل اینکه بهره برداری از سئوی سایت نیاز به زمان دارد ، اغلب افراد تازه وارد فکر می کنند که بهتر است در سئوی سایت خود کمتر هزینه کنند.اما اتفاقا سئو برای تازه کارها ضروری است.


اشتباه چهارم :
سئو از لحاظ فنی بسیار پیچیده است : این درست است که اجزای فنی بسیاری برای سئو وجود دارد اما حتی بدون داشتن تجربه کدنویسی می توانید راهکارهای سئو را یاد بگیرید.


سئو پیچیده نیست
اشتباه پنجم:
سئو راحت است :از طرفی دیگر کسانی هم هستند که فکر می کنند سئو خیلی راحت است و هر کسی می تواند بدون نیاز به تجربه کاری آن را انجام دهد اما بسیاری از متغیر ها و دستور العمل های استراتژیک وجود دارد که یک سئوکار باید به خاطر بسپارد و سال ها تمرین می خواهد تا شما خود را سئوکار ماهر بنامیدو ضروری است تا آخرین تغییرات الگوریتمی را بدانید و همیشه بروز باشید.

اشتباه ششم :
پروسه کار همیشه یکی است :این بزرگترین تصور غلطی است که دیده ام. بسیاری از مردم فکر می کنند روند کار سئو همیشه یکی است و از سئوکارها انتظار دارند همیشه از روشی معتبر و قدم به قدم استفاده کنند و برای مشتری b همان نتیجه ایی را به دست آورند که در مشتری a به دست آمده و برای همه سایت ها یک بازه زمانی را صرف کنند اما حقیقت این است که این تقریبا غیرممکن است.

حرف آخر:
سئو به همان اندازه که علم است هنر نیز است  و مشتریان مختلف استراتژی هدف گیری ،روش های اجرا و سطوح سرمایه گذاری متفاوتی را نیاز دارند تا نتایجی نظیر هم داشته باشند.
این طبیعی است که احتمالا شما بینش تضادی درمورد اینکه سئو چطور کارمی کند داشته باشید البته اگر حتی شما اصول سئو را کاملا درک کرده باشید همیشه چیزهای تازه ای برای یادگیری وجود دارد بنابراین منعطف باشید.
امیدوارم که این مقاله چالشی جدید در ذهن و تصورات شما ایجاد کرده باشد و فکر شما را به مواردی جدید مشغول کند و یک علاقه مندی نو درباره سئو در شما جرقه بزند. و همواره برای یادگیری قدم بردارید.

طراحی سایت فروشگاهی شروع کنید
طراحی سایت شرکتی شروع کنید
طراحی سایت خبری شروع کنید
طراحی سایت شخصی شروع کنید
طراحی سایت املاکی شروع کنید
دیدگاه کاربران | 0 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch