025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

افزودن نقشه گوگل به سایت

 
اگر نقشه گوگل شما نمایش داده نمی شود ، باید مسدودیت آن را رفع کنید. برای این کار به اینجا مراجعه کنید.

دقت نمایید دامنه های ir تحریم بوده و قابل رفع مسدودیت نمی باشند .

 

به منظور افزودن نقشه گوگل ( google map ) ، در صفحات سایت های ایجاد شده با سایت ساز آنلاین یوتاب به روش زیر عمل می کنیم :
به عنوان مثال می خواهیم در صفحه درباره ما یک نقشه گوگل از آدرس خود قرار دهیم. برای این منظور صفحه " درباره ما " را باز می کنیم . سپس بر روی آیکون افزودن نقشه گوگل آموزش درج نقشه گوگل به ادیتورکلیک کنید . باکس افزودن نقشه باز می شود.
آموزش درج نقشه گوگل به ادیتور ، SHDJ SHC hKGHDK D,JHF
بر روی آیکون مکان آموزش درج نقشه گوگل به ادیتورکلیک کنید و در آدرس مورد نظر خود قرار دهید . در قسمت " کشور ، شهر ،خیابان " نام کشور ، شهر و خیابان خود را درج کنید. پس از آن توضیحات مکان را درج کنید . این توضیحات به عنوان تایتل نقشه شما بر روی سایت نمایش داده می شود .به عنوان مثال ما " سایت ساز یوتاب " می نویسیم .
برای اضافه کردن نقشه گوگل به ادیتور ، ابتدا بر روی ادیتور خود بر روی جایی که می خواهید نقشه نمایش داده شود ، کلیک کنید سپس بر روی " اضافه کردن به ادیتور "را بزنید.
آموزش درج نقشه گوگل به ادیتور
برای تغییر در سایز نقشه ابتدا بر روی نقشه وارد شده در ادیتور کلیک راست کنید و بر روی " ویژگی های جدول " بزنید و سایز نقشه را تغییر دهید.
آموزش درج نقشه گوگل به ادیتور
برای حذف نقشه گوگل ابتدا بر روی نقشه وارد شده در ادیتور کلیک راست کنید و بر روی " پاک کردن جدول " بزنید و نقشه گوگل را حذف کنید.
  • تغییر نقشه گوگل :

برای تغییر نقشه گوگل ابتدا بر روی نقشه وارد شده در ادیتور کلیک راست کنید و بر روی " پاک کردن جدول " بزنید و نقشه گوگل را حذف کنید. سپس دوباره نقشه را ایجاد نمایید.
  • تغییر عنوان نقشه گوگل :

برای تغییر عنوان نقشه گوگل ، در ادیتورتان بر روی عنوان کلیک کنید و مانند تغییر متن معمولی عنوان را تغییر دهید.( عنوان سایت ساز یوتاب را در نقشه درج شده در ادیتور می بینید.)
  • افزودن نقشه گوگل در قسمت تنظیمات سایت :

برای افزودن نقشه در قسمت تنظیمات سایت پس از مشخص کردن موقعیت مکانی خود ، بر روی " اضافه کردن به ادیتور " کلیک کنید. نقشه موردنظر اضافه می گردد.
آموزش تنظیمات پنل مدیریت سایت ساز یوتاب


آموزش رفع مسدودیت گوگل مپ :


اگر نقشه گوگل شما نمایش داده نمی شود ، باید مسدودیت آن را رفع کنید. برای این کار به آموزش آن مراجعه کنید.


menusearch