menusearch
سایت ساز یوتاب
صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما از 9 الی 15 مشاوره رایگان 37715907-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب

هزینه طراحی سایت کلیه ی سایت ها ، فول امکانات 199 هزار تومان می باشد تخفیف ویژه

سرور های قدرتمند یوتاب وب

امنیت اطلاعات شما اولویت ماست . بدین منظور برای ایجاد سایت های طراحی شده با سایت ساز یوتاب از سرورهای قدرتمندی استفاده شده است . شما می توانید یک سایت قوی طراحی کنید و تمامی نکات امنیتی آن را مد نظر قرار داده و ارتقا دهید اما آن را بر روی یک سرور نامطمئن قرار دهید که ممکن است سایت هایی با سیستم امنیتی ضعیف روی آن باشند ، بنابراین با هک شدن یک سایت روی آن سرور کل نظام امنیتی آن سرور بهم میریزد و امنیت سایت شما نیز از بین می رود.
سرورهای اختصاصی در طراجی سایت آنلاین یوتاب
مزیت اینکه سایت شما روی سرورهای یوتاب وب باشد این است که کدی غیر از یوتاب بر روی آن قرار ندارد ، اطلاعات و فایل ها به  صورت فیلتر شده وارد سیستم می شوند واین امنیت سیستم را بصورت چشمگیری افزایش می دهد.
تمامی سرور های یوتاب اختصاصی و متعلق به شرکت می باشد  از بهترین و باکفیت ترین سخت افزار های روز دنیا تهیه شده اند و به دلیل سخت افزار قوی خود ، باعث افزایش سرعت سایت شما می شود.

همچنین در سرورهای یوتاب از raid5 استفاده شده است در صورتی که بصورت ناخواسته یکی از هارد ها بسوزد ، سرور اطلاعات آن هارد را از نوارهای پریتی ذخیره شده روی دیگر درایوها بازسازی می‏کند و هیچ گونه اتفاقی برای اطلاعات شما نمی افتد و هیچ گونه اطلاعاتی از بین نمی رود. البته با توجه به پشتیبانی و سیستم قدرتمندی که ما برای سرورهای خود استفاده کرده ایم احتمال بروز چنین اتفاقاتی خیلی کم می باشد. استفاده از این روش و همچنین راه اندازی یک سرور با سخت افزار قوی ، هزینه بالایی را شامل می شود که اغلب شرکت های طراحی سایت زیر بار این هزینه نمی روند اما از آنجا که یوتاب وب قصد دارد تا درهمه زمینه ها و همیشه بهترین باشد، هزینه سرور های قدرتمند را تقبل می کند تا امنیت اطلاعات و سرعت سایت شما را با سرور های یوتاب تضمین کند.
 

 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت طراحی سایت معتبر مثل طراحی سایت و فروشگاه ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را طراحی کنید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

آموزش های یوتابطراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز