صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت‌ها تماس با ما 9 الی 16 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
همین حالا سایت خود را بسازید
اخبار سایت ساز یوتاب
»

قالب شرکتی نشاط رونمایی شد

قالب شرکتی نشاط رونمایی شد

امروزه شرکت ها ، آموزشگاه ها و موسسات مختلف ، از فضای مجازی در فعالیت خود استفاده های مفیدی می کنند و با مجازی کردن کسب وکار و ارائه خدمات خود ، باعث می شوند تا مشتریان و مخاطبین بیشتری را به خود جلب نمایند.

موسسات و آکادمی های آموزشی نیز یکی از مراکزی هستند که حضور گسترده ای در فضای مجازی پیدا کرده اند و مخاطبین خدمات این موسسات ، اغلب با جستجو در فضای مجازی و سایت های اینترنتی به دنبال خدمات مورد نیاز خود در این زمینه می گردند.

طراحی سایت آموزشی :

شاید آکادمی آموزش زبان داشته باشید ، شاید در آموزشگاه موسیقی فعالیت می کنید ، ممکن است در زمینه ارائه هنر های تجسمی و یا هنرهای دیگر فعالیت می کنید و شاید در هر زمینه دیگری فعالیت داشته باشید . تفاوتی ندارد ! شما در هر زمینه ای در دنیای واقعی فعال هستید می توانید در فضای مجازی نیز شعبه ای برای کسب و کارتان راه اندازی نمایید و مشتریان دنیای واقعی خود را نیز از دل فضای مجازی جلب کنید .

اگر شما هم مدیر موسسه و یا آکادمی آموزشی هستید می توانید برای آموزشگاه خود اقدام به طراحی سایت نمایید و خدماتتان را معرفی نمایید. خدماتی نظیر دروس ارائه شده ، شعب فعالیت ، معرفی اساتید برجسته ، ارائه فایل ها و مقالات آموزشی و ...

 

طراحی قالب شرکتی نشاط :

سایت ساز یوتاب در راستای خدمات رسانی به کاربران گرامی اقدام به طراحی قالبی مناسب با فعالیت آموزشگاه ها و موسسات مختلف کرده است . قالب شرکتی نشاط این امکان را به شما می دهند تا به راحتی خدماتتان را معرفی نمایید . آخرین و بروز ترین اخبار خود را درج نمایید و با مشتریان خود ارتباط بگیرید.

لازم نیست تا صاحب یک شرکت یا موسسه بزرگ باشید تا بتوانید از قالب نشاط استفاده نمایید . حتی ممکن است شما یک شخص باشید که خدماتی را ارائه می دهد . قالب شرکتی نشاز برای شما نیز می تواند مفید باشد و به راحتی و به زیبایی معرف خدمات و محصولات و حیطه فعالیت شما باشد .

 

طراحی سایت ریسپانسیو :

 

قالب شرکتی نشاط همانند سایر قالب های سایت ساز یوتاب ریسپانسیو می باشد و در همه دیوایس ها نظیر لب تاب ها ، کامپیوتر های شخصی ، موبایل ها و تبلت ها به بهترین شکل نمایش می دهد و مخاطبین شما را یاری می کند تا با هر سیستمی وارد سایت شما می شوند بتوانند بهترین نتیجه رابگیرند و از خدمات آنلاین شما استفاده نمایند.

اگر از اعضای خانواده بزرگ یوتاب وب هستید شما نیزز می توانید از قالب شرکتی نشاط که به تازگی به مجموعه قالب های شرکتی یوتاب اضافه شده است ، استفاده نمایید . تنها کافیست وارد بخش مدیریت قالب ها در پنل مدیریت سایتتان شوید و قالب شرکتی نشاط را از مجموعه قالب های عمومی خود انتخاب نمایید .

 

 

دموی قالب شرکتی نشاط

 

 

همچنین می توانید برای مشاهده فیلم دموی قالب نشاط بر روی فیلم زیر کلیک نمایید :

 

، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس