025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

یک دقیقه برای تحول کسب و کارتان کافیست !

»یک دقیقه برای تحول کسب و کارتان کافیست !
یک دقیقه برای تحول کسب و کارتان کافیست !

اگر از شما پرسیده شود در یک دقیقه چه کاری می توان انجام داد ، قطعا کمی فکر می کنید و فهرستی از کارهای کوچک را در ذهن خود می آورید اما شاید تعجب کنید اگر به شما بگویم یک دقیقه زمان کافی برای انجام کاری بزرگ است !!

طراحی سایت در یک دقیقه


در یک دقیقه شما می توانید گامی بزرگ برای ورود به دنیای دیجیتال و کسب و کارهای اینترنتی بردارید . 
فرایند طراحی سایت که روزی شما را به یاد هزینه های گزاف و صرف روزها و حتی ماه ها زمان می انداخت ، بلطف پیشرفت تکنولوژی اکنون تنها در یک دقیقه انجام می شود .
سایت ساز یوتاب یک سیستم طراحی سایت آنلاین است که بصورت آنلاین و در یک دقیقه یک طراحی سایت حرفه ای انجام می دهد .
کاربران ، سایت را همراه با 100 مگابایت فضای هدیه دائمی بصورت آنلاین و در یک دقیقه دریافت می کنند و بلافاصله پس از پرداخت مبلغ و تکمیل ثبت نام مشخصات پنل مدیریت برای آنها ایمیل می گردد و می توانند وارد پنل مدیریت سایت خود شوند .
کد سایت ها 100 درصد اختصاصی بوده و از پایه نوشته شده توسط خود یوتاب می باشد . زبان برنامه نویسی سایت ها asp.net است و از cms های آماده و رایگان خارجی که کد آن در اختیار همه است استفاده نمی کند ، بنابراین از امنیت بالایی برخوردار می باشد .
خوب است بدانید در کنار کلیه امکانات حرفه ای که این سایت ساز در اختیار شما قرار می دهد ، از نظر هزینه نیز بدلیل حذف نیروی انسانی طراحی سایت ارزان شده است  .


قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت برای کلیه سایت های طراحی شده با سایت ساز یوتاب ، اعم از سایت های فروشگاهی ، خبری ، سازمانی ، شرکتی و غیره فول امکانات سایت ساز یوتاب + 100 مگابایت فضای رایگان دائمی + قالب های ریسپانسیو نوع وب سایت انتخابی برای شما فعال میگردد .
سایت های طراحی شده با سایت ساز نیاز به تمدید سالانه دارند و برای اطلاع از تعرفه طراحی سایت به بخش تعرفه ها مراجعه نمایید .


سایت ساز یوتاب
 
سایت ساز یوتاب برای موتور های جستجو بهینه سازی شده است و از آنجا که سایت ساز یوتاب یک سایت ساز کاملا بومی و ایرانی می باشد کلیه مسائل مربوط به سئو در طراحی و تولید آن در نظر گرفته شده است بنابراین از نظر برنامه نویسی در سطح بسیار عالی برای سئو قرار دارد و چون تمامی امکانات برای محتواگذاری مناسب برای سئو ، نظیر استفاده از کلمات کلیدی ، شاخه های مرتبط ، شبکه های اجتماعی و غیره در بخش های محتوایی سایت ها تعبیه شده است .
بنابراین کاربران گرامی با دقت در ارسال پست های سایت خود و استفاده از امکانات محتواگذاری سایت ، می توانند سئوی قدرتمندی را برای سایت خود ایجاد نمایند. پس باید مسائل مربوط به محتوا گذاری را رعایت نمایید به عنوان مثال محتوای تکراری از سایت های دیگر درج نکنید ، کلمات کلیدی و دیسکریپشن درج کنید و ...

زمانیکه از شرکتی سایت می گیرید و خدمات طراحی سایت خود را به آن ها می سپارید ، اینکه پس از تحویل پروژه ، خدمات پس از فروش و ارائه پشتیبانی داشته باشند ، از اهمیت بالایی برخوردار است .
طراحی سایت یوتاب وب پشتیبانی نرم افزاری دائمی رایگان دارد .همچنین پشتیبانی تیکتینگ 24 ساعته در پنل مدیریت دارد که کاربران هر گونه مشکل و درخواستی را از آنجا ارسال می کنند .
لازم بذکر است پاسخگویی تلفنی و چت آنلاین نیز در ساعات مشخص شده ، در اختیار کاربران می باشد.
برای کار با سایت نیز ، آموزش کار با بخش های مختلف در هر بخش از پنل مدیریت بصورت فیلم، متن و تصویر وجود دارد .
بنابراین با خیالی آسوده می دانید پس از تهیه وب سایت هرگاه سوالی برای شما پیش بیاید حتی در نیمه های شب ، کسانی هستند که پاسخگوی شما بوده و شما را راهنمایی می کنند .

سایت ساز یوتاب فرصتی برای همه کسانی می باشد که بدون داشتن هیچ دانش برنامه نویسی، می توانند سایت داشته باشند و در فضای مجازی ، کسب و کار اینترنتی خود را رونق ببخشند . تنها کافیست بخواهند در عصر تکنولوژی ، همراه با تکنولوژی گام بردارند .
دراینجا پاره ای از مشخصات سایت ساز یوتاب را با هم بیان کردیم برای مطالعه  بخش امکانات بیشتر سایت ساز یوتاب و برای مشاهده دموی قالب ها اقدام نمایید .

همین حالا گام بلند یک دقیقه ای خود را بردارید ...
طراحی سایت فروشگاهی شروع کنید
طراحی سایت شرکتی شروع کنید
طراحی سایت خبری شروع کنید
طراحی سایت شخصی شروع کنید
طراحی سایت املاکی شروع کنید
دیدگاه کاربران | 0 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch