صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۹ اسفند ۱۳۹۸

طراحی سایت شرکتی با قالب نیاز

طراحی سایت شرکتی با قالب نیاز

مزایای داشتن سایت

با توجه به سهولت و دسترسی فضای مجازی در بین کلیه اقشار مردم، نیاز به داشتن سایت برای کلیه کسب و کار ها بیشتر می‌شود. همانطور که دفتر کار خود را دکوراسیون می‌کنید و با حضور ارباب رجوع سعی می‌کنید با ارائه بروشور ها و توضیحات شفاهی، خود و کسب و کارتان را معرفی کنید، باید فکری برای معرفی خود در دنیای مجازی کنید. یک سایت خوب معرف کسب و کار شما در فضای مجازی است، جایی که مراجعان آن بیش از شعب و دفتر شما در دنیای واقعی خواهد بود.

یک وب سایت خوب می‌تواند ابزاری تبلیغاتی برای ایجاد مزیت رقابتی در صنعت کسب و کار شما خواهد بود. باعث معرفی حرفه ای برند شما شده و در نتیجه باعث افزایش فروش و ارتقای برند شما خواهد شد.

هر کدام شما از فارغ از سن، شغل و تحصیلات، موبایلی دارید و قطعا برای نیاز‌‌‌‌های خود در اینترنت جستجو می‌کنید، اما با کمال تعجب، طبق مطالعات مختلف اخیر، تقریباً 35٪ - 40٪ از کل مشاغل کوچک هنوز سایت ندارند !

در زیر برخی فواید وب سایت برای مشاغل و کسب و کار ها را معرفی می‌کنیم که خیلی ها به آن فکر نمی‌کنند !

 

فواید داشتن وب سایت

 

1- بهبود تبلیغات

درج آدرس سایتتان بر روی کارت ویزیت و پوستر ها و تابلوها و موارد تبلیغاتی شما، باعث می‌شود همیشه در دید باشید و افراد به راحتی وارد سایت شما شوند و به اطلاعاتی که نیاز دارند به راحتی دسترسی پیدا کند.

 

2-کاهش هزینه‌‌‌‌های تبلیغات 

داشتن سایت به منزله داشتن بروشو و کاتالوگ شما عمل می‌کند. که به راحتی قابل ویرایش هستند و هیچ هزینه ای بابت چاپ و تغییر آنها نیاز نیست بپردازید. داشتن سایت به شما این امکان را می‌دهد تا در هر ساعت شبانه روز به راحتی و بسرعت مشخصات را تغییر دهید و نمونه کارها و خدمات خود را بروز کنید.

 

3- دسترسی آسان

فقط کافیه نام شما در ذهن شخص باشه و با سرچ کوچکی در اینترنت به شما و سایت شما دست پیدا کند. پس همیشه و در 24 ساعت شباه روز در دسترس مشتریان خود هستید و می‌توانید مشخصات خود را در اختیار آنها قرار دهید.

 

4- بروز رسانی آسان 

طراحی سایت با cms هایی نظیر سایت ساز یوتاب ، شما را از برنامه نویس و استخدام کدنویس بی نیاز می‌کند. به راحتی از هر جا و هر مکان می‌توانید با یک سیستم به اینترنت متصل شوید و مشخصات خود را بروز کنید و خبر جدیدی در سایت خود درج نمایید. اینگونه به راحتی می‌توانید بروز شوید.

 

5- افزایش بهره وری

از آنجا که سایت شما ویترین توضیحات کسب و کار شماست و اطلاعات جامع کامل از سوابق شما، خدماتتان، هزینه ها، تیم اجرایی شما، توضیحات کالاها و خدمات و ... دارد، 24 ساعته مشتری می‌تواند به این اطلاعات دسترسی داشته باشد و نیازی نیست شما از ابتدا تمامی این اطلاعات را بصورت شفاهی در اختیار او قرار دهید. قطعا تماس مشتری با شما برای ثبت سفارش بوده و قدم نهایی است.

 

6- ارائه آموزش و خدمات پس از فروش

برخی کسب و کارها نیازمند ارائه اطلاعات جانبی به مشتریان پس از خرید هستند. از طریق سایت شما می‌توانید این خدمات را بصورت آنلاین در قالب چت آنلاین و یا فیلم ها و مقالات آموزشی به کاربر ارائه کنید که هم در هزینه‌‌‌‌های شما صرفه جویی می‌شود و هم مشتریان بدلیل دسترسی 24 ساعته به این آموزش ها از رضایت بیشتری برخوردار خواهد بود.

 

7- گسترش حوزه کاری

در فضای مجازی چارچوبی وجود ندارد. افراد از هر گوشه دنیا می‌توانند به سایت شما دسترسی پیدا کنند. پس موانع جغرافیایی از بین می‌روند و خرید و ثبت سفارش برای شما و مشتریانتان بسیار آسان می‌شود. پس 7 روز هفته در 365 روز سال در هر گوشه این زمین خاکی می‌توانید فروش داشته باشید و خدمات ارائه دهید.

 

8- دفتر شما در موبایل مشتریان

از آنجا که از خصوصیات یک سایت خوب، موبایل فرندلی بودن یا ریسپانسیو بودن سایت است، پس سایت شما نمایش خوبی در موبایل دارد و افراد جایی خارج از خانه و در خیابان هم می‌توانند به راحتی به اطلاعات تماس شما در سایت و موبایلشان دسترسی داشته باشند و شما را پیدا کنند.

 

9- تغییر مکان بدون ریزش مشتری

اگر در دنیای واقعی مکان دفتر خود را تغییر دهید، به راحتی و تنها در کمترین زمان ممکن می‌توانید آدرس جدید خود را روی سایت قرار دهید و به شمتریان خود اطلاع رسانی کنید و در نتیجه مشتریان شما همیشه به شما دسترسی خواهند داشت.

 

10- راحتی در استخدام

حضور شما در فضای مجازی این امکان را به افراد می‌دهند تا در صورت تمایل به همکاری با شما به راحتی شما را یافته و با شما در تماس باشیند. همچنین شما نیز می‌توانید بصورت آنلاین درخواست استخدام نیرو‌‌‌‌های خود را در سایت اعلام کنید و بورت آنلاین در سایت خود رزومه کاری افراد را دریافت نمایید.

 

11- کسب هویت اینترنتی 

نام دامنه همان هویت اینترنتی شما است. اگر کسی بخواهد قدمت کسب و کار شما را مطلع شود، قطعا نمیتواند جواز کسب شما را ببیند و یا از همسایه‌‌‌‌های شرکت شما و یا روزنامه رسمی شرکت دسترسی پیدا کند، تا ببیند از کی مشغول فعالیت هستید. بهترین کار برای پیدا کردن قدمت کسب و کار شما و اطمینان از واقعی بودن آن، هوایز گرفت از دامنه شماست. در هوایز به شخص اطلاعات زمان ثبت دامنه داده می‌شود و در نتیجه یعنی قدمت کسب و کار شما مشخص می‌شود. بدیهیست هر چه قدمت این دامنه بیشتر باشد ف یعنی کسب و کار شما قدمت بیشتری دارد. پس هویت کسب و کارتان در فضای مجازی را قدمت ببخشید و فرصت را از دست ندهید.

 

12- تنظیم ایمیل‌‌‌‌های شرکتی

شما می‌توانید ایمیل هایی با آدرس اینترنتی خود داشته باشید و یک راه ارتباطی با مشتریان خود داشته باشید و از این طریق اطلاعیه هایی در مورد تخفیفات، اطلاعیه ها، به روز رسانی ها و ... داشته باشید و تبلیغات انجام دهید.

 

13- نظرسنجی بازار

می توانید نظرسنجی راه اندازی نمایید و در مورد موارد مختلف از بازدید کنندگان نظر سنجی کرده و در نتیجه کسب و کارتان را با توجه به نظر مشتریان ارتقا دهید.

و ...

داشتن سایت چه سودی دارد

امروزه بازار کسب و کار‌‌‌‌های اینترنتی رونق گرفته است. موارد بالا تنها بخشی از فواید و مزایای داشتن سایت است. بطود کلی می‌توانیم به این نتیجه گیری برسیم که داشتن سایت یعنی مشتریان همیشه و در هر ساعت می‌توانند شما را یافته و در هر مکان به خدمات شما دسترسی پیدا کنند.

پس فرصت را از دست ندهید، امروزه اکثر شرکت ها سایت دارند، شما هم سایت خود را طراحی کنید و در حالت آفلاین نمانید، تا مشتریان خود را از دست ندهید.

در دنیای مدرن امروزی لازمه هر کسب و کار حضوری فعال در دنیای مجازی است. شبکه‌‌‌‌های اجتماعی و سایت، از جمله ابزار‌‌‌‌های مفیدی هستند که اشتراک گذاری اطلاعات مفید در کسب و کار و شغلتان در فضای مجازی. استفاده می‌نمایید.

 

به دنبال طراحی سایت هستید ؟

سایت ساز یوتاب در خدمت شماست تا سایت هایی با کیفیت عالی و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی در اختیار شما قرار دهد و در هر ساعت شبانه روز بتوانید سایت خود را بروز نمایید.

 

طراحی سایت شرکتی با قالب نیاز

ارائه قالب‌‌‌‌های بروز و متنوع در سرلوحه کاری سایت ساز یوتاب است. قالب هایی که با بهترین کیفیت و طراحی شده با اصول سئو بتواند بازدهی بالایی را برای سایت و خدمات شما در فضای مجازی باشد.

قالب نیاز از نوع سایت‌‌‌‌های شرکتی بوده و بدلیل ریسپانسوی بودن نمایش خوبی در موبایل و تبلت دارد.

این قالب به رایگان به مجموعه پوسته‌‌‌‌های سایت ساز یوتاب اضافه شده است و هم اکنون می‌توانید سایت خود را با آن ایجاد نمایید

 

مشاهده دموی قالب شرکتی نیاز

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس