025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

طراحی قالب شرکتی برنا

»طراحی قالب شرکتی برنا
طراحی قالب شرکتی برنا

اهمیت داشتن وب سایت

در هر زمنیه ای فعالیت داشته باشید ، داشتن یک سایت می تواند به کسب و کار شما اعتبار ببخشد .

شاید قصد فروش آنلاین چیزی را نداشته باشید اما باز هم می توانید از طریق سایت خود و کسب و کارتان را معرفی کنید زیرا قطعا شما خدماتی ارائه می دهید .

تولیدی ها و کارخانجات از جمله شغل هایی محسوب می شوند که معرفی آنها به عموم می تواند تاثیر بسزایی در افزایش تعداد مشتریان داشته باشد . وجود یک منبع معتبر با برند و نام تولیدی یا کارخانه ، می تواند افراد را با خدمات و محصولات آنها آشنا کرده و باعث افزایش اعتماد به آنها شود .

در دوره مدرنی که فناوری اطلاعات و خدمات دیجیتال در همه جای جهان ، جای خود را باز کرده اند ، باعث تعجب است که هنوز برخی مشاغل و کسب و کار ها وب سایت ندارند !

مدیران آنها نمی دانند از چه ابزار قدرتمند بازاریابی خود و مجموعه خود را محروم کرده اند !

 

چرا داشتن سایت مهم است ؟

عدم داشتن وب سایت ، یعنی شما لیست همه افرادی که به دنبال خدمات شما می گردند را از دست داده اید و در حیطه جستجوی آنلاین آنها قرار نمیگیرید . پس مشتریان بلاقوه خود را از دست می دهید . به همین راحتی !

تا چند سال پیش شاید داشتن وب سایت تا این حد ضروری به نظر نمی رسید اما امروزه زمان آن گذشته که در مورد دلایل داشتن وب سایت بگوییم . داشتن وب سایت دلیلی واضح تر از آن ندارد که این لازمه این دوران است پس باید سایت داشت و نداشتن آن با هیچ دلیلی قانع کننده نیست .

روی سخنم با افرادیست که همین امروز تصمیم به تهیه سایت کرده اند و می خواهند شعبه مجازی کسب و کار خود را راه اندازی نمایند و کسب و کار خود را آنلاین کنند .می خواهیم در مورد نحوه راه اندازی یک سایت بگوییم . در رابطه با اینکه داشتن سایت چقدر زمان و هزینه لازم دارد .

همگام با پیشرفت تکنولوژی ، فرایند طراحی سایت نیز پیشرفت کرده است و بدلیل استفاده از فناوری های بروز در فرایند طراحی سایت ، مبحث زمان و هزینه در آن بشدت کاهش یافته است .

 

چرا سایت ساز آنلاین یوتاب

سایت ساز یوتاب این امکان را در اختیار افراد قرار می دهد تا بدون آنکه دغدغه ای از آشنایی با کدنویسی داشته باشند و یا اینکه نیازمند استخدام یک برنامه نویس باشند و یا اینکه درگیر جلسات متعدد با شرکت های طراحی سایت شوند و مجبور به هزینه مبالغ هنگفت در این زمینه شوند ، می توانند بصورت آنلاین و تنها با یک ثبت نام ساده سایت خود را تحویل بگیرند .

یوتاب وب ، به دنبال خدمات رسانی به کسب و کارها و بهبود وضعیت اقتصادی هموطنان گرامی می باشد ، از این رو در این اوضاع اقتصادی سخت و در این دورانی که بدلیل بیماری کرونا در قرنطینه اجباری به سر می بریم ، هزینه ها را بسیار پایین آورده ایم و طرح تخفیف استثنایی برای طراحی سایت راه اندازی کرده ایم تا کسب وکارها بسرعت بتوانند جایگاه خود در دنیای مجازی پیدا کرده و کسب و کار خود را آنلاین نمایند . تا بتوانند در دورانی که همه در قرنطینه هستند و بسیاری از موسسات ، شرکت ها ، تولیدی ها و فروشگاه ها ، مجبور به تعطیلی مکان فیزیکی کسب و کار خود کرده اند ، بتوانند به مشتریان خود آنلاین خدمات رسانی کرده و منبع درآمد خود را از دست ندهند .

 

 

طراحی سایت شرکتی

 

طراحی سایت شرکتی ، از نوع سایت هایی می باشند که برای موسسات ، شرکت های بزرگ و کوچک ، تولیدی و کارخانجات و یا حتی اشخاص قابل استفاده می باشند و بطور کلی برای معرفی خدمات و محصولات و کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرند .

شما در هر زمینه ای فعالیت داشته باشید می توانید از این دسته سایت استفاده نمایید و نیازی نیست حتما دارای شرکت ثبتی باشید . این تنها نامی عمومی برای این دسته از سایت ها محسوب می شود و برای شما محدودیتی را همراه نخواهد داشت .

 

طراحی قالب برنا

سایت ساز یوتاب ، بصورت آنلاین سایت شما را طراحی می کند و در این زمینه چندین قالب زیبا و حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد . قالب شرکتی برنا نیز یکی از این دموهای حرفه ای می باشد که بصورت رایگان به مجموعه قالب های سایت ساز یوتاب اضافه شده است .

قالب برنا تماما ریسپانسیو بوده و در تمامی سیستم ها و موبایل و تبلت به خوبی نمایش داده می شود .

 

 

مشاهده دموی قالب برنا

 

 

 

 

 

طراحی سایت فروشگاهیشروع کنید
طراحی سایت شرکتیشروع کنید
طراحی سایت خبریشروع کنید
طراحی سایت شخصیشروع کنید
طراحی سایت املاکیشروع کنید
دیدگاه کاربران | 0 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch