025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

قالب آرمان ، پنجره ای برای معرفی خدمات شما

»قالب آرمان ، پنجره ای برای معرفی خدمات شما
قالب آرمان ، پنجره ای برای معرفی خدمات شما

چرا باید سایت شخصی طراحی کرد ؟

اگر صاحب مهارتی هستید اما در یافتن مشتری برای مهارت خود ، مشکل دارید و یا می خواهید استخدام شوید اما نمی دانید چگونه خود را به افراد معرفی کنید ، نگران نباشید . افراد زیادی هستند که با مشکل شما روبرو هستند !

شما چه شغل یا مهارتی دارید ؟

همیشه افراد برای معرفی خود نیاز به ارائه کارت ویزیت داشتند و در قالب یک کارت ، اطلاعات تماسی خود را در اختیار افراد قرار می دادند و چه بسا این کارت گم می شد!

با پیشرفت تکنولوژی ، روند معرفی افراد متفاوت شد . امکان طراحی سایت های شخصی به افراد مختلف این امکان را می دهد تا روزمه کاری خود ، راه های ارتباطی و بطور کلی خدماتی که ارائه می دهند را معرفی نموده و اطلاعات کافی در هر یک از این موارد را در اختیار اشخاص قرار دهند .

 

چرا سایت طراحی کنیم ؟

  •  با طراحی سایت ، راحت پیدا شوید

سایت شما ، پایگاهی برای درج رزومه کاری شما می باشد . به عنوان مثال وقتی شخصی برای پرونده خود به دنبال یک وکیل می گردد ، قطعا به عنوان اولین کاری ، در گوگل لیست وکلای شهر خود را جستجو می نماید . تاکنون به این موضوع فکر کردید ، بودن شما در لیست سرچ او در صفحات گوگل ، با سایتی که با دامنه شخصی شما می باشد و رزومه کاری و راه های تماسی شما را بصورت کامل به او نشان دهد ، چه اعتباری را برای شما ، در نگاه اول او تداعی می کند ؟

  • طراحی سایت ، عامل افزایش مزیت رقابتی 

قطعا مهارت شما ، منحصر به فرد برای شما نیست . افراد زیادی هستند که در حیطه کاری شما مشغول به فعالیت هستند . اما صد در صد شما حرف هایی برای گفتن دارید که تا افراد را از نزدیک نبینید و ساعاتی را به جلسه با آنها نگذرانید ، نمی توانید لیست همه توانمندی های خود را برای آنها بیان نمایید .

اما آیا تا این حد زمان دارید که همه را پشت میزهای جلسه و معرفی بگذرانید ؟ یا بهتر است بگوییم آیا افراد این زمان را در اختیار شما قرار می دهند ؟ پاسخ یک کلمه است ، خیر !

برنده این میدان افرادی هستند که بصورت حرفه ای ، رزومه و لیست تمامی نمونه کارهای خود را در وب سایت شخصی معتبر خود ، گردآوری کرده اند و افراد را جهت معرفی خود به آن ارجاع می دهند . قطعا درج توضیحات بصورت مفصل همراه با تصاویر از پروژه هایی که انجام دادید و موفقیت هایی که کسب نمودید و حتی ، درج نظرات و بیانات مشتریان قبلیتان بر روی سایت ، مزیت رقابتی بزرگی برای شما نسبت به دیگر رقبایتان محسوب می گردد .

 

  •  افزایش شانس دریافت شغل با طراحی سایت

شما برای خرید کدام را انتخاب می کنید ؟ فروشگاهی در پارکینگ خانه ای در کوچه ای یک متری و بن بست یا مغازه ای با ویترین پر زرق و برق در مرکز شهر ؟!

مشتری شما هم همینطور است. همانطور که گفتیم سایت ویترینی از کسب و کار شماست . مشتری جلب کسی می شود که بروزتر است ، خود را بهتر معرفی می کند و راه یافتن ساده تری دارد .

سایت شما علاوه بر آنکه معرف مهارت شماست ، می تواند گویای ذوق و سلیقه شما در مورد کار شما باشد ، تصاویر زیبا ، متون مفهوم و کامل در مورد حیطه کاریتان و ... همه و همه دلیلی برای انتخاب شما می باشد .

سایت شما ، تنها در یک مکان بازدید کننده ندارد ، وجود شما در دنیای مجازی و معرفی شما در جای جای جهان ، افق های تازه ای را به روی شما می گشاید و چه بسا روند زندگی شما تغییر کند و فرصت های شغلی جدیدی را برای شما فراهم کند ، که هیچگاه به آن فکر هم نکرده بودید !

 

  • طراحی سایت شما ، معرف خلاقیت و شخصیت شما

هیچ راهی بهتر از یک سایت شخصی ، نمی تواند میزان خلاقیت شما را نمایش دهد . شما خود را در لابه لای مطالب و تصاویر مربوط به خودتان و مهارتتان معرفی می کنید . شخصیت حرفه ای شما با داشتن یک سایت حرفه ای معرفی می شود . پس سایت شما بهترین معرف برای کسی است که تمایل به همکاری با شما دارد . سایت شما پنجره ای برای ارائه بهتر خدماتتان است . پنجره ای رو به نور و امید ...

 

  • با داشتن سایت بروز هستید

آیا برای کار خود بروشوری چاپ کردید ؟ آیا می توانید بروشور چاپ شده را بدون آنکه مبلغی بپردازید ، تغییر دهید ؟ آیا پروژه جدیدی گرفتید ؟ جدیدا جایزه خاصی دریافت کردید ؟

شما تغییر می کنید . مهارت های شما بروز می شود ، پروژه جدید می گیرید و ...

فقط در یک سایت است که می توانید بصورت آنلاین و در لحظه ، رزومه خود را بدون پرداخت ریالی ، بروز کنید . پویایی خود را به رخ رقبایتان بکشید و مشتریان خود را از آخرین تغییرات مهارتی خود آگاه سازید .

 

  • طراحی سایت ، راهی برای افزایش مهارت ها

سایت دنیای جدیدی است که با فضای حقیقی متفاوت است . شما با داشتن یک سایت ساکن و شهروند جهانی جدید می شوید که چیزهای جدیدی را به شما می آموزد . داشتن سایت ، یک دانشگاه خوب برای شماست . روشی که می تواند شما را در ارتقای نام تجاریتان یاری کند .

با داشتن سایت می توانید روش های جلب مشتری خود را بسنجید ، نقاط قوت و ضعف خود در تبلیغات مهارت خود را بیازمایید . بهترین ساعات پاسخگویی را پیدا کنید . یاد میگیرید بهترین روش معرفی خودتان چیست . یاد میگیرید چگونه خود را در فضای مجازی معرفی کنید . کم کم برای آمدن در رتبه های بالای گوگل و سرچ افراد ، علاقه مند می شوید . به سراغ مهارت جدیدی به نام سئو می روید و آنگاه می بینید این مهارت جدید چه افق های روشن و شگفتی هایی را برای حرفه شما رقم خواهد زد .

 

حتما تا الان به این نتیجه رسیدید که به سایت نیاز دارید . اگر از خود می پرسید چطور یک سایت داشته باشم ، پاسخ این سوال را نیز داریم .

 

چطور سایت بسازم

ما اینجائیم تا به شما کمک کنیم در هر کسب و کاری هستید ، بتوانید سایت حرفه ای خود را بسازید و چون ستاره ای در بین رقبای خود بدرخشید .

سایت ساز یوتاب بستری مناسب برای افرادی می باشد که دوست دارند سایت حرفه ای داشته باشند و به سوی افق های روشن موفقیت گام بردارند .

ما اینجائیم تا نام تجاری شما بدرخشد و این روند را آسان کرده ایم تا بدون صرف هزینه های هنگفت ، بتوانید سایت خود را راه اندازی کنید و مهارت ها و رزومه خود را معرفی نمایید ، بدون آنکه نیاز به دانش فنی خاصی در زمینه کدنویسی داشته باشید .

 

طراحی سایت شخصی / شرکتی با قالب آرمان

سایت ساز یوتاب ارائه دهنده انواع قالب با تم های زیبا و حرفه ای مختلف می باشد . به عنوان نمونه ، قالب شرکتی آرمان ، قالبی مناسب برای معرفی و راه اندازی سایت شخصی وکلا ، پزشکان ، اساتید ، هنرمندان و ... می باشد .

قالب آرمان با تم محتوایی وکلا طراحی شده است اما تمامی تصاویر و متون آن قابل تغییر به سایر فعالیت ها بوده و به راحتی با پنل مدیریتی که در اختیار شما قرار می گیرد ، می توانید محتوای آن را تغییر داده و با توجه به کسب و کار و مهارت خود ، آن را بروز نمایید .

قالب آرمان ، ریسپانسیو بوده و در تمامی دیوایس ها به بهترین شکل نمایش داده می شود . اگر شما عضو خانواده بزرگ یوتاب هستید ، این قالب را به رایگان می توانید از بخش " مدیریت قالب ها " در پنل مدیریت خود مشاهده کرده و برای سایت خود فعال نمایید .

 

 

مشاهده دموی قالب شرکتی ، معرفی کسب و کار آرمان 

 

 

 

طراحی سایت فروشگاهیشروع کنید
طراحی سایت شرکتیشروع کنید
طراحی سایت خبریشروع کنید
طراحی سایت شخصیشروع کنید
طراحی سایت املاکیشروع کنید
دیدگاه کاربران | 0 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch