025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

کسب و کار اینترنتی با قالب غزل

»کسب و کار اینترنتی با قالب غزل
کسب و کار اینترنتی با قالب غزل

کسب و کار اینترنتی چیست ؟

با توسعه روز افزون تکنولوژی ، کسب و کار اینترنتی تبدیل به یکی از بزرگترین کسب و کارها در زمان حال شده است . فعالیتی که شما خود صاحب آن باشید و از طریق اینترنت اقدام به معرفی ، ارائه خدمات و محصولات و درآمدزایی نمایید، کسب و کار اینترنتی می گویند . مثلا محصولاتی که تولید خودتان است را بفروشید و یا محصولات دیگران را به عنوان واسطه بفروشید و یا اقدام به ارائه خدماتی خاص نظیر ارائه ویدئوها ، فایل های صوتی و آموزشی در موضوعی خاص کنید . بدین ترتیب کسب و کار اینترنتی ، راهی برای توسعه کسب و کار های سنتی و راهی برای کسب درآمد روز افزون در دنیای مدرن می باشد .

 

کسب و کار اینترنتی چیست

اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار اینترنتی پر سود و پر درآمد هستید با ما همراه باشید .

 

چرا باید کسب و کار اینترنتی داشته باشیم؟

در این لحظه دنیا به دو بعد تاریخی تبدیل شده است . جهان قبل از کرونا و جهان پس از کرونا !

شاید بپرسید ارتباط کرونا ، این ویروس کوچک و ریزی که اگر میزان کل آن در بدن 10 میلیون نفر را جمع کنیم به 5 گرم می رسد ! و این چنین دنیا را درگیر خود کرده است ، چه ارتباطی با کسب و کار اینترنتی دارد ؟!

تا قبل از سال 2020 احتمالا شما دارای شغلی در فضای حقیقی بودید و مشتریان خود را داشتید . درآمد خوبی نیز از این راه بدست می آوردید و شاید نیازی برای خود نمی دید که تغییری در روند ارائه خدمات خود بصورت اینترنتی داشته باشید .

اما اکنون پس از گذشت 8 ماه از تولد چنین ویروسی ، قطعا به این نتیجه رسیدید ، کسب و کارهای سنتی ، پاسخگوی نیاز شما نیستند .

در چنین شرایطی که برای حفظ سلامت عمومی جامعه، مجبور به برای برقراری فاصله اجتماعی هستیم ، مجبوریم مغازه ها ، فروشگاه ها ، شرکت ها ، باشگاه ها و ... را تعطیل کنیم ، امروز همه کسب و کارها و همه افراد در کل جهان با گوشت و پوست و استخوان به این درک رسیدند که باید کسب و کار مجازی خود را راه اندازی کنند .

 

مزایای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

  •  راه اندازی کسب و کار اینترنتی با سرمایه اولیه کم

شما می توانید با سرمایه کم شروع به کار کنید و خدمات خود را به صورت اینترنتی ارائه دهید . کل هزینه لازم برای شروع کار شما هزینه طراحی سایت و یک دامنه است که به یمن وجود سایت ساز ها ، این هزینه بسیار کاهش یافته است و کل وسایلی که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود نیاز دارید یک کامپیوتر یا لپتاپ متصل به اینترنت می باشد .

  • راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون محدودیت سنی و جنسیتی

در کسب و کارهای اینترنتی محدودیت سنی و جنسیتی از بین رفته است . شما صاحب تخصصی هستید پس در هر سنی هستید می توانید تخصص خود را ارائه کنید و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید .

شما با هر جنسیتی باشید می توانید کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید . چه خانوم و چه آقا ، شما می توانید کسب و کار اینترنتی موفقی راه اندازی و درآمدزایی کنید.

  • افزایش فروش با راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راحتی در ارائه خدمات و محصولات و امکان مقایسه خدمات با دیگر رقبا ، این امکان را به مشتری شما می دهد تا با خیال راحت در منزل نشسته و کالا و خدمت مورد نیاز خود را تهیه کند . بدیهیست اگر شما این خدمات و کالا را بهتر از رقیبتان به مشتری معرفی کنید ، خرید از سایت شما انجام می شود .

در اینترنت هیچ سقف درآمدی نیست . پس می توانید با ارائه هرچه بهتر و بیشتر محصولاتتان ، فروش و در نتیجه درآمدتان را بیشتر کنید .

  • راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل

با راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما نیازی به دفتر کار ندارید . شما می توانید در منزل نیز شروع به فعالیت کنید . حتی می توانید بخشی از فعالیت های مجموعه خود را بصورت دورکار به افراد بسپارید و اینگونه علاوه بر کارآفرینی ، از میزان هزینه های شما برای دفتر کار و ... کاسته می شود.

  • راه اندازی کسب و کار اینترنتی به عنوان شغل دوم

شاید شما دانش جو باشید ، و یا در حیطه ای مشغول به کار هستید ، شما می توانید در کنار سایر فعالیت های خود ، با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی جدید ، درآمد زایی داشته باشید . مطمئنا این شغل دوم پرسودتر از شغل اول سنتی شما خواهد بود .

 

چرا برای کسب و کار اینترنتی باید سایت داشت؟

اگر می خواهید یک کسب و کار اینترنتی موفق داشته باشید، داشتن سایت بسیار اهمیت دارد . سایت شما جایگاهیست که در هر ساعت شبانه روز می تواند میزبان هزاران نفر از گوشه گوشه دنیا باشد . ویترینی از کسب و کار ، خدمات و کالاهای شما .

بدون اینکه نیاز به حضور خودتان باشد شبانه روز افراد به سایتتان سر می زنند ، خرید می کنند و اینگونه است که شما حتی در خواب هم پول در می آورید . چه حس خوبی ...

مطمئن باشید اگر اصولی سایتتان را راه اندازی کنید و بروز باشید و محتواگذاری مناسبی داشته باشید ، سایتتان در لیست نتایج اول گوگل نمایش داده می شود و افراد زیادی با کسب و کارتان آشنا میشوند و با کمی وقت برای محتواگذاری در سایتتان بسیاری از این افراد برای خرید از محصولات و خدماتی که دارید مطمئن می شوند .

پس اگر واقعاً قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارید باید به فکر طراحی و ساخت سایت باشید.

 

طراحی سایت برای کسب و کار اینترنتی

کسب و کارهای اینترنتی زیادی داریم . کسب و کارهایی اعم از طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، خرید و فروش دامنه ، فروش فالوور ، انجام خدمات سئو ، برگزاری دوره های آموزشی آنلاین و وبینارها ، تولید محتوا ، ارائه خدمات تبلیغات ،همکاری در فروش ، فروشگاه های اینترنتی و ...

از بین مشاغل نام برده در بالا راه اندازی فروشگاه های اینترنتی و سایت های معرفی کسب و کار از رونق بیشتری در بین افراد معمولی جامعه برخوردار است .

شما صاحب هر کسب و کاری باشید ، قطعا کالا ، خدمت و یا محصولی برای ارائه و فروش دارید . این محصول می تواند فیزیکی و تولید کارخانه بزرگ خود تا تولیدی کوچک در گوشه حیاط خانه تان باشد و یا فایلی آموزشی از تخصص خودتان یا دیگر افراد . می تواند فیلم و موسیقی باشد و یا اقلام و مایحتاج روزمره مردم ، لباس ، کیف ، کفش ، لوازم خانگی ، موبایل ، دوربین مدار بسته ، لپتاپ ، لوازم التحریر ، اقلام سفر ، ماشین ، دکوراسیون و ...

دنیای وب محدودیی ندارد . شما هرشغلی داشته باشید و یا هر محصول ، برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود باید یک سایت داشته باشید .

با رشد تکنولوژی ، فرایند کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت هم رشد کرده است . وجود سایت ساز و فروشگاه ساز این امکان را به افراد می دهد تا با سرعت بیشتر و هزینه کمتر سایت خود را طراحی کنند .

همین امروز سایت خودتان را طراحی کنید و کسب و کارتان را راه اندازی کنید تا جزئی از کسب و کارهایی که در آینده نابود می شوند نباشید !

 

طراحی سایت شرکتی فروشگاهی

برخی فروشگاه ها تمایل دارند ظاهری حرفه ای همانند دیجی کالا برای فروشگاه اینترنتی خود داشته باشند . لیست کالاها بر روی صفحه اصلی سایت نمایان باشد و کاملا حس یک فروشگاه را به مخاطب القا کنند .

برخی تولیدی ها و مجموعه ها تمایل دارند سایتشان بیشتر حالت معرفی خدمات و ارائه مشاوره در حیطه تخصصی خود را داشته باشند و در کنار آن اقلام مورد نیاز مشتری در آن حیطه کاری و تولیدی خود را به مشتری بفروشند و در صفحه اصلی سایت خود ظاهر خدماتی سایت را حفظ کنند و مشتری را با یک سایت که صرفا قصد فروش کالا دارد ، مواجه نکنند . این گونه افراد تمایل دارند مشتری در کنار رفع نیازش از مطالعه بخش های خدمات رسانی سایت ، بتواند خرید هم داشته باشد .

بنابراین بهتر است از قالب هایی برای سایت خود استفاده کنند که ظاهری شرکتی با صفحات داخلی فروشگاهی باشد .

 

فروشگاه ساز یوتاب 

فروشگاه ساز یوتاب امکان طراحی سایت فروشگاهی با ظاهری حرفه ای و شکیل در قالب خدماتی را برای کاربران عزیز خود فراهم آورده است .

شما می توانید قالب غزل را برای سایت خود انتخاب نمایید . در این قالب ظاهر اصلی سایت شبیه سایت های شرکتی می باشد اما دارای صفحات داخلی برای فروش آنلاین کالا یا فایل نیز می باشد .

قالب فروشگاهی غزل ، همانند سایر دموهای فروشگاهی یوتاب ریسپانسیو بوده و در تمامی دیوایس ها اعم از لپ تاپ ، تبلت و موبایل به بهترین کیفیت نمایش داده میشود .

 

طراحی سایت فروشگاهی با قالب فروشگاهی غزل

اگر عضو خانواده بزرگ یوتاب هستید این قالب به رایگان در مجموعه مدیریت قالب های پنل مدیریت اضافه شده است .

 

 

مشاهده دموی قالب فروشگاهی غزل

 

 

 

طراحی سایت فروشگاهیشروع کنید
طراحی سایت شرکتیشروع کنید
طراحی سایت خبریشروع کنید
طراحی سایت شخصیشروع کنید
طراحی سایت املاکیشروع کنید
دیدگاه کاربران | 0 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch