025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

قالب فروشگاهی روناک

»قالب فروشگاهی روناک
قالب فروشگاهی روناک

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی و فروش آنلاین اجناس در بسیاری از شغل ها کاربرد دارد . کسب و کارهای بزرگ تا کوچک همگی می توانند اقدام به طراحی سایت متناسب با فعالیت خود داشته باشند .

 

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از بهترین راه ها برای گسترش و توسعه کسب و کارها می باشد.  بسیاری از کارخانه ها، موسسات، ورزشگاه ها، تولیدی ها و شرکت ها کالاهایی برای فروش دارند و تمایل به راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی دارند . اما در کنار فروش محصولات، علاقه مندی و ایده کاری آنها، معرفی خود مجموعه و خدمات ارائه شده توسط آنها می باشد و در کنار این معرفی کسب و کار، نگاهی به فروش کالا و محصولات یا خدمات خود نیز دارند .

 

بهترین راه ساخت فروشگاه اینترنتی

اهمیت راه اندازی و طراحی سایت مناسب این نوع کسب و کارها زمانی مشخص می شود که می بینیم راه اندازی و طراحی سایتی با ظاهر فروشگاه های اینترنتی معمول و روتین زیاد مناسب نیست و ترجیح بر این است که صفحه اصلی سایت حالت شرکتی داشته و بیشتر برای معرفی کسب و کار استفاده شود و در کنار آن، قالب دارای صفحات داخلی فروشگاه باشد . باید راهبردی متناسب با این درخواست و نیاز برای طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای داشته باشیم .

 

نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی

طبق نیاز سنجی کاربران گرامی توسط تیم فنی سایت ساز یوتاب ، بر آن شدیم تا این امکان را برای کاربران عزیز و گرامی فعال کنیم و دوستان عزیز بتوانند علاوه بر اینکه می توانند محصولات خود را بفروشند ، بتوانند کسب و کار خود را نیز خارج از محیطی فروشگاهی معرفی کنند .

 

طراحی قالب فروشگاهی روناک

سایت های فروشگاهی، نماینده فروش شما در فضای مجازی می باشد و شخص با دیدن سایت شما در واقع شخصیت کسب و کار شما را مشاهده می کند . همانطور که در هنگام حضور در محیط کاری خود، لباس و وضعیت ظاهریتان برای شما اهمیت دارد ، پس ظاهر سایت و کسب و کار مجازی شما نیز باید برای شما حائز اهمیت باشد .

ایده طراحی قالب فروشگاهی روناک از همین تجربه و نیاز شما عزیزان به ذهن ما رسید .

قالب روناک، قالبی زیبا و حرفه ای و ریسپانسیو است که دارای صفحه اصلی با ظاهری شرکتی می باشد و به راحتی می توانید مجموعه و کسب و کار خود را معرفی نمایید و علاوه بر آن اقدام به درج کالا برای فروش آنلاین نمایید .

 

طراحی سایت ریسپانسیو

قالب فروشگاهی روناک، ریسپانسیو می باشد و در همه دیوایس ها اعم از لپ تاپ ، موبایل و تبلت به درستی و به بهترین شیوه نمایش داده می شود و کابران شما به راحتی می توانند در سایت شما جستجو کرده و کالای مورد نیاز خود را یافته و خرید آنلاین خود را انجام دهند .

 

طراحی سایت فروشگاهی

سئو در طراحی سایت

طراحی سئو شده در کنار طراحی زیبا اهمیت دارد . قالب روناک از لحاظ نکات سئویی نیز بهینه می باشد و از سئوی اولیه مناسبی برخوردار است و تنها کافیست شما محتوا و مطالب خود را با کمک پشتیبانان یوتاب به نحو احسن در سایت درج نمایید، تا خدمات خوب و عالی و جذابی را به مشتری خود در فضای مجازی ارائه دهید و بتوانید مشتری را به خریدار تبدیل و با ارائه خدمات خوب، او را وفادار نمایید .

قالب روناک نیز مانند سایر دموهای فروشگاه ساز یوتاب به رایگان به مجموعه قالب های فروشگاهی یوتاب اضافه شده است و به راحتی می توانید تنها با یک کلیک قالب خود را به قالب روناک تغییر دهید .

 

 

دموی قالب فروشگاهی روناک

 

 

 

طراحی سایت قدرتمند و سریع

سایت ساز یوتاب برای وقت و سرمایه شما ارزش قائل است . تلاش شبانه روزی تیم یوتاب، ارتقای سطح کیفی سایت ها و ارائه خدمات خوب برای راه اندازی کسب و کار خوب شما می باشد .

پس هم هزینه ها را کاهش دادیم و هم زمان !

در یک دقیقه سایتتون را تحویل بگیرید . همین حالا شروع کن

 

 

طراحی سایت فروشگاهی

 

 

طراحی سایت فروشگاهی شروع کنید
طراحی سایت شرکتی شروع کنید
طراحی سایت خبری شروع کنید
طراحی سایت شخصی شروع کنید
طراحی سایت املاکی شروع کنید
دیدگاه کاربران | 0 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch