صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۶ آذر ۱۳۹۸

طراحی سایت شخصی با قالب نیکا

طراحی سایت شخصی با قالب نیکا

کارت ویزیت آنلاین یا طراحی سایت شخصی 

در عصر فناوری اطلاعات بسر می بریم و چه خوب است که کسب و کار و مهارت های خود را همراستا با این فضا و دیجیتالی نماییم . حتما شما برای موسسه ، شرکت و یا خودتان یک کارت ویزیت دارید که راه های ارتباطی خود را در آن درج نموده اید و به مشتریان و یا افرادی که قصد معرفی خود را دارید ، تقدیم می کنید .

کارت ویزیت آنلاین ، یک سایت معرف شماست . سایت هایی که علاوه بر درج راه های ارتباطی خود ، می توانید مهارت های خود را در آن ها درج نمایید . همچنین می توانید نمونه کارها و پروژه هایی که انجام داده اید را نیز ذکر کنید تا افراد برای آشنایی بیشتر شما بآنها را مطالعه نمایند . 

قطعا یک مهندس ، دکتر ، طراحی ، وکیل و ... که در دنیای وب حضور پر رنگ داشته باشد و از عصر و حال و هوای روز دنیا غافل نباشد ، بسیار اعتماد بر انگیز تر از مهندس ، دکتر ، طراح و وکیلی است که از این دنیا دور بوده و هنوز در دنیای فیزیکی و مشتری مداری قدیمی سیر می کند .

 

مزایای داشتن یک سایت شخصی 

  • گم نمی شوید : سایت مانند تکه کاغذی در دست مشتری نیست که آن را گم کند . تنها کافیست نام شما در اینترنت سرچ شود ، آن زمان است که سایت شما را مشاهده می کنید با همه اطلاعات تماس ، نمونه کار ها ، حیطه مهارت ها و فعالیت های شما بصورت کامل .
  • جعل نمی شوید : شاید برخی بگویند ما در شبکه های اجتماعی فعال هستیم . در شبکه های مجازی مانند اینستا گرام  و تلگرام و ... جدا از خطر فیلتر شدن و یا قطع شدنی که دارند ، هر شخصی می تواند صفحه ای با نام شما باز کند و ادعا کند شماست ! اما سایت با دامنه شما ، تنها برای شماست . دامنه اختصاصی که برای سایت خود خریداری می کنید ،  هویت شما را در دنیای مجازی می سازد و کسی نمی تواند با نام شما اقدام به جعل هویت شما کند .
  • همیشه بروز هستید : ممکن است دفتر کارتان را تغییر دهید پس بلافاصله آدرس محل فعالیت خود و شماره تلفن ها را می توانید تغییر دهید و در سایت خود درج نمایید ، بدون آنکه نگران باشید آه کارت من دست افراد است و روی آن شماره های قبلی درج شده است.
  • کاهش هزینه ها : هزینه های چاپ و طراحی کارت ویزیت های جدید با کیفیت بالا و در خور شان کسب و کار شما ، آن هم در زمانی که قیمت کاغذ گران شده است ، صرفه اقتصادی ندارد . آن هم زمانیکه مثلا مشخصات تماس خود را در تیراژ بالا چاپ کرده اید و مجبورید به دلیل نقل مکان آن را تغییر دهید . پس با داشتن یک سایت زیبا و حرفه ای نیاز به چاپ ندارید و با چند کلیک ساده می توانید محتوای سایت خود را بروز نموده و نمونه کارها و فعالیت های جدید خود را به نمایش بگذارید . 
  • گستره مشتریان : مشتریان شما تنها به افرادی که کارت شما را دارند و یا دوستان و آشنایان محدود نمی شود . حضور در فضای مجازی و اینترنت ، یعنی حضور در دنیای سرچ ها و جستجوگرها . و اینبار که شخصی به دنبال وکیلی می گردد ، نام شما در لیست جستجو به او نمایش داده می شود . شاید شما مهندس عمران یا طراح باشید ، شاید پزشک باشید ، شاید استاد دانشگاه و ... فرقی ندارد ، شما می توانید در ابتدای این لیست نیازمندیهای افراد باشید . 
  • و بسیار مزایای دیگر ...

چگونه سایت شخصی طراحی کنیم 

طراحی سایت شخصی یا کارت ویزیتی آنلاین ، نیاز به یک سبک طراحی قوی ، زیبا و اعتماد برانگیز دارد . سایت ساز یوتاب در حیطه این نوع سایت ها فعالیت دارد و قالب های زیبایی را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد .

 

چرا سایت ساز یوتاب 

  1. نیاز نیست به دانش برنامه نویسی آشنا باشید .
  2. نیازی نیست زمان زیادی صرف کنید .
  3. نیازی نیست هزینه بالایی کنید . 
  4. آنلاین حرفه ای می شوید.

 

طراحی سایت شخصی با قالب کارت ویزیتی نیکا

 

قالب کارت ویزیتی و شخصی نیکا نمونه ای از این قالب ها است که امروز رونمایی شده است . 

قالب کارت ویزیتی نیکا ، مناسب برای همه افراد و همه کسب و کار ها می باش . به راحتی خودتان ، نمونه کارهایتان و مهارت های خود را معرفی نمایید . جلویدیده شدن خود را نگیرید . 

همین امروز سایت خود را از با قالب شخصی نیکا طراحی نمایید .

اگر از کاربران قدیمی یوتاب هستید ، مژده ای برای شما داریم !

قالب طراحی سایت شخصی نیکا به رایگان به مجموعه قالب های شما اضافه شده است و می توانید به راحتی قالب سایت خود را به آن تغییر دهید . 

 

 

مشاهده دموی قالب کارت ویزیتی و شخصی نیکا

 

 

 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch