menusearch
صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب

آماده سازی فروشگاه ساز یوتاب

توجه نمایید فیلم بالا کلیه سه مرحله زیر را شامل می شود.

 

 

 


کاربر گرامی توجه نمایید بهترین کار این است که محتوای پیش فرض را حذف نموده و از ابتدا محتوای خود را درج نمایید .

نکته : کاربرگرامی مراحل تنظیمات فروشگاه عبارتند از :
1-  آماده سازی فروشگاه 
2- ایجاد کالا  
3- چیدمان پاساژ ها (چیدن کالاهای ایجاد شده را در طبقات فروشگاهی  ) 

در مراحل 1 و 2 هنوز هیچ کالایی در سایت نمایش داده نمی شود و پس از مرحله 3 کالاها در سایت نمایش داده می شوند.

 

اینفوگرافی کار با فروشگاه ساز یوتاب :
 
اینفوگرافی فروشگاه ساز یوتاب
 • مرحله اول ، آماده سازی فروشگاه : اولین مرحله در ایجاد فروشگاه آماده سازی فروشگاه اینترنتی می باشد.

ابتدا از منوی مدیریت سایت گزینه فروشگاه را انتخاب کنید.
از روی منوی باز شده گزینه " آماده سازی فروشگاه " را انتخاب کنید .

آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب

صفحه زیر باز می شود:

آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب
 • ایجاد انبار / برند کالا :(عکس بالا)
 1. ایجاد انبار : در این قسمت شما انبار هایی که برای وارد کردن کالا به آنها نیاز دارید را ایجاد کنید.برحسب نیاز و فروشگاه خود می توانید به تعداد انبار ایجاد کنید . به عنوان مثال انبار لوازم دیجیتال و یا انبار پوشاک .​ ایجاد حداقل یک انبار اجباری می باشد. پس از درج نام انبار گزینه ارسال را بزنید .دقت کنید لازم نیست برای هر کالایی یک انبار بسازید ، همانند دنیای حقیقی ، که شما هر کالایتان را در یک انبار جدا نمی گذارید . به عنوان مثال اگر انبار پوشاک ساختید ، در قسمت ایجاد کالا ، می توانید در همان یک انبار انواع شلوار ، پیراهن ، کت و ... را درج کنید.
 2. ایجاد شرکت  های سازنده (برند): در این قسمت برای اجناس و کالاهای خود برند یا نام شرکت سازنده ایجاد می نمایید. مثلا برند سامسونگ . افزودن حداقل یک نام برند اجباری می باشد. پس از درج نام برند گزینه ارسال را بزنید .
امکان ویرایش آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب و حذف آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب در تمامی مراحل فوق وجود دارد.
 • حذف انبار و محتوای پیش فرض :
حذف انبار و گروه و برند بخش های مهمی هستند زیرا با حذف هر کدام همه کالاهای داخل آن نیز حذف می گردد . بنابراین حذف این قسمت به راحتی نمی باشد.
ابتدا روی سطل بزنید باکس پیغام برای شما ظاهر می شود که عنوان می کند برای حذف ، دوباره روی حذف بزنید آن را ok کنید ، مجدد روی سطل زباله بزنید ، مجدد ok کنید باز هم روی حذف بزنید و در انتها روی ok  بزنید انبار حذف می گردد . 
 
 • ایجاد گروه / زیر گروه کالا:
 1. ایجاد گروه های کالا : در این بخش نام گروه هایی را که برای وارد کردن کالا به آن ها نیاز دارید ایجاد نمایید. افزودن حداقل یک گروه اجباری می باشد. به عنوان مثال گروه لوازم خانگی. پس از وارد کردن نام گروه کالا ارسال را بزنید.
 2. ایجاد زیر گروه های کالا : در این بخش نام زیر گروه را که برای وارد کردن کالا به آن ها نیاز دارید ایجاد نمایید.ابتدا گروه کالا را تعیین کرده و سپس زیر گروه برای آن گروه بنویسید. به عنوان مثال گروه لوازم خانگی و زیر گروه  یخچال. افزودن حداقل یک زیر گروه اجباری است.پس از درج زیرگروه کالا گزینه ارسال را بزنید .
امکان ویرایش آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب و حذف آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب در تمامی مراحل فوق وجود دارد.
آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب
 • تنظیمات جستجو :
 1. ایجاد گروه جستجو : در این بخش نام گروه های جستجویی را که برای اضافه نمودن برچسب به انها نیاز دارید ایجاد نمایید. به عنوان مثال جستجو برای گروه های رنگ ، گروه سایز و غیره . پس از درج نام گروه جستجو گزینه ارسال را بزنید.
 2. ایجاد برچسب گروه : در این بخش نام برچسب را برای گروه جستجو ایجاد می نمایید. به عنوان مثال برای گروه جستجوی رنگ ، زیرگروه سبز ، زرد و غیره را اضافه می نمایید. پس از درج نام زیر گروه جستجو گزینه ارسال را بزنید .
امکان ویرایش آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب و حذف آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب در تمامی مراحل فوق وجود دارد.
آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب
 • ایجاد تخفیف:
در این قسمت می توانید بر اساس تعداد اجناس فاکتور و همچنین قیمت فاکتور برای کاربران تخفیفاتی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال :اگر تعداد انواع اجناس فاکتور ( 4 عدد موس مدل ایکس و 3 عدد هدست مدل پلاس 2 نوع جنس بحساب می آیند) کاربر کمتر از 2 عدد باشد و مبلغ فاکتور بین 5هزار تومان تا 10هزار تومان باشد 5درصد تخفیف برای این فاکتور در نظر می گیریم.
آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب
 • بسته بندی برای هدیه:
در صورتیکه امکان کادو پیچ شدن کالاها را برای کاربران خود فراهم می نمایید در این بخش می توانید نوع بسته بندی هدیه ، تصویر کادو ، قیمت ، عنوان هدیه و سایر توضیحات آن را درج نمایید.
آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب
 • ایجاد بانک های واریز دستی :
در این بخش نام و شماره حساب بانک هایی را که برای ارسال فیش واریزی به آنها نیاز دارید ، ایجاد نمایید. این اطلاعات در صفحه فیش واریزی به کاربر نمایش داده می شود.
 
آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب
امکان ویرایش آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب و حذف آموزش تنظیمات فروشگاه سایت ساز یوتاب در تمامی مراحل فوق وجود دارد.

توجه : کاربر گرامی شما اکنون فروشگاه خود را آماده سازی اولیه نموده اید . هنوز چیزی بر روی سایت شما نمایش داده نمی شود . مرحله بعد ایجاد کالا می باشد.