صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۱۵ مرداد ۱۳۹۷

طراحی سایت فروشگاهی تک محصوله با قالب ماهور

طراحی سایت فروشگاهی تک محصوله با قالب ماهور

طراحی سایت فروشگاهی تک محصوله

در فرایند راه اندازی کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت، اگر شما نیز از ان دست افرادی هستید که شرکتی دارید و قصد دارید برای آن سایت طراحی نمایید و یا تعداد کمی محصول برای فروش دارید و قصد دارید سایت شما بیشتر جنبه معرفی خدمات و محصولات شما را داشته باشد اما در کنار آن فروش برخی محصولات را نیز داشته باشید، می‌توانید از قالب زیبا و حرفه ای ماهور استفاده نمایید.
 

طراحی قالب سایت فروشگاهی تک محصوله:

پوسته سایت فروشگاهی ماهور ، قالبی حرفه ای با ترکیب رنگی زیبا و سئو شده است که به مجموعه قالب‌‌‌‌های طراحی سایت فروشگاهیفروشگاه ساز یوتاب اضافه گردیده است.
شرکت طراحی سایت یوتاب این امکان را در اختیار کاربران گرامی قرار داده است که با طراحی سایت فروشگاهی توسط قالب فروشگاهی ماهور بتوانید ویترینی برای عرضه و نمایش کالاها و محصولات خود داشته باشید و در کنار آن اقدام برای فروش محصولات نیز داشته باشید.
پس همین حالا برای راه اندازی وبسایت و طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای خود با قالب ماهور اقدام نمایید تا با حضور موفق در فضای مجازی یک قدم از رقبای خود پیشی بگیرید .
پوسته ماهور برای فروش آنلاین انواع کالای حقیقی و انواع فایل مجازی در قالب معرفی و ظاهر یک سایت شرکتی مناسب است.
پوسته ماهور ریسپانسیو است و در همه دیوایس ها به بهترین شکل نمایش می‌دهد.
کاربرانی که عضو خانواده فروشگاه ساز یوتاب هستند نیز می‌توانند قالب سایت فروشگاهی ماهور را از بخش مدیریت قالب ها > آرشیو قالب‌‌‌‌های عمومی انتخاب نمایند.
 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس