menusearch
سایت ساز یوتاب
صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما از 9 الی 15 مشاوره رایگان 37715907-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب

هزینه طراحی سایت کلیه ی سایت ها ، فول امکانات 199 هزار تومان می باشد تخفیف ویژه

بلاگ

»

اخبار سایت ساز یوتاب

»

۱۴ مرداد ۱۳۹۷

طراحی سایت فروش آنلاین فایل با قالب شفق

طراحی سایت فروش آنلاین فایل با قالب شفق

راه اندازی کسب و کار آنلاین جدا از فروش کالای حقیق ، فروش آنلاین فایل را نیز شامل می شود . بنابراین امروزه علاوه بر  طراحی سایت فروشگاهی برای کالای حقیقی ، طراحی سایت فروش فایل مجازی رونق بسیار داشته و افراد زیادی به دنبال تهیه قالب های مناسب برای طراحی فروشگاه اینترنتی فروش فایل هستند .
قالب سایت فروشگاهی شفق ، قالبی حرفه ای با ترکیب رنگی زیبا و سئو شده مناسب برای افرادی که در زمینه فروش آنلاین فایل مجازی فعالیت دارند می باشد که به مجموعه  قالب های طراحی سایت فروشگاهیسایت ساز آنلاین یوتاب اضافه گردیده است . 
اگر شما هم در زمینه فروش آنلاین فایل مجازی فعالیت دارید و یا می خواهید کسب و کار آنلاین خود را در این زمینه شروع کنید ، اگر دارای مجموعه ای از فایل های آموزشی کم نظیر هستید و یا آرشیوی از فایل های ویدئویی یا صوتی دارید و قصد درامدزایی از آنها را دارید ، در بهترین نقطه فضای مجازی قرار دارید !
همین حالا در یک دقیقه با انتخاب قالب فروشگاهی فروش فایل شفق از بین قالب های زیبا وحرفه ایفروشگاه ساز آنلاین یوتاب اقدام به طراحی سایت فروشگاه اینترنتی فروش فایل حرفه ای خود کرده و کسب و کار آنلاین خود را همین حالا راه اندازی نمایید .
لازم بذکر است پوسته فروشگاهی شفق برای فروش آنلاین انواع کالای حقیقی نیز کاربر دارد . 
پوسته شفق ریسپانسیو می باشد و در همه دیوایس ها به بهترین شکل نمایش می دهد . 
کاربرانی که عضو خانواده سایت ساز آنلاینیوتاب هستند نیز می توانند قالب سایت فروشگاهی شفق را از بخش مدیریت قالب ها > آرشیو قالب های عمومی انتخاب نمایند و اقدام به تغییر قالب سایت خود نمایند .

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت طراحی سایت معتبر مثل طراحی سایت و فروشگاه ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را طراحی کنید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

آموزش های یوتابطراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز