صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۳۰ شهریور ۱۳۹۷

طرح تخفیف ویژه سایت ساز یوتاب برای حمایت از کسب و کار ایرانی

طرح تخفیف ویژه سایت ساز یوتاب برای حمایت از کسب و کار ایرانی

شرکت طراحی سایت یوتاب :

 

هدف شرکت طراحی سایت یوتاب از ابتدای فعالیت خود تا کنون ، کمک به رشد و به روزشدن کسب و کار های ایرانی بوده است. ما معتقدیم که فناوری نوین و استفاده صحیح از فضای اینترنت می تواند صنعت و اقتصاد کشور را متحول کند و به گونه ای دیگر شکل دهد.

 

با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی کشورمان ، افزایش هزینه ها و شرایط مبهم اقتصادی ، برای کمک به راه اندازی کسب و کار های جدید و توسعه کسب و کارهایی که اکنون در شرایط دشواری قرار دارند ، بر آن شدیم که تخفیف ویژه و قابل توجهی برای طراحی سایت از طریق سایت ساز و فروشگاه ساز یوتاب در نظر بگیریم. 

 

هزینه طراحی سایت و فعال سازی کلیه سایت های طراحی شده با سایت ساز یوتاب ، اعم از سایت های فروشگاهی ، خبری ، سازمانی ، شرکتی و غیره  با امکانات مندرج در سایت در مدت طرح تخفیف ویژه شرکت برای تعرفه یک ساله استثنایی ارائه می دهد .

پک فول امکانات سایت ساز یوتاب + 100 مگ فضای رایگان هر ساله + قالب ریسپانسیو انتخابی برای شما فعال میگردد .

 

با این امید که شما هم وطنان گرامی از این شرایط فراهم شده بهره مناسب را ببرید و برای ایجاد کسب و کار جدیدتان و یا ادامه روند کارتان تردید نکنید. سایت ساز یوتاب ، سایت ساز ایرانی است و در هر شرایطی خود را با هموطنان همراه می داند. همچنین با پشتیبانی تیکتینگ 24 ساعته در پنل مدیریت ، پشتیبانی تلفنی و چت آنلاین برای مدیریت وب سایتتان با شما همراه هستیم. 

 

انواع طراحی سایت در سایت ساز یوتاب :

 

طراحی سایت در سایت ساز یوتاب در چند نوع : طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت خبری و طراحی سایت شخصی انجام می شود و به شما این امکان را می دهد که بدون تجربه کار با سایت و بدون نیاز به دانش کد نویسی ، سایت خود را به بهترین شکل طراحی کنید و در مسیر پیشرفت گام بردارید. 


 

 

امکانات طراحی سایت فروشگاهی

 

 

 

امکانات طراحی سایت شرکتی 

 

 

 

امکانات طراحی سایت خبری

 

 

 

امکانات طراحی سایت شخصی

 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch