025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

چیدمان پاساژ ها (منوهای فروشگاه ساز یوتاب)

 

توجه نمایید فیلم بالا کلیه مراحل حذف کالای پیش فرض، ایجاد کالا و نمایش کالا روی سایت را شامل می شود.

کاربر گرامی توجه نمایید بهترین کار این است که محتوای پیش فرض را حذف نموده و از ابتدا محتوای خود را درج نمایید .

نکات این بخش :

1- پس از انجام این مرحله کالا در سایت نمایش می دهد

2- برای چیدمان منوها( طبقات فروشگاهی ) ابتدا شاخه ها و زیرشاخه های پاساژ ها را در منوی فروشگاه در قسمت مدیریت صفحات و منوها، از نوع بخش " ویترین فروشگاهی " می سازیم .( برای آگاهی از روش ایجاد منو ها و شاخه ها به آموزش ایجاد منو هامراجعه کنید .)

3- کاربران گرامی تنها اجازه دارند تا منو های فروشگاهی را تنها در شاخه فروشگاه ایجاد نمایند و باز هم تاکید می شود تنها از نوع ویترین فروشگاهی بسازند . در صورتیکه خارج از شاخه فروشگاه ، منویی ایجاد شود در سایت شما نمایش داده نمی شود .

4- حتما تیک ساخت لینک در هنگام ساخت منو زده شده باشد .

 

 

بر روی علامت 3 نقطه روبروی فروشگاه کلیک کنید و گزینه افزودن زیر شاخه را انتخاب نمایید.

 

ایجاد منو برای چیدمان پاساژها ( طبقات فروشگاهی )

نام بخش را درج نمایید . نوع بخش ویترین فروشگاهی است . آن را تغییر ندهید . تیک ساخت لینک را نیز بزنید و روی ارسال کلیک کنید.


ایجاد منو برای چیدمان پاساژها ( طبقات فروشگاهی )

 

سپس روی منوی ایجاد شده کلیک کنید تا باز شود و کالای خود را در آن درج نمایید. در قسمت مشخصات کالا نام کالای خود را سرچ نموده و انتخاب نمایید.

شما میتوانید کلیه کالاهای مورد نظر که در این طبقه قرار است قرار گیرند را تیک زده و سپس گزینه ارسال را بزنید. اکنون کالای شما روی سایت نمایش می دهد.

آموزش چیدمان پاساژها

امکان ویرایش آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب و حذف آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب برای تمامی کالا های چیده شده وجود دارد.

 

چیدمان کالا های چیده شده : 

امکان جابجایی هر یک از کالاها بصورت درگی می باشد و به راحتی می توانید کالاها را جابجا نمایید .بر روی تصویر کالا رفته علامت جابهجایی نمایان میشود . کالا را گرفته به محل مورد نظر خود منتقل کنید و رها کنید  و گزینه آموزش چیدمان پاساژهای سایت ساز یوتاببرای شما نمایش داده می شود ، سپس ثبت جابجایی را بزنید.

 

آموزش چیدمان پاساژها

 

حذف منوهای پیش فرض
در ابتدا بطور پیش فرض تعدادی کالا و منوهای فروشگاهی در سایت شما وجود دارد . با کلیک روی 3 نقطه روبروی آنها و اتخاب گزینه حذف ، این منوهای پیش فرض را حذف نمایید .

حذف منوهای پیش فرض

 

 

توجه : کاربرگرامی تنظیمات شما برای چیدمان کالاها در طبقات فروشگاه به پایان رسید ، شما اکنون می توانید کالاهای خود را در سایت ملاحظه نمایید.

menusearch