صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب

افزودن نقشه گوگل به سایت

 

دقت نمایید دامنه‌‌‌‌های ir تحریم بوده و قابل رفع مسدودیت نمی‌باشند.

 

  • درج نقشه گوگل در صفحات سایت:

به منظور افزودن نقشه گوگل ( google map )، در صفحات سایت‌‌‌‌های ایجاد شده با سایت ساز آنلاین یوتاب به روش زیر عمل می‌کنیم :
به عنوان مثال می‌خواهیم در صفحه درباره ما یک نقشه گوگل از آدرس خود قرار دهیم. برای این منظور صفحه " درباره ما " را باز می‌کنیم. سپس بر روی آیکون افزودن نقشه گوگل آموزش درج نقشه گوگل به ادیتورکلیک کنید. باکس افزودن نقشه باز می‌شود.
آموزش درج نقشه گوگل به ادیتور، SHDJ SHC hKGHDK D,JHF
بر روی آیکون مکان آموزش درج نقشه گوگل به ادیتورکلیک کنید و در آدرس مورد نظر خود قرار دهید. در قسمت " کشور، شهر ،خیابان " نام کشور، شهر و خیابان خود را درج کنید. پس از آن توضیحات مکان را درج کنید. این توضیحات به عنوان تایتل نقشه شما بر روی سایت نمایش داده می‌شود .به عنوان مثال ما " سایت ساز یوتاب " می‌نویسیم.
  • اضافه کردن نقشه گوگل به ادیتور :

برای اضافه کردن نقشه گوگل به ادیتور، ابتدا بر روی ادیتور خود بر روی جایی که می‌خواهید نقشه نمایش داده شود، کلیک کنید سپس بر روی " اضافه کردن به ادیتور "را بزنید.
آموزش درج نقشه گوگل به ادیتور
  • تغییر در سایز نقشه گوگل :

برای تغییر در سایز نقشه ابتدا بر روی نقشه وارد شده در ادیتور کلیک راست کنید و بر روی " ویژگی‌‌‌‌های جدول " بزنید و سایز نقشه را تغییر دهید.
آموزش درج نقشه گوگل به ادیتور
  • حذف نقشه گوگل :

برای حذف نقشه گوگل ابتدا بر روی نقشه وارد شده در ادیتور کلیک راست کنید و بر روی " پاک کردن جدول " بزنید و نقشه گوگل را حذف کنید.
  • تغییر نقشه گوگل :

برای تغییر نقشه گوگل ابتدا بر روی نقشه وارد شده در ادیتور کلیک راست کنید و بر روی " پاک کردن جدول " بزنید و نقشه گوگل را حذف کنید. سپس دوباره نقشه را ایجاد نمایید.
  • تغییر عنوان نقشه گوگل :

برای تغییر عنوان نقشه گوگل، در ادیتورتان بر روی عنوان کلیک کنید و مانند تغییر متن معمولی عنوان را تغییر دهید.( عنوان سایت ساز یوتاب را در نقشه درج شده در ادیتور می‌بینید.)
  • افزودن نقشه گوگل در قسمت تنظیمات سایت :

برای افزودن نقشه در قسمت تنظیمات سایت پس از مشخص کردن موقعیت مکانی خود، بر روی " اضافه کردن به ادیتور " کلیک کنید. نقشه موردنظر اضافه می‌گردد.
آموزش تنظیمات پنل مدیریت سایت ساز یوتاب


آموزش رفع مسدودیت گوگل مپ :

menusearch
تماس