menusearch
صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

طراحی سایت شرکتی با پوسته سهند

طراحی سایت شرکتی با پوسته سهند

طراحی سایت شرکتی 

 
ارائه قالب های متنوع و زیبا از رسالت های سایت ساز یوتاب می باشد . قالب های یوتاب به گونه ای طراحی شده اند که شما در هر حیطه ای فعالیت نمایید و هر شغل و بیزینسی داشته باشید می توانید از دموها به راحتی استفاده نمایید و با درج تصاویر مرتبط با کسب و کار خودتان ظاهری متفاوت به پوسته دلخواهتان دهید .
در راستای احترام به درخواست کاربران گرامی ، از آنجا که برخی دوستانی خواهان قالبی با محتوا و مطالبی در حیطه پزشکی و مهندسی پزشکی بودند ، قالب شرکتی سهند طراحی و ارائه گردید .
این قالب دارای محتوایی در این حیطه شغلی می باشد اما قابلیت استفاده در تمامی شاخه ها و فنون را دارا می باشد .
 

طراحی سایت شرکتی با دمو و قالب شرکتی سهند

قالب شرکتی سهند در کنار جذابیت و تم آبی رنگ خود ، دارای یک سادگی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا کسب و کار خود را به راحتی معرفی نمایید و دیگران را از آخرین اخبار و محصولات کسب و کارتان آگاه نمایید .
پوسته ی شرکتی سهند مناسب برای طراحی سایت شرکتی و راه اندازی سایت برای انجمن ها ، شرکت ها ، کارخانجات ، تولیدی ها ، موسسات و ...  حتی اشخاص  می باشد .
پوسته شرکتی سهند  ریسپانسیو بوده و در همه دیوایس ها به بهترین شکل نمایش می دهد . 
شما هم می توانید هم اکنون سایت خود را با قالب شرکتی سهند فعال نمایید . کاربران عزیز عضو خانواده شرکت طراحی سایت یوتاب نیز می توانند قالب شرکتی / اداری سهند را از بخش مدیریت قالب ها > آرشیو قالب های عمومی انتخاب نمایند .( آموزش تغییر قالب )
 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام