025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

طراحی سایت شرکتی با قالب نیاز

»طراحی سایت شرکتی با قالب نیاز
طراحی سایت شرکتی با قالب نیاز

مزایای داشتن سایت

با توجه به سهولت و دسترسی فضای مجازی در بین کلیه اقشار مردم ، نیاز به داشتن سایت برای کلیه کسب و کار ها بیشتر می شود . همانطور که دفتر کار خود را دکوراسیون می کنید و با حضور ارباب رجوع سعی می کنید با ارائه بروشور ها و توضیحات شفاهی ، خود و کسب و کارتان را معرفی کنید ، باید فکری برای معرفی خود در دنیای مجازی کنید . یک سایت خوب معرف کسب و کار شما در فضای مجازی می باشد ، جایی که مراجعان آن بیش از شعب و دفتر شما در دنیای واقعی خواهد بود .

یک وب سایت خوب می تواند ابزاری تبلیغاتی برای ایجاد مزیت رقابتی در صنعت کسب و کار شما خواهد بود . باعث معرفی حرفه ای برند شما شده و در نتیجه باعث افزایش فروش و ارتقای برند شما خواهد شد .

هر کدام شما از فارغ از سن ، شغل و تحصیلات ، موبایلی دارید و قطعا برای نیاز های خود در اینترنت جستجو می کنید ، اما با کمال تعجب ، طبق مطالعات مختلف اخیر ، تقریباً 35٪ - 40٪ از کل مشاغل کوچک هنوز سایت ندارند !

در زیر برخی فواید وب سایت برای مشاغل و کسب و کار ها را معرفی می کنیم که خیلی ها به آن فکر نمی کنند !

 

فواید داشتن وب سایت

 

1- بهبود تبلیغات

درج آدرس سایتتان بر روی کارت ویزیت و پوستر ها و تابلوها و موارد تبلیغاتی شما ، باعث می شود همیشه در دید باشید و افراد به راحتی وارد سایت شما شوند و به اطلاعاتی که نیاز دارند به راحتی دسترسی پیدا کند .

 

2-کاهش هزینه های تبلیغات 

داشتن سایت به منزله داشتن بروشو و کاتالوگ شما عمل می کند . که به راحتی قابل ویرایش هستند و هیچ هزینه ای بابت چاپ و تغییر آنها نیاز نیست بپردازید . داشتن سایت به شما این امکان را می دهد تا در هر ساعت شبانه روز به راحتی و بسرعت مشخصات را تغییر دهید و نمونه کارها و خدمات خود را بروز کنید .

 

3- دسترسی آسان

فقط کافیه نام شما در ذهن شخص باشه و با سرچ کوچکی در اینترنت به شما و سایت شما دست پیدا کند . پس همیشه و در 24 ساعت شباه روز در دسترس مشتریان خود هستید و می توانید مشخصات خود را در اختیار آنها قرار دهید .

 

4- بروز رسانی آسان 

طراحی سایت با cms هایی نظیر سایت ساز یوتاب ، شما را از برنامه نویس و استخدام کدنویس بی نیاز می کند . به راحتی از هر جا و هر مکان می توانید با یک سیستم به اینترنت متصل شوید و مشخصات خود را بروز کنید و خبر جدیدی در سایت خود درج نمایید . اینگونه به راحتی می توانید بروز شوید .

 

5- افزایش بهره وری

از آنجا که سایت شما ویترین توضیحات کسب و کار شماست و اطلاعات جامع کامل از سوابق شما ، خدماتتان ، هزینه ها ، تیم اجرایی شما ، توضیحات کالاها و خدمات و ... دارد ، 24 ساعته مشتری می تواند به این اطلاعات دسترسی داشته باشد و نیازی نیست شما از ابتدا تمامی این اطلاعات را بصورت شفاهی در اختیار او قرار دهید . قطعا تماس مشتری با شما برای ثبت سفارش بوده و قدم نهایی می باشد .

 

6- ارائه آموزش و خدمات پس از فروش

برخی کسب و کارها نیازمند ارائه اطلاعات جانبی به مشتریان پس از خرید هستند . از طریق سایت شما می توانید این خدمات را بصورت آنلاین در قالب چت آنلاین و یا فیلم ها و مقالات آموزشی به کاربر ارائه کنید که هم در هزینه های شما صرفه جویی می شود و هم مشتریان بدلیل دسترسی 24 ساعته به این آموزش ها از رضایت بیشتری برخوردار خواهد بود .

 

7- گسترش حوزه کاری

در فضای مجازی چارچوبی وجود ندارد . افراد از هر گوشه دنیا می توانند به سایت شما دسترسی پیدا کنند . پس موانع جغرافیایی از بین می روند و خرید و ثبت سفارش برای شما و مشتریانتان بسیار آسان می شود . پس 7 روز هفته در 365 روز سال در هر گوشه این زمین خاکی می توانید فروش داشته باشید و خدمات ارائه دهید.

 

8- دفتر شما در موبایل مشتریان

از آنجا که از خصوصیات یک سایت خوب ، موبایل فرندلی بودن یا ریسپانسیو بودن سایت است ، پس سایت شما نمایش خوبی در موبایل دارد و افراد جایی خارج از خانه و در خیابان هم می توانند به راحتی به اطلاعات تماس شما در سایت و موبایلشان دسترسی داشته باشند و شما را پیدا کنند .

 

9- تغییر مکان بدون ریزش مشتری

اگر در دنیای واقعی مکان دفتر خود را تغییر دهید ، به راحتی و تنها در کمترین زمان ممکن می توانید آدرس جدید خود را روی سایت قرار دهید و به شمتریان خود اطلاع رسانی کنید و در نتیجه مشتریان شما همیشه به شما دسترسی خواهند داشت.

 

10- راحتی در استخدام

حضور شما در فضای مجازی این امکان را به افراد می دهند تا در صورت تمایل به همکاری با شما به راحتی شما را یافته و با شما در تماس باشیند . همچنین شما نیز می توانید بصورت آنلاین درخواست استخدام نیروهای خود را در سایت اعلام کنید و بورت آنلاین در سایت خود رزومه کاری افراد را دریافت نمایید .

 

11- کسب هویت اینترنتی 

نام دامنه همان هویت اینترنتی شما می باشد . اگر کسی بخواهد قدمت کسب و کار شما را مطلع شود ، قطعا نمیتواند جواز کسب شما را ببیند و یا از همسایه های شرکت شما و یا روزنامه رسمی شرکت دسترسی پیدا کند ، تا ببیند از کی مشغول فعالیت هستید . بهترین کار برای پیدا کردن قدمت کسب و کار شما و اطمینان از واقعی بودن آن ،  هوایز گرفت از دامنه شماست . در هوایز به شخص اطلاعات زمان ثبت دامنه داده می شود و در نتیجه یعنی قدمت کسب و کار شما مشخص می شود . بدیهیست هر چه قدمت این دامنه بیشتر باشد ف یعنی کسب و کار شما قدمت بیشتری دارد . پس هویت کسب و کارتان در فضای مجازی را قدمت ببخشید و فرصت را از دست ندهید .

 

12- تنظیم ایمیل های شرکتی

شما می توانید ایمیل هایی با آدرس اینترنتی خود داشته باشید و یک راه ارتباطی با مشتریان خود داشته باشید و از این طریق اطلاعیه هایی در مورد تخفیفات ، اطلاعیه ها ، به روز رسانی ها و ... داشته باشید و تبلیغات انجام دهید .

 

13- نظرسنجی بازار

می توانید نظرسنجی راه اندازی نمایید و در مورد موارد مختلف از بازدید کنندگان نظر سنجی کرده و در نتیجه کسب و کارتان را با توجه به نظر مشتریان ارتقا دهید .

و ...

داشتن سایت چه سودی دارد

امروزه بازار کسب و کارهای اینترنتی رونق گرفته است . موارد بالا تنها بخشی از فواید و مزایای داشتن سایت می باشد . بطود کلی می توانیم به این نتیجه گیری برسیم که داشتن سایت یعنی مشتریان همیشه و در هر ساعت می توانند شما را یافته و در هر مکان به خدمات شما دسترسی پیدا کنند .

پس فرصت را از دست ندهید ، امروزه اکثر شرکت ها سایت دارند ، شما هم سایت خود را طراحی کنید و در حالت آفلاین نمانید ، تا مشتریان خود را از دست ندهید .

در دنیای مدرن امروزی لازمه هر کسب و کار حضوری فعال در دنیای مجازی می باشد . شبکه های اجتماعی و سایت، از جمله ابزار های مفیدی هستند که اشتراک گذاری اطلاعات مفید در کسب و کار و شغلتان در فضای مجازی . استفاده می نمایید .

 

به دنبال طراحی سایت هستید ؟

سایت ساز یوتاب در خدمت شماست تا سایت هایی با کیفیت عالی و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی در اختیار شما قرار دهد و در هر ساعت شبانه روز بتوانید سایت خود را بروز نمایید .

 

طراحی سایت شرکتی با قالب نیاز

ارائه قالب های بروز و متنوع در سرلوحه کاری سایت ساز یوتاب می باشد . قالب هایی که با بهترین کیفیت و طراحی شده با اصول سئو بتواند بازدهی بالایی را برای سایت و خدمات شما در فضای مجازی باشد .

قالب نیاز از نوع سایت های شرکتی بوده و بدلیل ریسپانسوی بودن نمایش خوبی در موبایل و تبلت دارد .

این قالب به رایگان به مجموعه پوسته های سایت ساز یوتاب اضافه شده است و هم اکنون می توانید سایت خود را با آن ایجاد نمایید

 

مشاهده دموی قالب شرکتی نیاز

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت فروشگاهی شروع کنید
طراحی سایت شرکتی شروع کنید
طراحی سایت خبری شروع کنید
طراحی سایت شخصی شروع کنید
طراحی سایت املاکی شروع کنید
دیدگاه کاربران | 0 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch