صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت‌ها تماس با ما 9 الی 15 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
همین حالا سایت خود را بسازید

چیدمان پاساژ ها (منوهای فروشگاه ساز یوتاب)

 

توجه نمایید فیلم بالا کلیه مراحل حذف کالای پیش فرض، ایجاد کالا و نمایش کالا روی سایت را شامل می شود.

کاربر گرامی توجه نمایید بهترین کار این است که محتوای پیش فرض را حذف نموده و از ابتدا محتوای خود را درج نمایید .

نکات این بخش :

1- پس از انجام این مرحله کالا در سایت نمایش می دهد

2- برای چیدمان منوها( طبقات فروشگاهی ) ابتدا شاخه ها و زیرشاخه های پاساژ ها را در منوی فروشگاه در قسمت مدیریت صفحات و منوها، از نوع بخش " ویترین فروشگاهی " می سازیم .( برای آگاهی از روش ایجاد منو ها و شاخه ها به آموزش ایجاد منو هامراجعه کنید .)

3- کاربران گرامی تنها اجازه دارند تا منو های فروشگاهی را تنها در شاخه فروشگاه ایجاد نمایند و باز هم تاکید می شود تنها از نوع ویترین فروشگاهی بسازند . در صورتیکه خارج از شاخه فروشگاه ، منویی ایجاد شود در سایت شما نمایش داده نمی شود .

4- حتما تیک ساخت لینک در هنگام ساخت منو زده شده باشد .

 

 

بر روی علامت 3 نقطه روبروی فروشگاه کلیک کنید و گزینه افزودن زیر شاخه را انتخاب نمایید.

 

ایجاد منو برای چیدمان پاساژها ( طبقات فروشگاهی )

نام بخش را درج نمایید . نوع بخش ویترین فروشگاهی است . آن را تغییر ندهید . تیک ساخت لینک را نیز بزنید و روی ارسال کلیک کنید.


ایجاد منو برای چیدمان پاساژها ( طبقات فروشگاهی )

 

سپس روی منوی ایجاد شده کلیک کنید تا باز شود و کالای خود را در آن درج نمایید. در قسمت مشخصات کالا نام کالای خود را سرچ نموده و انتخاب نمایید و در انتها روی ارسال کلیک کنید.

اکنون کالای شما روی سایت نمایش می دهد.

آموزش چیدمان پاساژها

امکان ویرایش آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب و حذف آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب برای تمامی کالا های چیده شده وجود دارد.

 

چیدمان کالا های چیده شده : 

امکان جابجایی هر یک از کالاها بصورت درگی می باشد و به راحتی می توانید کالاها را جابجا نمایید .بر روی تصویر کالا رفته علامت جابهجایی نمایان میشود . کالا را گرفته به محل مورد نظر خود منتقل کنید و رها کنید  و گزینه آموزش چیدمان پاساژهای سایت ساز یوتاببرای شما نمایش داده می شود ، سپس ثبت جابجایی را بزنید.

 

آموزش چیدمان پاساژها

 

حذف منوهای پیش فرض
در ابتدا بطور پیش فرض تعدادی کالا و منوهای فروشگاهی در سایت شما وجود دارد . با کلیک روی 3 نقطه روبروی آنها و اتخاب گزینه حذف ، این منوهای پیش فرض را حذف نمایید .

حذف منوهای پیش فرض

 

 

توجه : کاربرگرامی تنظیمات شما برای چیدمان کالاها در طبقات فروشگاه به پایان رسید ، شما اکنون می توانید کالاهای خود را در سایت ملاحظه نمایید.

مرتبط با بخش

آماده سازی فروشگاه ساز یوتاب ایجاد کالا در فروشگاه ساز یوتاب چیدمان پاساژ ها (منوهای فروشگاه ساز یوتاب) لیست آموزش ها هدر هوشمند در فروشگاه ساز یوتاب نحوه خرید از فروشگاه های اینترنتی تصاویر منو در فروشگاه ساز بررسی سفارشات فروشگاه اینترنتی کالای برگزیده و تخفیف ویژه ویرایش سریع کالاها در فروشگاه ساز
menusearch
تماس