025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

طراحی قالب شرکتی برنا

»طراحی قالب شرکتی برنا
طراحی قالب شرکتی برنا

اهمیت داشتن وب سایت

در هر زمنیه ای فعالیت داشته باشید ، داشتن یک سایت می تواند به کسب و کار شما اعتبار ببخشد .

شاید قصد فروش آنلاین چیزی را نداشته باشید اما باز هم می توانید از طریق سایت خود و کسب و کارتان را معرفی کنید زیرا قطعا شما خدماتی ارائه می دهید .

تولیدی ها و کارخانجات از جمله شغل هایی محسوب می شوند که معرفی آنها به عموم می تواند تاثیر بسزایی در افزایش تعداد مشتریان داشته باشد . وجود یک منبع معتبر با برند و نام تولیدی یا کارخانه ، می تواند افراد را با خدمات و محصولات آنها آشنا کرده و باعث افزایش اعتماد به آنها شود .

در دوره مدرنی که فناوری اطلاعات و خدمات دیجیتال در همه جای جهان ، جای خود را باز کرده اند ، باعث تعجب است که هنوز برخی مشاغل و کسب و کار ها وب سایت ندارند !

مدیران آنها نمی دانند از چه ابزار قدرتمند بازاریابی خود و مجموعه خود را محروم کرده اند !

 

چرا داشتن سایت مهم است ؟

عدم داشتن وب سایت ، یعنی شما لیست همه افرادی که به دنبال خدمات شما می گردند را از دست داده اید و در حیطه جستجوی آنلاین آنها قرار نمیگیرید . پس مشتریان بلاقوه خود را از دست می دهید . به همین راحتی !

تا چند سال پیش شاید داشتن وب سایت تا این حد ضروری به نظر نمی رسید اما امروزه زمان آن گذشته که در مورد دلایل داشتن وب سایت بگوییم . داشتن وب سایت دلیلی واضح تر از آن ندارد که این لازمه این دوران است پس باید سایت داشت و نداشتن آن با هیچ دلیلی قانع کننده نیست .

روی سخنم با افرادیست که همین امروز تصمیم به تهیه سایت کرده اند و می خواهند شعبه مجازی کسب و کار خود را راه اندازی نمایند و کسب و کار خود را آنلاین کنند .می خواهیم در مورد نحوه راه اندازی یک سایت بگوییم . در رابطه با اینکه داشتن سایت چقدر زمان و هزینه لازم دارد .

همگام با پیشرفت تکنولوژی ، فرایند طراحی سایت نیز پیشرفت کرده است و بدلیل استفاده از فناوری های بروز در فرایند طراحی سایت ، مبحث زمان و هزینه در آن بشدت کاهش یافته است .

 

چرا سایت ساز آنلاین یوتاب

سایت ساز یوتاب این امکان را در اختیار افراد قرار می دهد تا بدون آنکه دغدغه ای از آشنایی با کدنویسی داشته باشند و یا اینکه نیازمند استخدام یک برنامه نویس باشند و یا اینکه درگیر جلسات متعدد با شرکت های طراحی سایت شوند و مجبور به هزینه مبالغ هنگفت در این زمینه شوند ، می توانند بصورت آنلاین و تنها با یک ثبت نام ساده سایت خود را تحویل بگیرند .

یوتاب وب ، به دنبال خدمات رسانی به کسب و کارها و بهبود وضعیت اقتصادی هموطنان گرامی می باشد ، از این رو در این اوضاع اقتصادی سخت و در این دورانی که بدلیل بیماری کرونا در قرنطینه اجباری به سر می بریم ، هزینه ها را بسیار پایین آورده ایم و طرح تخفیف استثنایی برای طراحی سایت راه اندازی کرده ایم تا کسب وکارها بسرعت بتوانند جایگاه خود در دنیای مجازی پیدا کرده و کسب و کار خود را آنلاین نمایند . تا بتوانند در دورانی که همه در قرنطینه هستند و بسیاری از موسسات ، شرکت ها ، تولیدی ها و فروشگاه ها ، مجبور به تعطیلی مکان فیزیکی کسب و کار خود کرده اند ، بتوانند به مشتریان خود آنلاین خدمات رسانی کرده و منبع درآمد خود را از دست ندهند .

 

 

طراحی سایت شرکتی

 

طراحی سایت شرکتی ، از نوع سایت هایی می باشند که برای موسسات ، شرکت های بزرگ و کوچک ، تولیدی و کارخانجات و یا حتی اشخاص قابل استفاده می باشند و بطور کلی برای معرفی خدمات و محصولات و کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرند .

شما در هر زمینه ای فعالیت داشته باشید می توانید از این دسته سایت استفاده نمایید و نیازی نیست حتما دارای شرکت ثبتی باشید . این تنها نامی عمومی برای این دسته از سایت ها محسوب می شود و برای شما محدودیتی را همراه نخواهد داشت .

 

طراحی قالب برنا

سایت ساز یوتاب ، بصورت آنلاین سایت شما را طراحی می کند و در این زمینه چندین قالب زیبا و حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد . قالب شرکتی برنا نیز یکی از این دموهای حرفه ای می باشد که بصورت رایگان به مجموعه قالب های سایت ساز یوتاب اضافه شده است .

قالب برنا تماما ریسپانسیو بوده و در تمامی سیستم ها و موبایل و تبلت به خوبی نمایش داده می شود .

 

 

مشاهده دموی قالب برنا

 

 

 

 

 

طراحی سایت فروشگاهی شروع کنید
طراحی سایت شرکتی شروع کنید
طراحی سایت خبری شروع کنید
طراحی سایت شخصی شروع کنید
طراحی سایت املاکی شروع کنید
دیدگاه کاربران | 0 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch