صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 28425539-021
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
ساخت سایت و تحویل آنی سایت
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

آشنایی با پنل مدیریت سایت ساز یوتاب

آشنایی با پنل مدیریت سایت ساز یوتاب

فیلم های آموزشی سایت ساز یوتاب

بخش مولتی مدیای سایت ساز یوتاب ، جهت رفاه حال کاربران گرامی که تازه به خانواده یوتاب وب می پیوندند ، اقدام به تهیه فیلم هایی جهت آشنایی کاربران با محیط پنل مدیریت سایت ساز کرده است .

کاربران گرامی می توانند از بخش " آشنایی اولیه با پنل مدیریت " می توانید فیلم مذکور را مشاهده نمایید .

در این فیلم ها شمایی کلی از پنل مدیریت و تنظیمات اولیه ای که نیاز است در سایت انجام دهید معرفی می گردد . مشاهده این فیلم به شما این کمک را می کند تا به راحتی بتوانید سایت خود را مدیریت نمایید .

لازم بذکر است این فیلم ها تنها معرفی کلی بخش های مختلف است و فیلم آموزشی کامل و دقیق با جزئیات بیشتر را می توانید در " آموزش این قسمت " موجود در هر بخش از پنل مدیریت مشاهده نمایید .

 

یوتاب وب همراه و پشتیبان شما در فضای مجازی

 

مرتبط با بخش

امکانات سایت خبری امکانات سایت شرکتی امکانات سایت شخصی امکانات سایت فروشگاهی بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت اول) بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت دوم) یک دقیقه برای تحول کسب و کارتان کافیست ! پس از فیلتر شدن تلگرام چگونه فروشمان را ادامه دهیم ؟ چگونه یک فروشگاه اینترنتی بسازیم دامنه چیست و چگونه نام دامنه انتخاب کنیم ؟ ریسپانسیو چیست ؟ چرا ریسپانسیو بر سئو تاثیر دارد ؟ سایت ساز چیست فروشگاه ساز چیست چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشیم ؟ فرصت های شغلی اینترنتی طراحی سایت در قم | طراحی سایت قم | طراح سایت قم

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس