صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 28425539-021
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
ساخت سایت و تحویل آنی سایت
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

طرح تخفیف ویژه سایت ساز یوتاب برای حمایت از کسب و کار ایرانی

طرح تخفیف ویژه سایت ساز یوتاب برای حمایت از کسب و کار ایرانی

شرکت طراحی سایت یوتاب :

 

هدف شرکت طراحی سایت یوتاب از ابتدای فعالیت خود تا کنون ، کمک به رشد و به روزشدن کسب و کار های ایرانی بوده است. ما معتقدیم که فناوری نوین و استفاده صحیح از فضای اینترنت می تواند صنعت و اقتصاد کشور را متحول کند و به گونه ای دیگر شکل دهد.

 

با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی کشورمان ، افزایش هزینه ها و شرایط مبهم اقتصادی ، برای کمک به راه اندازی کسب و کار های جدید و توسعه کسب و کارهایی که اکنون در شرایط دشواری قرار دارند ، بر آن شدیم که تخفیف ویژه و قابل توجهی برای طراحی سایت از طریق سایت ساز و فروشگاه ساز یوتاب در نظر بگیریم.

 

هزینه طراحی سایت و فعال سازی کلیه سایت های طراحی شده با سایت ساز یوتاب ، اعم از سایت های فروشگاهی ، خبری ، سازمانی ، شرکتی و غیره با امکانات مندرج در سایت در مدت طرح تخفیف ویژه شرکت برای تعرفه یک ساله استثنایی ارائه می دهد .

پک فول امکانات سایت ساز یوتاب + 100 مگ فضای رایگان هر ساله + قالب ریسپانسیو انتخابی برای شما فعال میگردد .

 

با این امید که شما هم وطنان گرامی از این شرایط فراهم شده بهره مناسب را ببرید و برای ایجاد کسب و کار جدیدتان و یا ادامه روند کارتان تردید نکنید. سایت ساز یوتاب ، سایت ساز ایرانی است و در هر شرایطی خود را با هموطنان همراه می داند. همچنین با پشتیبانی تیکتینگ 24 ساعته در پنل مدیریت ، پشتیبانی تلفنی و چت آنلاین برای مدیریت وب سایتتان با شما همراه هستیم.

 

انواع طراحی سایت در سایت ساز یوتاب :

 

طراحی سایت در سایت ساز یوتاب در چند نوع : طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت خبری و طراحی سایت شخصی انجام می شود و به شما این امکان را می دهد که بدون تجربه کار با سایت و بدون نیاز به دانش کد نویسی ، سایت خود را به بهترین شکل طراحی کنید و در مسیر پیشرفت گام بردارید.


 

امکانات طراحی سایت فروشگاهی

 

 

 

امکانات طراحی سایت شرکتی

 

 

 

امکانات طراحی سایت خبری

 

 

 

امکانات طراحی سایت شخصی

 

،

مرتبط با بخش

امکانات سایت خبری امکانات سایت شرکتی امکانات سایت شخصی امکانات سایت فروشگاهی بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت اول) بالا شهر نشینی در دنیای مجازی (قسمت دوم) یک دقیقه برای تحول کسب و کارتان کافیست ! پس از فیلتر شدن تلگرام چگونه فروشمان را ادامه دهیم ؟ چگونه یک فروشگاه اینترنتی بسازیم دامنه چیست و چگونه نام دامنه انتخاب کنیم ؟ ریسپانسیو چیست ؟ چرا ریسپانسیو بر سئو تاثیر دارد ؟ سایت ساز چیست فروشگاه ساز چیست چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشیم ؟ فرصت های شغلی اینترنتی طراحی سایت در قم | طراحی سایت قم | طراح سایت قم

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch