025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

طراحی سایت شخصی با قالب نیکا

»طراحی سایت شخصی با قالب نیکا
طراحی سایت شخصی با قالب نیکا

کارت ویزیت آنلاین یا طراحی سایت شخصی 

در عصر فناوری اطلاعات بسر می بریم و چه خوب است که کسب و کار و مهارت های خود را همراستا با این فضا و دیجیتالی نماییم . حتما شما برای موسسه ، شرکت و یا خودتان یک کارت ویزیت دارید که راه های ارتباطی خود را در آن درج نموده اید و به مشتریان و یا افرادی که قصد معرفی خود را دارید ، تقدیم می کنید .

کارت ویزیت آنلاین ، یک سایت معرف شماست . سایت هایی که علاوه بر درج راه های ارتباطی خود ، می توانید مهارت های خود را در آن ها درج نمایید . همچنین می توانید نمونه کارها و پروژه هایی که انجام داده اید را نیز ذکر کنید تا افراد برای آشنایی بیشتر شما بآنها را مطالعه نمایند .

قطعا یک مهندس ، دکتر ، طراحی ، وکیل و ... که در دنیای وب حضور پر رنگ داشته باشد و از عصر و حال و هوای روز دنیا غافل نباشد ، بسیار اعتماد بر انگیز تر از مهندس ، دکتر ، طراح و وکیلی است که از این دنیا دور بوده و هنوز در دنیای فیزیکی و مشتری مداری قدیمی سیر می کند .

 

مزایای داشتن یک سایت شخصی 

  • گم نمی شوید : سایت مانند تکه کاغذی در دست مشتری نیست که آن را گم کند . تنها کافیست نام شما در اینترنت سرچ شود ، آن زمان است که سایت شما را مشاهده می کنید با همه اطلاعات تماس ، نمونه کار ها ، حیطه مهارت ها و فعالیت های شما بصورت کامل .
  • جعل نمی شوید : شاید برخی بگویند ما در شبکه های اجتماعی فعال هستیم . در شبکه های مجازی مانند اینستا گرام و تلگرام و ... جدا از خطر فیلتر شدن و یا قطع شدنی که دارند ، هر شخصی می تواند صفحه ای با نام شما باز کند و ادعا کند شماست ! اما سایت با دامنه شما ، تنها برای شماست . دامنه اختصاصی که برای سایت خود خریداری می کنید ، هویت شما را در دنیای مجازی می سازد و کسی نمی تواند با نام شما اقدام به جعل هویت شما کند .
  • همیشه بروز هستید : ممکن است دفتر کارتان را تغییر دهید پس بلافاصله آدرس محل فعالیت خود و شماره تلفن ها را می توانید تغییر دهید و در سایت خود درج نمایید ، بدون آنکه نگران باشید آه کارت من دست افراد است و روی آن شماره های قبلی درج شده است.
  • کاهش هزینه ها : هزینه های چاپ و طراحی کارت ویزیت های جدید با کیفیت بالا و در خور شان کسب و کار شما ، آن هم در زمانی که قیمت کاغذ گران شده است ، صرفه اقتصادی ندارد . آن هم زمانیکه مثلا مشخصات تماس خود را در تیراژ بالا چاپ کرده اید و مجبورید به دلیل نقل مکان آن را تغییر دهید . پس با داشتن یک سایت زیبا و حرفه ای نیاز به چاپ ندارید و با چند کلیک ساده می توانید محتوای سایت خود را بروز نموده و نمونه کارها و فعالیت های جدید خود را به نمایش بگذارید .
  • گستره مشتریان : مشتریان شما تنها به افرادی که کارت شما را دارند و یا دوستان و آشنایان محدود نمی شود . حضور در فضای مجازی و اینترنت ، یعنی حضور در دنیای سرچ ها و جستجوگرها . و اینبار که شخصی به دنبال وکیلی می گردد ، نام شما در لیست جستجو به او نمایش داده می شود . شاید شما مهندس عمران یا طراح باشید ، شاید پزشک باشید ، شاید استاد دانشگاه و ... فرقی ندارد ، شما می توانید در ابتدای این لیست نیازمندیهای افراد باشید .
  • و بسیار مزایای دیگر ...

چگونه سایت شخصی طراحی کنیم

طراحی سایت شخصی یا کارت ویزیتی آنلاین ، نیاز به یک سبک طراحی قوی ، زیبا و اعتماد برانگیز دارد . سایت ساز یوتاب در حیطه این نوع سایت ها فعالیت دارد و قالب های زیبایی را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد .

 

چرا سایت ساز یوتاب  

  1. نیاز نیست به دانش برنامه نویسی آشنا باشید .
  2. نیازی نیست زمان زیادی صرف کنید .
  3. نیازی نیست هزینه بالایی کنید .
  4. آنلاین حرفه ای می شوید.

 

طراحی سایت شخصی با قالب کارت ویزیتی نیکا

 

قالب کارت ویزیتی و شخصی نیکا نمونه ای از این قالب ها است که امروز رونمایی شده است .

قالب کارت ویزیتی نیکا ، مناسب برای همه افراد و همه کسب و کار ها می باش . به راحتی خودتان ، نمونه کارهایتان و مهارت های خود را معرفی نمایید . جلویدیده شدن خود را نگیرید .

همین امروز سایت خود را از با قالب شخصی نیکا طراحی نمایید .

اگر از کاربران قدیمی یوتاب هستید ، مژده ای برای شما داریم !

قالب طراحی سایت شخصی نیکا به رایگان به مجموعه قالب های شما اضافه شده است و می توانید به راحتی قالب سایت خود را به آن تغییر دهید .

 

 

مشاهده دموی قالب کارت ویزیتی و شخصی نیکا

 

 

 

طراحی سایت فروشگاهی شروع کنید
طراحی سایت شرکتی شروع کنید
طراحی سایت خبری شروع کنید
طراحی سایت شخصی شروع کنید
طراحی سایت املاکی شروع کنید
دیدگاه کاربران | 0 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch