025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

قالب فروشگاهی روناک

»قالب فروشگاهی روناک
قالب فروشگاهی روناک

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی و فروش آنلاین اجناس در بسیاری از شغل ها کاربرد دارد . کسب و کارهای بزرگ تا کوچک همگی می توانند اقدام به طراحی سایت متناسب با فعالیت خود داشته باشند .

 

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از بهترین راه ها برای گسترش و توسعه کسب و کارها می باشد.  بسیاری از کارخانه ها، موسسات، ورزشگاه ها، تولیدی ها و شرکت ها کالاهایی برای فروش دارند و تمایل به راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی دارند . اما در کنار فروش محصولات، علاقه مندی و ایده کاری آنها، معرفی خود مجموعه و خدمات ارائه شده توسط آنها می باشد و در کنار این معرفی کسب و کار، نگاهی به فروش کالا و محصولات یا خدمات خود نیز دارند .

 

بهترین راه ساخت فروشگاه اینترنتی

اهمیت راه اندازی و طراحی سایت مناسب این نوع کسب و کارها زمانی مشخص می شود که می بینیم راه اندازی و طراحی سایتی با ظاهر فروشگاه های اینترنتی معمول و روتین زیاد مناسب نیست و ترجیح بر این است که صفحه اصلی سایت حالت شرکتی داشته و بیشتر برای معرفی کسب و کار استفاده شود و در کنار آن، قالب دارای صفحات داخلی فروشگاه باشد . باید راهبردی متناسب با این درخواست و نیاز برای طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای داشته باشیم .

 

نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی

طبق نیاز سنجی کاربران گرامی توسط تیم فنی سایت ساز یوتاب ، بر آن شدیم تا این امکان را برای کاربران عزیز و گرامی فعال کنیم و دوستان عزیز بتوانند علاوه بر اینکه می توانند محصولات خود را بفروشند ، بتوانند کسب و کار خود را نیز خارج از محیطی فروشگاهی معرفی کنند .

 

طراحی قالب فروشگاهی روناک

سایت های فروشگاهی، نماینده فروش شما در فضای مجازی می باشد و شخص با دیدن سایت شما در واقع شخصیت کسب و کار شما را مشاهده می کند . همانطور که در هنگام حضور در محیط کاری خود، لباس و وضعیت ظاهریتان برای شما اهمیت دارد ، پس ظاهر سایت و کسب و کار مجازی شما نیز باید برای شما حائز اهمیت باشد .

ایده طراحی قالب فروشگاهی روناک از همین تجربه و نیاز شما عزیزان به ذهن ما رسید .

قالب روناک، قالبی زیبا و حرفه ای و ریسپانسیو است که دارای صفحه اصلی با ظاهری شرکتی می باشد و به راحتی می توانید مجموعه و کسب و کار خود را معرفی نمایید و علاوه بر آن اقدام به درج کالا برای فروش آنلاین نمایید .

 

طراحی سایت ریسپانسیو

قالب فروشگاهی روناک، ریسپانسیو می باشد و در همه دیوایس ها اعم از لپ تاپ ، موبایل و تبلت به درستی و به بهترین شیوه نمایش داده می شود و کابران شما به راحتی می توانند در سایت شما جستجو کرده و کالای مورد نیاز خود را یافته و خرید آنلاین خود را انجام دهند .

 

طراحی سایت فروشگاهی

سئو در طراحی سایت

طراحی سئو شده در کنار طراحی زیبا اهمیت دارد . قالب روناک از لحاظ نکات سئویی نیز بهینه می باشد و از سئوی اولیه مناسبی برخوردار است و تنها کافیست شما محتوا و مطالب خود را با کمک پشتیبانان یوتاب به نحو احسن در سایت درج نمایید، تا خدمات خوب و عالی و جذابی را به مشتری خود در فضای مجازی ارائه دهید و بتوانید مشتری را به خریدار تبدیل و با ارائه خدمات خوب، او را وفادار نمایید .

قالب روناک نیز مانند سایر دموهای فروشگاه ساز یوتاب به رایگان به مجموعه قالب های فروشگاهی یوتاب اضافه شده است و به راحتی می توانید تنها با یک کلیک قالب خود را به قالب روناک تغییر دهید .

 

 

دموی قالب فروشگاهی روناک

 

 

 

طراحی سایت قدرتمند و سریع

سایت ساز یوتاب برای وقت و سرمایه شما ارزش قائل است . تلاش شبانه روزی تیم یوتاب، ارتقای سطح کیفی سایت ها و ارائه خدمات خوب برای راه اندازی کسب و کار خوب شما می باشد .

پس هم هزینه ها را کاهش دادیم و هم زمان !

در یک دقیقه سایتتون را تحویل بگیرید . همین حالا شروع کن

 

 

طراحی سایت فروشگاهی

 

 

طراحی سایت فروشگاهیشروع کنید
طراحی سایت شرکتیشروع کنید
طراحی سایت خبریشروع کنید
طراحی سایت شخصیشروع کنید
طراحی سایت املاکیشروع کنید
دیدگاه کاربران | 0 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch