صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
بلاگ
»
اخبار سایت ساز یوتاب
»

۳۰ شهریور ۱۳۹۷

طرح تخفیف ویژه سایت ساز یوتاب برای حمایت از کسب و کار ایرانی

طرح تخفیف ویژه سایت ساز یوتاب برای حمایت از کسب و کار ایرانی

شرکت طراحی سایت یوتاب :

 

هدف شرکت طراحی سایت یوتاب از ابتدای فعالیت خود تا کنون، کمک به رشد و به روزشدن کسب و کار‌‌‌‌های ایرانی بوده است. ما معتقدیم که فناوری نوین و استفاده صحیح از فضای اینترنت می‌تواند صنعت و اقتصاد کشور را متحول کند و به گونه ای دیگر شکل دهد.

 

با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی کشورمان، افزایش هزینه ها و شرایط مبهم اقتصادی، برای کمک به راه اندازی کسب و کار‌‌‌‌های جدید و توسعه کسب و کارهایی که اکنون در شرایط دشواری قرار دارند، بر آن شدیم که تخفیف ویژه و قابل توجهی برای طراحی سایت از طریق سایت ساز و فروشگاه ساز یوتاب در نظر بگیریم.

 

هزینه طراحی سایت و فعال سازی کلیه سایت‌‌‌‌های طراحی شده با سایت ساز یوتاب ، اعم از سایت‌‌‌‌های فروشگاهی، خبری، سازمانی، شرکتی و غیره با امکانات مندرج در سایت در مدت طرح تخفیف ویژه شرکت برای تعرفه یک ساله استثنایی ارائه می‌دهد.

پک فول امکانات سایت ساز یوتاب + 100 مگ فضای رایگان هر ساله + قالب ریسپانسیو انتخابی برای شما فعال میگردد.

 

با این امید که شما هم وطنان گرامی از این شرایط فراهم شده بهره مناسب را ببرید و برای ایجاد کسب و کار جدیدتان و یا ادامه روند کارتان تردید نکنید. سایت ساز یوتاب، سایت ساز ایرانی است و در هر شرایطی خود را با هموطنان همراه می‌داند. همچنین با پشتیبانی تیکتینگ 24 ساعته در پنل مدیریت، پشتیبانی تلفنی و چت آنلاین برای مدیریت وب سایتتان با شما همراه هستیم.

 

انواع طراحی سایت در سایت ساز یوتاب :

 

طراحی سایت در سایت ساز یوتاب در چند نوع : طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت خبری و طراحی سایت شخصی انجام می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد که بدون تجربه کار با سایت و بدون نیاز به دانش کد نویسی، سایت خود را به بهترین شکل طراحی کنید و در مسیر پیشرفت گام بردارید.


 

امکانات طراحی سایت فروشگاهی

 

 

 

امکانات طراحی سایت شرکتی

 

 

 

امکانات طراحی سایت خبری

 

 

 

امکانات طراحی سایت شخصی

 

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس