025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

قالب رسام ، آغازی برای موفقیت در فروش اینترنتی

»قالب رسام ، آغازی برای موفقیت در فروش اینترنتی
قالب رسام ، آغازی برای موفقیت در فروش اینترنتی

مشاوره راه اندازی فروشگاه اینترنتی

روزانه با افراد زیادی روبرو می شویم که از ما می پرسند چگونه درآمد خودمان را افزایش دهیم ؟

چگونه می توانم فروش محصولاتم را بیشتر کنم ؟

و شاید نقطه اشتراک اکثر آنها این کلام است " یک سایت می خواهم مثل دیجی کالا "

اینکه شما با یک طراحی سایت تماس گرفته اید و اقدام به مشاوره رایگان با پشتیبانان آن می کنید ، قدم بزرگی برای پیشرفت شما است .

خبر خوب این است که خوب جایی را انتخاب کردید !

 

درآمد فروشگاه اینترنتی

نکته اصلی و مهمی که باید به آن توجه نمایید این است که اگر کالایی برای فروش ندارید و یا در فضای حقیقی کالایی نمی فروشید و صرفا هدف شما داشتن یک سایت برای کسب درآمد است ، در اشتباه هستید . شما باید کالایی برای فروش داشته باشید ، این کالا اعم از کالای حقیقی و یا فایل مجازی می باشد.

داشتن کالایی برای فروش یعنی نصف مسیر را رفته اید . حالا باید کسب و کار خود را در فضای مجازی راه اندازی کرده و توسعه دهید .

همانطور که در بالا اشاره شد خیلی ها تمایل دارند سایتی شبیه به دیجی کالا داشته باشند و فقط موضوع کسب درآمد آن را در نظر می گیرند ، اما نکته ای که باید توجه نمایید ، این است که در پشت این موفقیت و کسب درآمد ، زحمات و فکر زیادی پنهان شده است .

 

صفر تا صد راه اندازی فروشگاه اینترنتی

1- انتخاب حوزه فروش

ابتدا مشخص نمایید چه کالایی می خواهید بفروشید . شاید تمایل داشته باشید همه چیز بفروشید تا درآمد بیشتری داشته باشید ، اما تجربه نشان داده است ، راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی تخصصی می تواند درآمد بیشتری را فراهم آورد و شما را سریعتر در حوزه کاری خود معروف کند .

2- تشخیص و تعیین بازار فروش

اینکه شما سرمایه داشته باشید و کالایی برای فروش ، کافی نیست . شما باید بازار هدف و مشتریان خود را بسنجید . پس قبل از تصمیم به شروع ، بازار فروش خود را بسنجید . نتیجه بازار فروش کم ، مشتری کم و فروش پایین است ، که شما را دلسرد کرده و ارمغانی جز ناامیدی برای شما نخواهد داشت .

3- ساخت فروشگاه اینترنتی

شما باید در جستجوی یک شرکت متعهد برای ساخت فروشگاه اینترنتی خود باشید . طراحی حرفه ای سایت فروشگاهی و با امکانات پیشرفته بسیار اهمیت دارد . شاید در ابتدای فعالیت خود ، بدلیل عدم آشنایی با محیط فروشگاه آنلاین ، بسیاری از نیاز های خود را نسنجیده باشید ، پس مشاوره با یک شرکت خوب و حرفه ای می تواند بسیاری از مشکلات شما را حل کند و موفق به طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی خوب شوید . اما دقت نمایید پشتیبانی ، یکی از مهمترین ارکان انتخاب یک تیم طراحی قوی برای فروشگاه اینترنتی شما می باشد.

4- درج و تولید محتوا 

پس از تهیه سایت ، درج محتوای مناسب برای هر یک از کالاها اهمیت بسیار بالایی دارد . متن معرفی کالا ، گالری تصاویر کالا و احیانا فیلم هایی برای معرفی کالا و نحوه کارکرد آنها ، علاوه بر اطلاعات تکمیلی که در حیطه محصول شما در اختیار مشتری قرار می دهد ، می تواند باعث افزایش اعتبار فروشگاه شما باشد ، زیرا مشتری کالا را از نزدیک نمی بیند و توضیحات شما مشتری را از خریدش آگاه می کند .

همچنین تولید محتوای دست اول و خوب ، از لحاظ موتورهای جستجو نیز اهمیت دارد و می تواند بر نتیجه جستجو و نمایش شما تاثیر بسزایی بگذارد . پس یا انشای خود را قوی کنید و یا یک تیم خوب در این زمینه در کنار خود داشته باشید .

5-تبلیغات

مهمترین رکن هر کسب و کاری تبلیغات است ، تبلیغات هر کسب و کاری را زنده می کند . راه اندازی فروشگاه اینترنتی بدون هیچ تبلیغی مانند آن است که شما در گوشه زیر زمین منزلتان ، یک مغازه راه اندازی کرده باشید و توقع داشته باشید افراد از پشت درب های بسته ، از فروشگاه شما آگاه باشند و از شما خرید کنند !

مثال بارز در این زمینه دیجی کالا ست . با تمامی معروفیتی که دیجی کالا دارد ، باز هم شاهد بنرهای تبلیغاتی آن در اکثر سایت ها هستیم .

پس برای موفقیت فروشگاه اینترنتی خود باید حتما تبلیغات آنلاین را انجام دهید . این تبلیغات می تواند شامل ایمیل مارکتیگ ، شبکه های اجتماعی ، بنر های تبلیغاتی سایت های مختلف ، ریپورتاژ یا خبر آگهی و ... باشد .

همچنین داشتن قیمت رقابتی می تواند یک تبلیغات خوب در آغاز کسب و کار شما باشد .

6- پشتیبانی

شاید شما هم این شعار را شنیده باشید " فروش پایان راه نیست آغاز تعهد است " . این شعار را باید سرلوحه کار خود کنید . ارائه خدمات پس از فروش و پیگیری خرید ، مشتریانی وفادار را برای شما به ارمغان می آورد . شاید کالای شما کالایی مصرفی بوده و نیاز به تعهد خاصی نداشته باشد اما حتما ارائه مشاوره به مشتریان ، پیگیری و ارائه تخفیفات به خریداران قبلی و ... هم می تواند نوعی تعهد را شامل شود .

برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی خوب و موفق باید خدمات 24 ساعته داشته باشید ، فروشگاه اینترنتی مانند مغازه واقعی نیست که تابلوی باز است و بسته است بر درب آن آویزان کنید !مشتری شما 24 ساعت شبانه روز می تواند خرید داشته باشد . پس اگر فکر می کنید زمانیکه برای چت و گشت و گذار در شبکه های اجتماعی صرف می کنید ، از زمانیکه برای فروشگاه خود و رسیدگی به امور آن می گذارید ، کمتر است ، بهتر است فکر فروشگاه اینترنتی را از ذهن خود پاک کنید !

 

ویژگی های ضروری یک سایت فروشگاهی 

1- امکانات : برخی امکانات نیاز الزامی یک فروشگاه اینترنتی می باشد همانند امنیت ، سرعت ، پنل مدیریت حرفه ای ، عضویت ، درگاه پرداخت ، بلاگ ، تخفیفات ویژه ، روش های ارسال کالا ، امکان درج نامحدود کالا ، امکان تعریف مدل های مختلف کالا با قیمت های متفاوت ، تنظیمات دقیق فروشگاه و ...

2- پشتیبانی : وجود یک تیم پشتیبانی قوی در راه اندازی فروشگاه اینترنتی بسیار اهمیت دارد . شاید به مرور زمان متوجه شوید برای فروشگاه خود به امکانی نیاز دارید ، وجود یک تیم پشتیبانی قوی در کنار سایت شما به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به اهداف خود برسید .

3- قالب : قالب سایت همان ظاهر سایت می باشد . همانقدر که پشت پرده و برنامه نویسی قوی یک سایت مهم است ، ظاهر سایت نیز اهمیت بسیار بالایی دارد . زیرا آنچه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی مشاهده می کنند قالب یا همان ظاهر سایت است . پس کاربر دوستی قالب و نمایش اطلاعات به کاربر در ظاهر یک قالب بسیار اهمیت دارد . علاوه بر نکات کلیدی در طراحی یک قالب خوب برای یک فروشگاه اینترنتی ، انتخاب قالب ، به سلیقه مدیر فروشگاه نیز بستگی دارد . پس استفاده از یک فروشگاه ساز که قالب های متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد ، بسیار مهم است .

4- ریسپانسیو : مشتری شما می تواند با هر سیستمی اعم از کامپیوتر شخصی ، لب تاب ، تبلت و یا موبایل وارد سایت شما شود . سایت شما باید دارای بهترین نمایش در تمامی این دیوایس ها باشد تا مشتری به راحتی بتواند اطلاعات مورد نظر خود را بدست آورده و خرید خود را انجام دهد ، به این خاصیت ریسپانسیو گفته می شود . توجه نمایید ریسپانسیو بودن در سئوی سایت نیز اهمیت بسیار بالایی دارد .

 

بهترین راه ساخت فروشگاه اینترنتی

1- استفاده از شرکت هایی که سایت را بصورت دستی ، در طی مدت زمان حداقل 2 الی 3 ماهه و با صرف هزینه های هنگفت طراحی می کنند و تا چندین وقت در حال تست سایت و عیب یابی سایت فروشگاهی خود باشید .

2- انتخاب یک فروشگاه ساز خوب و حرفه ای از بین فروشگاه سازهای موجود ، تا هم در زمان و هم در هزینه خود صرفه جویی نمایید و بهترین نتیجه را بدست آورید .

 

چگونه با سرمایه کم فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم ؟

راه حلی مناسب برای شما استفاده از فروشگاه سازهای حرفه ای است که سایت هایی با کیفیت و امکانات پیشرفته در اختیار شما قرار می دهد . نمونه مشخص این سیستم ها ، فروشگاه ساز یوتاب می باشد که یک سایت فروشگاهی حرفه ای و فول امکانات را با کمترین هزینه ممکن و در سریعترین زمان ممکن به شما ارائه می کند . نکته مهم در برتری فروشگاه ساز یوتاب نسبت به سایر فروشگاه ساز های موجود ، وجود تیم پشتیبانی قوی و خوبی است که در 24 ساعت شبانه روز همراه کاربران یوتاب می باشند و در کنار وجود آموزش های کامل در تمامی بخش ها ، راهنمایی های کاملی را برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی به کاربران گرامی ارائه می کنند .

 

یک خبر خوب !

اگر از فروشگاه ساز یوتاب استفاده می کنید و یا به دنبال راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی قوی با یک ظاهر شکیل و حرفه ای هستید ، فروشگاه ساز یوتاب خبری خوب برای شما دارد .

قالب فروشگاهی ریسپانسیو رسام رونمایی شد .

این قالب حرفه ای با تم سرمه ای ، امکان فروش همزمان کالاهای حقیقی و مجازی را دارا بوده و مناسب برای فروشگاه های پر محصول و دارای دسته بندی های متعدد می باشد .

اگر عضوی از خانواده بزرگ فروشگاه ساز یوتاب هستید هم اکنون می توانید از پنل مدیریت خود این قالب زیبا را انتخاب کرده و به رایگان بر روی سایت فروشگاهی خود فعال نمایید .

اگر هنوز عضو یوتاب نشده اید ، قالب فروشگاهی رسام ، انتخاب عالی و خوبی برای شروع فعالیت شما می باشد .

 

هم اکنون می توانید دموی قالب فروشگاهی رسام را مشاهده نمایید

 

 

طراحی سایت فروشگاهی شروع کنید
طراحی سایت شرکتی شروع کنید
طراحی سایت خبری شروع کنید
طراحی سایت شخصی شروع کنید
طراحی سایت املاکی شروع کنید
دیدگاه کاربران | 0 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch