صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت‌ها تماس با ما 9 الی 15 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
همین حالا سایت خود را بسازید
اخبار سایت ساز یوتاب
»

تاثیر کرونا بر کسب و کارها

تاثیر کرونا بر کسب و کارها

تاثیر کرونا بر فضای کسب و کار ها

کرونا ، ویروسی که این روزا حرف اول همه محافل و اخبار شده ، علاوه بر از پا انداختن انسان های زیادی و بیمار کردن آنها ، باعث بیمار شدن کسب و کار های زیادی نیز شده است .

 

مدیریت کسب و کار در بحران کرونا

محدودیت در رفت و آمد و اصطلاحا قرنطینه خانگی که افراد برای محافظت در برابر این بیماری انجام داده اند ، باعث شده بر روی کسب و کارها تاثیر منفی بگذارد و افراد زیادی برای آنکه از دست این ویروس در امان باشند ، دفاتر ، مغازه ها و کسب و کار خود را تعطیل کرده اند و خانه نشین شدند

چاره ای هم نیست . این روزها در یک چالش جهانی به سر می بریم که باید مراقب خود باشیم . این خود مراقبتی نتیجه کلی دارد و ایمنی ما باعث کاهش انتقال این بیماری به سایر افراد می شود .

همه کارشناسان در مورد پیشگیری از این درگیری با این ویروس می گویند ، شست و شوی دست ها و رعایت نظافت ، از جمله عواملی است که می تواند ما را از این بیماری مصون دارد .

اما آیا کسی برای کسب و کارهایی که دچار ویروس کرونا شده اند هم راه حلی ارائه می دهد ؟!

مشخص نیست این روند خود قرنطینگی تا کی ادامه پیدا می کند ، پس شما باید بفکر احیای کسب و کارتان باشید و به درآمد زایی خود ادامه دهید .

شعار این روزهای مردم ایران # کرونا_را_شکست_میدهیم است . ما می خواهیم در این مقاله ، راه حلی بدهیم که کرونای کسب و کارها را شکست دهیم .

فضای مجازی ، دنیای ارتباطات است ، ارتباطاتی بدون آنکه ترس واگیری بیماری داشته باشیم . مطمئن هستیم که کرونا از داخل صفحه گوشی یا مانیتور ، نمیتواند شما را بگیرد .

اکنون از هر زمان بیشتری مردم در فضای مجازی به سر می برند . مشتریان شما نیز در فضای مجازی وقت می گذرانند . پس چرا کسب و کار شما در فضای مجازی نیست ؟

 

چرا سایت بزنیم

الان فقط کسب و کارهایی فعالیت دارند که در فضای مجازی فعال هستند . چه بسیار افرادی که برای خرید روزانه از منزل خارج نمی شوند و خرید مایحتاج خود را از طریق سفارشات اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی انجام می دهند .

چیزی تا عید نمانده است ، شاید محدودیت در رفت و آمد و دید و بازدید وجود داشته باشد ، اما هنوز هم افراد دوست دارند ، لباس نو برای عید خریداری کنند یا دکوراسیون خانه خود را تغییر دهند . کرونا هست ، اما زندگی تمام نشده است .

پس اگر شما هم صاحب سوپر مارکت هستید ، یا میوه فروشی دارید ، یا شرکت دکوراسیون هستید ؟ معلم هستید ؟ مشاور هستید ؟ روانپزشک هستید ؟ وکیل هستید ؟ در کار پوشاک هستید و ... هیچ فرقی ندارد . در هر زمینه ای فعالیت دارید ، می توانید خدمات خود را از طریق اینترنت به مشتریان خود ارائه دهید .

فرصت را از دست ندهید .

آیا تولیدی لباس هستید ؟ آیا الان لباس های پرسنل بیمارستانی و ماسک و ... را سرلوحه کار خود قرار دادید ؟ پس سایت بزنید و خدماتتان را در آن ارائه کنید .

آیا کارخانه مواد شوینده دارید ؟ شما که در صف همیاری در کرونا قرار گرفتید و شیفت کاری خود را 3 برابر کردید ، پس سایتی بزنید و ارائه خدماتتان را در دسترس کنید .

شما با راه اندازی یک سایت اینترنتی ، علاوه بر آنکه در دسترس مشتریان خود قرار می گیرید ، اگر مثلا فروشگاه اینترنتی دارید ، می توانید با قرار دادن فیلم هایی از نحوه ضدعفونی بسته های کالاهای خود در سایت قرار دهید .

آیا آرایشگاه دارید ؟ می توانید از روند ضدعفونی و موارد بهداشتی که رعایت می کنید در سایت درج کنید .

اینگونه اعتماد ها را جلب می کنید و افراد با خیال اسوده تری اقدام به خرید از شما می کنند .

 

طراحی سایت  یا شبکه اجتماعی

شبکه های اجتماعی نیز در این وادی بی تاثیر نیستند و شما می توانید برای کسب و کار خود پیجی بزنید . اما چرا بر داشتن سایت تاکید می کنیم ؟

در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام امکان بهروزرسانی محصولات وجود ندارد اما در سایت این امکان برای شما فراهم است. همچنین در سایت اینترنتی میتوانید بهتر محصولات و خدمات خود را مدیریت کنید و در هر زمان به راحتی اطلاعات سایت خود را بروز کنید . پس از فرصت به دست آمده به راحتی نگذرید .

 

سایت سازیوتاب

الان که در چنین زمانی هستیم باید همگی دست در دست هم دهیم . امروز زمان جشن نیکوکاری اسن . قرار نیست همیشه عاطفه ها در لباس عید خلاصه شود ، کمی مهربان باشیم . ما نیز همراه شما هستیم . بدلیل رونق گرفتن مجدد کسب و کار ها تخفیف استثنایی و ویژه ای برای طراحی سایت زده ایم تا همگی به راحتی بتوانند کسب و کار خود را آنلاین کنند و در این شرایط بتوانیم جلوی شکست کسب و کار ها را بگیریم .

یوتاب وب همیشه همراه شما ست . جهت هرگونه سوال با پشتیبانان یوتاب همراه باشید ...

 

 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس