صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت‌ها تماس با ما 9 الی 16 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
همین حالا سایت خود را بسازید

افزودن نقشه گوگل به سایت

 
اگر نقشه گوگل شما نمایش داده نمی شود ، باید مسدودیت آن را رفع کنید. برای این کار به اینجا مراجعه کنید.

دقت نمایید دامنه های ir تحریم بوده و قابل رفع مسدودیت نمی باشند .

 

به منظور افزودن نقشه گوگل ( google map ) ، در صفحات سایت های ایجاد شده با سایت ساز آنلاین یوتاب به روش زیر عمل می کنیم :
به عنوان مثال می خواهیم در صفحه درباره ما یک نقشه گوگل از آدرس خود قرار دهیم. برای این منظور صفحه " درباره ما " را باز می کنیم . سپس بر روی آیکون افزودن نقشه گوگل آموزش درج نقشه گوگل به ادیتورکلیک کنید . باکس افزودن نقشه باز می شود.
آموزش درج نقشه گوگل به ادیتور ، SHDJ SHC hKGHDK D,JHF
بر روی آیکون مکان آموزش درج نقشه گوگل به ادیتورکلیک کنید و در آدرس مورد نظر خود قرار دهید . در قسمت " کشور ، شهر ،خیابان " نام کشور ، شهر و خیابان خود را درج کنید. پس از آن توضیحات مکان را درج کنید . این توضیحات به عنوان تایتل نقشه شما بر روی سایت نمایش داده می شود .به عنوان مثال ما " سایت ساز یوتاب " می نویسیم .
برای اضافه کردن نقشه گوگل به ادیتور ، ابتدا بر روی ادیتور خود بر روی جایی که می خواهید نقشه نمایش داده شود ، کلیک کنید سپس بر روی " اضافه کردن به ادیتور "را بزنید.
آموزش درج نقشه گوگل به ادیتور
برای تغییر در سایز نقشه ابتدا بر روی نقشه وارد شده در ادیتور کلیک راست کنید و بر روی " ویژگی های جدول " بزنید و سایز نقشه را تغییر دهید.
آموزش درج نقشه گوگل به ادیتور
برای حذف نقشه گوگل ابتدا بر روی نقشه وارد شده در ادیتور کلیک راست کنید و بر روی " پاک کردن جدول " بزنید و نقشه گوگل را حذف کنید.
  • تغییر نقشه گوگل :

برای تغییر نقشه گوگل ابتدا بر روی نقشه وارد شده در ادیتور کلیک راست کنید و بر روی " پاک کردن جدول " بزنید و نقشه گوگل را حذف کنید. سپس دوباره نقشه را ایجاد نمایید.
  • تغییر عنوان نقشه گوگل :

برای تغییر عنوان نقشه گوگل ، در ادیتورتان بر روی عنوان کلیک کنید و مانند تغییر متن معمولی عنوان را تغییر دهید.( عنوان سایت ساز یوتاب را در نقشه درج شده در ادیتور می بینید.)
  • افزودن نقشه گوگل در قسمت تنظیمات سایت :

برای افزودن نقشه در قسمت تنظیمات سایت پس از مشخص کردن موقعیت مکانی خود ، بر روی " اضافه کردن به ادیتور " کلیک کنید. نقشه موردنظر اضافه می گردد.
آموزش تنظیمات پنل مدیریت سایت ساز یوتاب


آموزش رفع مسدودیت گوگل مپ :


اگر نقشه گوگل شما نمایش داده نمی شود ، باید مسدودیت آن را رفع کنید. برای این کار به آموزش آن مراجعه کنید.


مرتبط با بخش

محتواگذاری در صفحات درج خبر در سایت ساز آپلودفایل سایت ساز لیست آموزش ها افزودن نقشه گوگل به سایت کار با ادیتور سایت لینک گذاری نسبی درج ویدئو در سایت از طریق سایت آپارات دریافت لینک ویدئو معرفی مشخصات کالا رفع مسدودیت گوگل مپ چگونه تولید محتوا کنیم ؟ رتبه الکسا چیست ؟ چگونگی تعیین رتبه سایت و بهبود رتبه الکسا ؟ دلایل شکست یک وب سایت | دلایل شکست یک کسب و کار اینترنتی روش های تبلیغاتی در اینترنت چیست ؟ گوگل ترندز چیست؟
menusearch
تماس