صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب

ورود به پنل مدیریت سایت

 

  • درصورتیکه هنوز دامین خود را بر روی سایت پارک نکرده اید، آدرس پنل مدیریت شما آدرسی است که در موقع ثبت نام به پست الکترونیک شما ارسال شده است .(
  • برای مشاهده نحوه پارک دامین به آموزش پارک دامین در سایت ساز یوتاب مراجعه نمایید.)
  • در صورتی که دامین خود را بر روی سایت پارک نموده اید آدرس پنل مدیریت شما، با دامین خودتان است و بصورت زیر نوشته می‌شود:
نکته : آدرس پنل مدیریت شما بصورت زیر نوشته می‌شود : yourdomain/main.aspx  
​این yourdomain همان آدرس دامین شما است.

ورود به پنل مدیریت سایت :

کاربران گرامی برای ورود به پنل مدیریت خود لازم نیست تا از " ورود به حساب کاربری " موجود در سایت یوتاب اقدام نمایید. شما می‌توانید به راحتی آدرس پنل مدیریت سایت خود را در آدرس بار مرورگر خود وارد کنید تا صفحه ورود به پنل مدیریت باز شود. همانطور که در تصویر زیر می‌بینید:
آموزش ورود به پنل مدیریت سایت ساز یوتاب


نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید .
نام کاربری: پست الکترونیکی شما که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید .
رمز عبور : رمز عبور دلخواهی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید.
کد امنیتی : همان عدد چهار رقمی که بصورت حروف نوشته شده است را در کادر مربوطه وارد نمایید.به عنوان مثال در تصویر می‌بینید هشت هزار و ششصد و چهل و شش که در کادر کد امنیتی عدد 8646 را درج می‌نماییم .
بخاطر بسپار : در صورتیکه می‌خواهید نام کاربری و رمز عبورتان در این مرورگر ذخیره شده و در دفعات بعدی‌ آنها را وارد نکنید، تیک قسمت مرا بخاطر بسپار را بزنید.
نکته : دقت کنید در صورتی که سیستم کامپیوتری متعلق به شخص دیگری است و شما از سیستم او استفاده می‌کنید و نمی‌خواهید از اطلاعات شما آگاهی پیدا کنند تیک این قسمت را نزنید.
در انتها " ورود " را بزنید.

فراموشی رمز عبور پنل مدیریت سایت :

در صورت فراموشی رمز عبور بر روی " رمز عبورم را فراموش کرده ام " کلیک کنید.

آموزش ورود به پنل مدیریت سایت ساز یوتاب

نام کاربری خود را وارد کرده و نوع ارسال رمز عبورتان را مشخص نمایید، کد امنیتی را وارد کرده و در انتها " ارسال رمز عبور " را بزنید. رمز عبور جدید برای شما ارسال می‌گردد.

 

نکته : شما نباید هم زمان از یک مرورگر هم به عنوان مدیر در پنل مدیریت سایتتان باشید و هم به عنوان کاربر وارد خود سایت شوید. اگر چنین اقدامی نمایید باعث می‌شود شما را از مدیریت خارج کند.

menusearch
تماس