صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۱۴ دی ۱۳۹۸

قالب آرمان، پنجره ای برای معرفی خدمات شما

قالب آرمان، پنجره ای برای معرفی خدمات شما

چرا باید سایت شخصی طراحی کرد ؟

اگر صاحب مهارتی هستید اما در یافتن مشتری برای مهارت خود، مشکل دارید و یا می‌خواهید استخدام شوید اما نمی‌دانید چگونه خود را به افراد معرفی کنید، نگران نباشید. افراد زیادی هستند که با مشکل شما روبرو هستند !

شما چه شغل یا مهارتی دارید ؟

همیشه افراد برای معرفی خود نیاز به ارائه کارت ویزیت داشتند و در قالب یک کارت، اطلاعات تماسی خود را در اختیار افراد قرار می‌دادند و چه بسا این کارت گم می‌شد!

با پیشرفت تکنولوژی، روند معرفی افراد متفاوت شد. امکان طراحی سایت ‌‌‌‌های شخصی به افراد مختلف این امکان را می‌دهد تا روزمه کاری خود، راه‌‌‌‌های ارتباطی و بطور کلی خدماتی که ارائه می‌دهند را معرفی نموده و اطلاعات کافی در هر یک از این موارد را در اختیار اشخاص قرار دهند.

 

چرا سایت طراحی کنیم ؟

  •  با طراحی سایت، راحت پیدا شوید

سایت شما، پایگاهی برای درج رزومه کاری شما است. به عنوان مثال وقتی شخصی برای پرونده خود به دنبال یک وکیل می‌گردد، قطعا به عنوان اولین کاری، در گوگل لیست وکلای شهر خود را جستجو می‌نماید. تاکنون به این موضوع فکر کردید، بودن شما در لیست سرچ او در صفحات گوگل، با سایتی که با دامنه شخصی شما است و رزومه کاری و راه‌‌‌‌های تماسی شما را بصورت کامل به او نشان دهد، چه اعتباری را برای شما، در نگاه اول او تداعی می‌کند ؟

  • طراحی سایت، عامل افزایش مزیت رقابتی 

قطعا مهارت شما، منحصر به فرد برای شما نیست. افراد زیادی هستند که در حیطه کاری شما مشغول به فعالیت هستند. اما صد در صد شما حرف هایی برای گفتن دارید که تا افراد را از نزدیک نبینید و ساعاتی را به جلسه با آنها نگذرانید، نمی‌توانید لیست همه توانمندی‌‌‌‌های خود را برای آنها بیان نمایید.

اما آیا تا این حد زمان دارید که همه را پشت میز‌‌‌‌های جلسه و معرفی بگذرانید ؟ یا بهتر است بگوییم آیا افراد این زمان را در اختیار شما قرار می‌دهند ؟ پاسخ یک کلمه است، خیر !

برنده این میدان افرادی هستند که بصورت حرفه ای، رزومه و لیست تمامی نمونه کار‌‌‌‌های خود را در وب سایت شخصی معتبر خود، گردآوری کرده اند و افراد را جهت معرفی خود به آن ارجاع می‌دهند. قطعا درج توضیحات بصورت مفصل همراه با تصاویر از پروژه هایی که انجام دادید و موفقیت هایی که کسب نمودید و حتی، درج نظرات و بیانات مشتریان قبلیتان بر روی سایت، مزیت رقابتی بزرگی برای شما نسبت به دیگر رقبایتان محسوب می‌گردد.

 

  •  افزایش شانس دریافت شغل با طراحی سایت

شما برای خرید کدام را انتخاب می‌کنید ؟ فروشگاهی در پارکینگ خانه ای در کوچه ای یک متری و بن بست یا مغازه ای با ویترین پر زرق و برق در مرکز شهر ؟!

مشتری شما هم همینطور است. همانطور که گفتیم سایت ویترینی از کسب و کار شماست. مشتری جلب کسی می‌شود که بروزتر است، خود را بهتر معرفی می‌کند و راه یافتن ساده تری دارد.

سایت شما علاوه بر آنکه معرف مهارت شماست، می‌تواند گویای ذوق و سلیقه شما در مورد کار شما باشد، تصاویر زیبا، متون مفهوم و کامل در مورد حیطه کاریتان و ... همه و همه دلیلی برای انتخاب شما است.

سایت شما، تنها در یک مکان بازدید کننده ندارد، وجود شما در دنیای مجازی و معرفی شما در جای جای جهان، افق‌‌‌‌های تازه ای را به روی شما می‌گشاید و چه بسا روند زندگی شما تغییر کند و فرصت‌‌‌‌های شغلی جدیدی را برای شما فراهم کند، که هیچگاه به آن فکر هم نکرده بودید !

 

  • طراحی سایت شما، معرف خلاقیت و شخصیت شما

هیچ راهی بهتر از یک سایت شخصی، نمی‌تواند میزان خلاقیت شما را نمایش دهد. شما خود را در لابه لای مطالب و تصاویر مربوط به خودتان و مهارتتان معرفی می‌کنید. شخصیت حرفه ای شما با داشتن یک سایت حرفه ای معرفی می‌شود. پس سایت شما بهترین معرف برای کسی است که تمایل به همکاری با شما دارد. سایت شما پنجره ای برای ارائه بهتر خدماتتان است. پنجره ای رو به نور و امید ...

 

  • با داشتن سایت بروز هستید

آیا برای کار خود بروشوری چاپ کردید ؟ آیا می‌توانید بروشور چاپ شده را بدون آنکه مبلغی بپردازید، تغییر دهید ؟ آیا پروژه جدیدی گرفتید ؟ جدیدا جایزه خاصی دریافت کردید ؟

شما تغییر می‌کنید. مهارت‌‌‌‌های شما بروز می‌شود، پروژه جدید می‌گیرید و ...

فقط در یک سایت است که می‌توانید بصورت آنلاین و در لحظه، رزومه خود را بدون پرداخت ریالی، بروز کنید. پویایی خود را به رخ رقبایتان بکشید و مشتریان خود را از آخرین تغییرات مهارتی خود آگاه سازید.

 

  • طراحی سایت، راهی برای افزایش مهارت ها

سایت دنیای جدیدی است که با فضای حقیقی متفاوت است. شما با داشتن یک سایت ساکن و شهروند جهانی جدید می‌شوید که چیز‌‌‌‌های جدیدی را به شما می‌آموزد. داشتن سایت، یک دانشگاه خوب برای شماست. روشی که می‌تواند شما را در ارتقای نام تجاریتان یاری کند.

با داشتن سایت می‌توانید روش‌‌‌‌های جلب مشتری خود را بسنجید، نقاط قوت و ضعف خود در تبلیغات مهارت خود را بیازمایید. بهترین ساعات پاسخگویی را پیدا کنید. یاد میگیرید بهترین روش معرفی خودتان چیست. یاد میگیرید چگونه خود را در فضای مجازی معرفی کنید. کم کم برای آمدن در رتبه‌‌‌‌های بالای گوگل و سرچ افراد، علاقه مند می‌شوید. به سراغ مهارت جدیدی به نام سئو می‌روید و آنگاه می‌بینید این مهارت جدید چه افق‌‌‌‌های روشن و شگفتی هایی را برای حرفه شما رقم خواهد زد.

 

حتما تا الان به این نتیجه رسیدید که به سایت نیاز دارید. اگر از خود می‌پرسید چطور یک سایت داشته باشم، پاسخ این سوال را نیز داریم.

 

چطور سایت بسازم

ما اینجائیم تا به شما کمک کنیم در هر کسب و کاری هستید، بتوانید سایت حرفه ای خود را بسازید و چون ستاره ای در بین رقبای خود بدرخشید.

سایت ساز یوتاب بستری مناسب برای افرادی است که دوست دارند سایت حرفه ای داشته باشند و به سوی افق‌‌‌‌های روشن موفقیت گام بردارند.

ما اینجائیم تا نام تجاری شما بدرخشد و این روند را آسان کرده ایم تا بدون صرف هزینه‌‌‌‌های هنگفت، بتوانید سایت خود را راه اندازی کنید و مهارت ها و رزومه خود را معرفی نمایید، بدون آنکه نیاز به دانش فنی خاصی در زمینه کدنویسی داشته باشید.

 

طراحی سایت شخصی / شرکتی با قالب آرمان

سایت ساز یوتاب ارائه دهنده انواع قالب با تم‌‌‌‌های زیبا و حرفه ای مختلف است. به عنوان نمونه، قالب شرکتی آرمان، قالبی مناسب برای معرفی و راه اندازی سایت شخصی وکلا، پزشکان، اساتید، هنرمندان و ... است.

قالب آرمان با تم محتوایی وکلا طراحی شده است اما تمامی تصاویر و متون آن قابل تغییر به سایر فعالیت ها بوده و به راحتی با پنل مدیریتی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید محتوای آن را تغییر داده و با توجه به کسب و کار و مهارت خود، آن را بروز نمایید.

قالب آرمان، ریسپانسیو بوده و در تمامی دیوایس ها به بهترین شکل نمایش داده می‌شود. اگر شما عضو خانواده بزرگ یوتاب هستید، این قالب را به رایگان می‌توانید از بخش " مدیریت قالب ها " در پنل مدیریت خود مشاهده کرده و برای سایت خود فعال نمایید.

 

 

مشاهده دموی قالب شرکتی، معرفی کسب و کار آرمان 

 

 

 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس