025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

قالب فروشگاهی مه گل راه حلی برای فروش اینترنتی

»قالب فروشگاهی مه گل راه حلی برای فروش اینترنتی
قالب فروشگاهی مه گل راه حلی برای فروش اینترنتی

میخوام سایت طراحی کنم

قبل از پرداختن به جمله " می خوام سایت طراحی کنم " بهتر است یک گذری در تاریخ ورود تکنولوژی به ایران داشته باشیم .

عصر جدید ، عصر ارتباطات است ، در سال 1372 زمانی که گوشی های موبایل پا به ایران گذاشتند ، شاید کمتر کسی اهمیت آن را می دانست و شاید برای برخی ، داشتن موبایل خنده دار بود !

اما امروزه به جایی رسیده ایم که اگر روزی شارژ گوشی همراهمان تمام شود و دسترسی به شارژر نداشته باشیم و یا اگر کسی موبایل خود را جا بگذارد ، احساس ناتوانی در همه جای وجودمان رخنه می کند ! شاید از خود بپرسیم چگونه قدیمی ها مسافرت می رفتند ، بدون اینکه در طول مسیر ، دیگران را از سلامتی خود آگاه نکنند !

و یا چگونه افراد قبلا موبایل نداشتند و زندگی می کردند !

 

 

ورود اینترنت در ایران نیز به کندی انجام شد . وجود مخالفان گسترش اینترنت در ایران ، از جمله دلایلی بود که این روند را کند کرد . اما بالاخره اینترنت هم توانست وارد خانه های مردم شود . هرچند در ابتدا بیشتر اساتید ، دانشجویان و شرکت ها و بعضا دانش آموزان از اینترنت استفاده می کردند ، اما ظهور گوش های های هوشمند و شبکه های اجتماعی باعث شد اینترنت دیگر مخصوص شرکت ها و دانشجویان نباشد ، بلکه راه خود را در همه خانواده ها و در دستان همه باز کند . کم کم پدربزرگ ها و مادربزرگ ها نیز به این وادی وارد شدند .

الان در سال 1398 در دنیایی هستیم که در همه رده های سنی از کودک 2 ساله تا پیرمرد 80 ساله ( شاید هم بیشتر ! ) به راحتی می توانند در اینترنت جستجو کنند و نیاز های خود را بیابند .

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

اولین فروشگاه های اینترنتی هم که در ایران راه اندازی شدند ، برای افراد جای تعجب داشت و می گفتند مگر می شود بدون دیدن چیزی از راه دور آن را خرید ؟ !

مگر می شود پشت یک سیستم بی جان بشینیم و فکر کنیم فروشنده است ؟! و کلی سوال دیگر

اما دیدیم که فروشگاه های اینترنتی جای خود را باز کردند و اعتماد افراد را جلب نمودند . اکنون می توانیم در تمامی نیازهای مردم شاید وجود فروشگاه های اینترنتی موفقی باشیم که حتی روزی به ذهنمان نمیرسید تلفنی آن کالا را سفارش دهیم چه برسد به اینترنتی !!

 

اما شاید باورتان نشود !!!

هنوز هم هستند کسانی که کسب و کار خود را به شیوه سنتی ادامه می دهند و کسب و کار خود را اینترنتی نکرده اند !

میدانم باورش سخت است ...

 

چرا سایت طراحی کنم

همانطور که نداشتن موبایل برایمان عجیب است ،  روزی خواهد رسید که نداشتن یک وب سایت و نداشتن کسب و کار اینترنتی برایمان غیر قابل باور است ...

انسان متفکر ، همیشه به دنبال سهل الوصول کردن راه ها و بهتر و راحت تر کردن کسب و کار و تجارت می باشد . با توجه به پیشرفت تکنولوژی ، تنها ترین و بهترین راه برای بهبود کسب و کار و پیشرفت در فروش و تجارت ، راه اندازی کسب و کار آنلاین و اینترنتی می باشد .

توصیه جدی بیل گیتس در مورد کسب و کار اینترنتی :

در آینده دو نوع کسب و کار وجود دارد

1- کسب و کارهای اینتنرتی

2- کسب و کارهایی که دیگر وجود ندارند

اگر می خواهید جزو کسب و کار شماره 2 نباشید ، همین امروز هم دیر است . سریعتر شروع کنید . شما صاحب هر کسب و کاری باشید ، قطعا ملزم به داشتن یک سایت هستید .

اگر شما هم جز افرادی هستید که برای مشاوره رایگان به پشتیبانان یوتاب مراجعه می کنند و می فرمایند ،

میخوام سایت بسازم

یک سایت می خوام

طراحی سایت مثل دیجیکالا می خوام

و ....

برای شما خبر خوبی داریم

 

فروشگاه ساز یوتاب کلکسیونی از ترین ها !!

فروشگاه ساز یوتاب به شما این امکان را می دهد تا با کمترین قیمت ، در سریعترین زمان ممکن صاحببهترین کیفیت شوید و کسب و کار اینترنتی و فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی نمایید .

 

چطور سایت بسازم

قالب فروشگاهی مه گل ، قالبی حرفه ای و زیبا مناسب برای افرادی که دوست دارند از گردونه رقابت عقب نمانند و خدایی نکرده جزو دسته بندی دوم بیل گیتس قرار نگیرند ...

همین حالا می توانید قالب مه گل را انتخاب کنید و کسب و کار آنلاین خود را با اقتدار شروع کنید .

 

 

مشاهده دموی قالب فروشگاهی مه گل

 

 

 

طراحی سایت فروشگاهیشروع کنید
طراحی سایت شرکتیشروع کنید
طراحی سایت خبریشروع کنید
طراحی سایت شخصیشروع کنید
طراحی سایت املاکیشروع کنید
دیدگاه کاربران | 1 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch