صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۲۸ آبان ۱۳۹۷

رونمایی از قالب سایت شرکتی یکتا مناسب برای طراحی سایت شرکتی

رونمایی از قالب سایت شرکتی یکتا مناسب برای طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

 

امروزه صاحبان کسب و کار قطعا نیازمند معرفی، ارائه خدمات و محصولات خود به شیوه نوین هستند که می‌توانند این نیاز خود را با طراحی یک سایت حرفه ای تامین کنند. با سایت ساز‌‌‌‌های آنلاین دیگر روند طراحی سایت مشکل و زمان بر نیست.

سایت ساز یوتاب طراحی سایت شرکتی حرفه ای را به صورت آنی و کمتر از یک دقیقه برای شما در هر ساعت از شبانه روز انجام می‌دهد.

 

قالب طراحی سایت شرکتی

 

به تناسب ارائه خدمات جدید شرکت طراحی سایت یوتاب ، قالب جدید از مجموعه قالب‌‌‌‌های شرکتی خود را رونمایی کرد. " قالب شرکتی یکتا " مناسب برای طراحی سایت‌‌‌‌های شرکتی و اداری است که اگر خواهان سایتی هستید که از طریق آن بتوانید معرفی شرکت، محصولات و خدمات خود را داشته باشید، می‌توانید از قالب شرکتی یکتا استفاده کنید.

قالب یکتا دارای کیفیت بسیار بالا، امکانات به روز، ظاهر زیبا و شکیل است. پوسته یکتا همانند سایر قالب‌‌‌‌های شرکت طراحی سایت یوتاب، ریسپانسیو بوده و در همه دیوایس ها به بهترین شکل نمایش می‌دهد.

همچنین لازم به ذکر است که شما از طریق پنل مدیریت تصاویر و محتوای مربوط به کسب و کار خودتان را درج می‌نمایید. فقط کافی است از تصاویری که کیفیت مناسبی دارند، استفاده کنید.


کاربران عزیز عضو خانواده یوتاب نیز می‌توانند قالب شرکتی / اداری یکتا را از بخش مدیریت قالب ها > آرشیو قالب‌‌‌‌های عمومی به صورت رایگان انتخاب نمایند.

 

 

مشاهده دموی قالب شرکتی یکتا ازمجموعه قالب‌‌‌‌های سایت ساز یوتاب

 

 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس