025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

ورود به پنل مدیریت سایت

 

نکته : آدرس پنل مدیریت شما بصورت زیر نوشته می شود : yourdomain/admin  
​این yourdomain همان آدرس دامین شما می باشد.

ورود به پنل مدیریت سایت :

کاربران گرامی برای ورود به پنل مدیریت خود لازم نیست تا از " ورود به حساب کاربری " موجود در سایت یوتاب اقدام نمایید. شما می توانید به راحتی آدرس پنل مدیریت سایت خود را در آدرس بار مرورگر خود وارد کنید تا صفحه ورود به پنل مدیریت باز شود . همانطور که در تصویر زیر می بینید:
آموزش ورود به پنل مدیریت سایت ساز یوتاب


نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید .
نام کاربری: پست الکترونیکی شما که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید .
رمز عبور : رمز عبور برای شما پیامک میگردد
کد امنیتی : همان عدد چهار رقمی که بصورت حروف نوشته شده است را در کادر مربوطه وارد نمایید.به عنوان مثال در تصویر می بینید هشت هزار و ششصد و چهل و شش که در کادر کد امنیتی عدد 8646 را درج می نماییم .
بخاطر بسپار : در صورتیکه می خواهید نام کاربری و رمز عبورتان در این مرورگر ذخیره شده و در دفعات بعدی آن ها را وارد نکنید، تیک قسمت مرا بخاطر بسپار را بزنید.
نکته : دقت کنید در صورتی که سیستم کامپیوتری متعلق به شخص دیگری می باشد و شما از سیستم او استفاده می کنید و نمی خواهید از اطلاعات شما آگاهی پیدا کنند تیک این قسمت را نزنید.
در انتها " ورود " را بزنید.

فراموشی رمز عبور پنل مدیریت سایت :

تازمانیکه تنظیمات مربوط به فراموشی رمز عبور را انجام نداده باشید، برای دریافت رمز جدید به پشتیبانان آنلاین مراجعه نمایید .

پس از انجام تنظیمات در صورت فراموشی رمز عبور بر روی " رمز عبورم را فراموش کرده ام " کلیک کنید.

آموزش ورود به پنل مدیریت سایت ساز یوتاب

نام کاربری خود را وارد کرده و نوع ارسال رمز عبورتان را مشخص نمایید ، کد امنیتی را وارد کرده و در انتها " ارسال رمز عبور " را بزنید . رمز عبور جدید برای شما ارسال می گردد.

 

نکته : شما نباید هم زمان از یک مرورگر هم به عنوان مدیر در پنل مدیریت سایتتان باشید و هم به عنوان کاربر وارد خود سایت شوید . اگر چنین اقدامی نمایید باعث می شود شما را از مدیریت خارج کند .

menusearch