صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۷ اسفند ۱۳۹۷

طراحی فروشگاه اینترنتی با قالب جانان همزمان با روز مادر

طراحی فروشگاه اینترنتی با قالب جانان همزمان با روز مادر

طراحی فروشگاه اینترنتی با قالب فروشگاه جانان

 

با عرض تبریک به مناسب میلاد باسعادت بانوی دو عالم و روز مادر بر همه کاربران گرامی، قالب فروشگاهی جانان، رونمایی گردید.

قالب فروشگاهی جانان مناسب برای طراحی فروشگاه اینترنتی و فروش آنلاین محصولات شما است و این امکان را دارید که با استفاده از قالبی شکیل و حرفه ای محصولات و کالا‌‌‌‌های خود را بفروش برسانید.

  • قالب فروشگاهی جانان دارای منو‌‌‌‌های آبشاری است. همچنین این امکان را دارد تا پرفروشترین کالا‌‌‌‌های شما در صفحات داخلی بلاگ و ... نمایش داده شود.
  • فرم ورود به پنل کاربری سایت، فرم متفاوتی است که بصورت پاپ آپ باز شده و کاربران شما می‌توانند در سایتتان عضویت ایجاد نمایند.
  • در قالب فروشگاهی جانان علاوه بر نمایش جدیدترین محصولات مجموعه کالا‌‌‌‌های موجود در منو‌‌‌‌های اصلی فروشگاه شما نیز بر روی صفحه اصلی نمایش می‌دهد.
  • با اینکه کالا‌‌‌‌های موجود در قالب فروشگاهی جانان مربوط به میوه و سبزیجات است اما برای فروش هر نوع محصول اعم از انواع فایل مجازی و کالا‌‌‌‌های حقیقی کاربرد دارد.
  • قالب فروشگاهی جانان ریسپانسیو بوده و در همه دیوایس ها به بهترین شکل نمایش می‌دهد و این امکان را به شما می‌دهد تا کاربران فروشگاه اینترنتی شما با هر دیوایسی به راحتی اقدام به خرید از فروشگاه شما نمایند.

کاربرانی که عضو خانواده فروشگاه ساز یوتاب هستند نیز می‌توانند قالب سایت فروشگاهی جانان را از بخش مدیریت قالب ها > آرشیو قالب‌‌‌‌های عمومی به رایگان انتخاب نمایند.

 

 

مشاهده دموی قالب فروشگاهی جانان در طراحی فروشگاه اینترنتی یوتاب

 

 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس