صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۱ مهر ۱۳۹۵

طراحی سایت فروشگاهی با قالب کیهان

 طراحی سایت فروشگاهی با قالب کیهان

فروشگاه ساز آنلاین یوتاب، تحولی نوین در کسب و کار اینترنتی

 

اگر صاحب یک فروشگاه یا مغازه هستید و به دنبال افزایش فروش خودتان باشید، حتما به این موضوع توجه کردید که باید با تغییرات دنیا هم گام بوده و شعبه ای از کسب و کار خودتان را در فضای مجازی باز کرده و فروش خود را از این طریق رونق دهید.

شما نیز به خوبی می‌دانید که امروزه افراد برای خرید کالا‌‌‌‌های موردن نظر خود، ابتدا مدل و قیمت کالا ها را در فضای مجازی جستجو می‌کنند و چه بسا بجای مراجعه حضوری به یک فروشگاه، از خرید آنلاین بهره برده و کالا‌‌‌‌های مورد نیاز خود را از فروشگاه اینترنتی معتبر سفارش می‌دهند.

 

حتما از خود سوال کردید :

چطورسایت درست کنم و محصولاتم بفروش برسه ؟!

ما در اینجا می‌خواهید به این سوال شما پاسخ دهیم.

فروشگاه ساز یوتاب اینجاست تا فرایند راه اندازی یک سایت فروشگاهی قوی و حرفه ای را برای شما آسان کند. هزینه ها را پایین بیاورد و سرعت راه اندازی سایت شما را به طرز شگفت انگیری بالا ببرد.

فروشگاه ساز آنلاین یوتاب، با قالب‌‌‌‌های حرفه ای و ریسپانسیو خود این امکان را به شما می‌دهد تا در هر زمیه ای کالا دارید و یا حتی فروش آنلاین فایل دارید بتوانید فروشگاه آلاین خود را راه اندازی نمایید.

 

طراحی سایت فروشگاهی با قالب‌‌‌‌های متنوع

قالب‌‌‌‌های فروشگاهی یوتاب همگی حرفه ای می‌باشند و با یک نوع کالای پیش فرض محتواگذاری شده اند و توجه نمایید تمام تصاویر و کالا‌‌‌‌های موجود در دموها قابل تغییر به فعالیت شما است و از طریق پنل مدیریتی که در اختیاز شما قرار می‌گیرد به راحتی و با کمک آموزش ها می‌توانید سایت خود را تکمیل نمایید و در این بین پشتیبانان 24 ساعته یوتاب شما را همیاری می‌کنند.

پوسته کیهان، فول ریسپانسیو ،به مجموعه پوسته‌‌‌‌های فروشگاه ساز حرفه ای، سایت ساز آنلاین یوتاب اضافه گردید. تمامی کاربران گرامی که از یوتاب وب فروشگاه ساز تهیه نموده اند می‌توانند از بخش قالب ها، از این قالب نیز استفاده نمایند.

 

دموی قالب فروشگاهی کیهان

 

 


یوتاب وب مرجع تخصصی طراحی سایت کشور، پشتیبان شما در دنیای مجازی
          « فوووت، فناوری و تحول با یوتابـ »

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس