صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت‌ها تماس با ما 9 الی 15 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
همین حالا سایت خود را بسازید

دریافت لینک

 
توجه نمایید برای استفاده از این امکان باید حتما از  سایت ساز ( یوتاب )، سایت داشته باشید برای ثبت نام و خرید سایت کلیک کنید.
 

دریافت لینک در زمان هایی که به لینک منوی خود برای درج در قسمت " پیوند های سایت " نیاز می باشد و مورد استفاده قرار می گیرد.
آدرس url در پیوندها چیست :
آدرس url همان لینکی هست که شما می خواهید کاربر با کلیک کردن بر روی آن به آن صفحه که لینک آن را در اینجا درج می کنید، منتقل شود . این لینک در پیوندها ، اسلایدر و ... کاربرد دارد .
نکته :
اگر می خواهید به هیچ صفحه ای لینک نشود در url خود فقط یک / درج کنید .
 
برای دریافت لینک در سایت ساز، منوی مورد نظر و استفاده از آن در لینک گذاری ها بر روی آن کلیک راست کنید .
آموزش ایجاد منو در سایت ساز یوتاب
گزینه دریافت لینک را بزنید . باکس زیر باز می شود ، لینک خود را کپی نمایید.
چنانچه url مجازی خود را در ایجاد منو پر کرده باشید ، آن لینک را در اینجا دریافت می کنید . در غیر این صورت یک لینک اتوماتیک و خودکار برای شما نمایش داده می شود .

آموزش منوهای سایت ساز یوتاب

شما می توانید این لینک را بطور کامل کپی کرده و در لینک گذاری های خود استفاده کنید و همچنین می توانید از " لینک گداری های نسبی " استفاده نمایید. برای آشنایی با لینک گذاری نسبی به آموزش آن مراجعه نمایید.

مرتبط با بخش

ایجاد منو در سایت ساز محتواگذاری در صفحات درج خبر در سایت ساز ورود به پنل مدیریت سایت آپلودفایل سایت ساز لیست آموزش ها افزودن نقشه گوگل به سایت پیوندهای سایت ساز کار با تب های مدیریت سایت ساز کار با ادیتور سایت لینک گذاری نسبی درج ویدئو در سایت از طریق سایت آپارات دریافت لینک تایید نظرات سایت ویدئو معرفی مشخصات کالا ساختار آدرس url
menusearch
تماس