صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۲۸ آبان ۱۳۹۷

رونمایی از قالب سایت شرکتی یکتا مناسب برای طراحی سایت شرکتی

رونمایی از قالب سایت شرکتی یکتا مناسب برای طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

 

امروزه صاحبان کسب و کار قطعا نیازمند معرفی، ارائه خدمات و محصولات خود به شیوه نوین هستند که می توانند این نیاز خود را با طراحی یک سایت حرفه ای تامین کنند. با سایت ساز های آنلاین دیگر روند طراحی سایت مشکل و زمان بر نیست.

سایت ساز یوتاب طراحی سایت شرکتی حرفه ای را به صورت آنی و کمتر از یک دقیقه برای شما در هر ساعت از شبانه روز انجام می دهد. 

 

قالب طراحی سایت شرکتی

 

به تناسب ارائه خدمات جدید شرکت طراحی سایت یوتاب ، قالب جدید از مجموعه قالب های شرکتی خود را رونمایی کرد. " قالب شرکتی یکتا " مناسب برای طراحی سایت های شرکتی و اداری است که اگر خواهان سایتی هستید که از طریق آن بتوانید معرفی شرکت، محصولات و خدمات خود را داشته باشید، می توانید از قالب شرکتی یکتا استفاده کنید. 

قالب یکتا دارای کیفیت بسیار بالا، امکانات به روز، ظاهر زیبا و شکیل است. پوسته یکتا همانند سایر قالب های شرکت طراحی سایت یوتاب، ریسپانسیو بوده و در همه دیوایس ها به بهترین شکل نمایش می دهد. 

همچنین لازم به ذکر است که شما از طریق پنل مدیریت تصاویر و محتوای مربوط به کسب و کار خودتان را درج می نمایید. فقط کافی است از تصاویری که کیفیت مناسبی دارند، استفاده کنید.


کاربران عزیز عضو خانواده یوتاب نیز می توانند قالب شرکتی / اداری یکتا را از بخش مدیریت قالب ها > آرشیو قالب های عمومی به صورت رایگان انتخاب نمایند.

 

 

مشاهده دموی قالب شرکتی یکتا ازمجموعه قالب های سایت ساز یوتاب

 

 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch