menusearch
سایت ساز یوتاب

آموزش محتواگذاری در صفحات

طراحی سایت یوتاب | فروشگاه ساز | طراحی و ساخت وبسایت بهترین فروشگاه ساز بهترین سایت ساز

صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما تماس با ما
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
.کلیه ی سایتها 298 هزار تومان می باشند

آموزش محتواگذاری در صفحات

نکته مهم : هیچ گاه متنی را از سایت های دیگر و یا از word کپی و در این قسمت paste نکنید. اگر نیاز به کپی کردن متنی داشتید ابتدا متن را در notepad پیست کرده سپس از notepad کپی کنید و در این ادیتور paste کنید.

توجه : درج خبر در کلیه انواع سایت ها (فروشگاهی ، شرکتی ، شخصی و ... )به همین نحو می باشد . 
نکته : کاربران گرامی مطلع باشند در ابتدا که سایت را تحویل می گیرند بطور پیش فرض یکسری صفحه با محتوا دارند، شما می توانید کلیه صفحات را ویرایش کرده و یا حذف نموده و یا بر اساس نیاز صفحه جدیدی ایجاد نمایید. ( با کلیک راست کردن بر روی منو ها می  توانید گزینه ویرایش را انتخاب کنید و شاخه های از پیش طراحی شده را ویرایش نمایید. برای اطلاعات بیشتر از کارکرد منو ها به آموزش ایجاد منو مراجعه کنید.)

برای درج محتوا در صفحه به روش زیر عمل می کنیم. در اینجا به عنوان مثال در صفحه " درباره ما " را محتوا درج می کنیم .
برای این کار بر روی گزینه درباره ما در صفحه مدیریت کلیک می کنیم . صفحه زیر باز می  شود. می توانید متن و تصاویر خود را درج نمایید.
نکته : اگر تصویری را درج می کنید حتما بصورت درصدی باشد ( آموزش کار با ادیتور را مطالعه نمایید.)
آموزش محتواگذاری در صفحات یوتاب

نکته : از آنجا که ما بطور پیش فرض در سایت شما محتوا درج کرده ایم ، زمانی که صفحه درباره ما را باز کنید یک متن درباره ما در آن وجود دارد . متن تستی را پاک کنید و محتوای مورد نظر خود را بنویسید.
 
آموزش محتواگذاری در صفحات یوتاب

محتوای مورد نظر را وارد می کنیم.
در سمت راست ابزار محتوا گذاری وجود دارد . با کلیک برروی هر کدام از ابزار ها باکس آن باز می شود.
 
 
 
آموزش محتواگذاری در سایت ساز یوتاب
آپلودفایل یوتابآپلود فایل : با این قابلیت شما توانایی آپلود کردن فایل های بسیاری را بر روی سایت خود خواهید داشت. برای آشنایی با روش کارکرد آپلود فایل به بخش آموزش آپلودفایل مراجعه نمایید.

آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتابلینک شبکه های اجتماعی : شبکه های اجتماعی خود را در اینجا درج کنید.بر روی + کلیک کنید . باکس صفحات اجتماعی باز می شود . از میان آیکون های نمایش داده شده شبکه مورد نظر خود را انتخاب کنید و لینک خود را درج نمایید. سپس گزینه درج را بزنید.
برای حذف آیکون شبکه بر روی آن کلیک کنید ، از صفحه باز شده گزینه حذف را بزنید.
آموزش محتواگذاری در سایت ساز یوتاب

کلمات کلیدی یوتابکلید واژه ( کلمات کلیدی ) : به منظور بهبود وضعیت سرچ در این قسمت کلمات کلیدی خود را وارد کنید. برای حذف کلمات کلیدی بر روی هر یک که می خواهید کلیک کنید یک ضرب در قرمز نمایش داده می شود و آن کلمه کلیدی حذف می شود.

اخبار مرتبط با خبر های دیگر یوتابدر ادامه بخوانیم : برای ایجاد ارتباط در بین بخش های مختلف که به هم مربوط هستند ، می توانید در این قسمت یک کلمه واحد را درج کرده و کلیه بخش های به هم مرتبط را کنار یکدیگر نمایش دهید.برای حذف کلمات مرتبط بر روی هر یک که می خواهید کلیک کنید یک ضرب در قرمز نمایش داده می شود و آن کلمه مرتبط حذف می شود.

آموزش درج نقشه گوگل به ادیتورافزودن نقشه : موقعیت مکانی خود را از این طریق بر روی نقشه پیدا کرده و روی سایت خود نمایش دهید. به آموزش افزودن نقشه گوگل به سایت مراجعه کنید .

ارسال : پس از تکمیل کلیه اطلاعات برای نمایش صفحه بر روی سایت گزینه ارسال را بزنید.

ارسال پیش نویس : پس از تکمیل کلیه اطلاعات برای عدم نمایش صفحه بر روی سایت گزینه ارسال پیش نویس را بزنید.

 
مرتبط با بخش
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل طراحی سایت آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی طراحی سایت یوتاب
آموزش های یوتاب
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی