صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت‌ها تماس با ما 9 الی 15 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
همین حالا سایت خود را بسازید

راه اندازی خبرنامه رایگان با feedburner گوگل

خبرنامه رایگان با feedburner گوگل

 

توجه داشته باشید با وجود شبکه های اجتماعی این نوع روش های اطلاع رسانی دیگر منسوخ گردیده و افرادیکه علاقه مند به پیگیری شما هستند معمولا در کانال های شما شما را پیگیری می کنند.


ایا شما دوست دارید ایمیل های مزاحم تبلیغاتی را در ایمیل باکس خود داشته باشید؟
اگر پاسخ شما بله می باشد پس این اموزش برای شما مفید است.

راه اندازی خبرنامه رایگان با feedburner گوگل- راه اندازی خبرنامه رایگان با feedburner گوگل

بهترین راه بروز نگاه داشتن خوانندگان و بازدیدکنندگان وب سایت و بازگرداندن آنها به وب سایت استفاده از خبرنامه است. همچنین یکی از نکات کلیدی بهینه سازی وب سایت (SEO) استفاده از این ابزار است.

آیا دوست دارید هر روز به بازدیدکنندگان وب سایت خود خبرنامه ارسال کنید؟ خوب، راه های مختلف برای انجام این کار وجود دارد. شما میتوانید از ایمیل وب سایت خود استفاده کنید یا با پرداخت هزینه به شرکت هایی که در زمینه ارسال ایمیل فعالیت میکنند، ارسال های خود را انجام دهید.

اگر از روش اول که همان ارسال از طریق ایمیل وب سایت ( ایمیل های اختصاصی وب سایت ) استفاده کنید، هنگامی که لیست ارسالی شما زیاد شود، آدرس ایمیل شما توسط فیلتر کننده های اسپم مسدود شده و یا ایمیل های شما به پوشه اسپم یا جانک بازدیدکننده گان ارسال می گردد و هدف شما از ارسال ایمیل برآورده نمی شود. اگر هم از شرکت های حرفه ای بخواهید کمک بگیرید هزینه زیادی را می بایست صرف این کار کنید. البته این شرکت ها معمولا در ابتدا برای فعالیت های کم، سرویس های رایگانی را ارائه می دهند ولی پس از مدتی که فعالیت شما توسعه پیدا کرد و وابسته به آنها شدید، هزینه های سنگینی را متقبل خواهید شد.

من راه سومی را پیشنهاد میکنم که ممکن است برای شما خوشایند باشد. چون کاملا رایگان بوده و به راحتی در سایت ساز تنظیم میگردد. شما میتوانید از سرویس FeedBurner گوگل برای ارسال خبرنامه های خود استفاده کنید.

مانند هر چیز دیگری FeedBurner نیز مزایا و معایبی دارد. معایب FeedBurner آنقدر بزرگ نیست که از این سرویس چشم پوشی کنیم. بهتر است در ابتدا بدانیم FeedBurner چیست؟ و چه مزایا و معایبی دارد؟.

 

FeedBurner مدیریت انتشار مطالب وب سایت را بعهده دارد. شما میتوانید فید (خوراک : اصطلاحا به لیست کل مطالب که دارای ساختار مشخصی است گفته می شود) مطالب وب سایت خود را به FeedBurner معرفی کنید و با استفاده از ماژول اخبار، مطلب یا خبر جدیدی به سایت اضافه میکنید و FeedBurner اخبار را بررسی میکند و متوجه میشود مطلب جدیدی اضافه شده و عنوان این مطلب بهمراه خلاصه آن را به کسانی که عضو خبرنامه شده اند ارسال میکند و آنها را مشتاق میکند تا با کلیک بر روی ادامه مطلب به سایت شما آمده و متن کامل مطلب را مطالعه کنند.
 

مزایای FeedBurner :

معایب FeedBurner :

در کل نیاز نیست خبرنامه خیلی پیچیده باشد، هیمن قدر که کاربران مطلع شوند مطالب جدیدی در سایت قرار گرفته و آنها را به وب سایت هدایت کنیم برای اکثر ما کفایت میکند و وب سایت های بزرگ که حتی بیش از 10,000 بازدید روزانه دارند نیز از این ابزار استفاده میکنند. پس بهتر است به سراغ راه اندازی خبرنامه برای وب سایت خود با استفاده از FeedBurner برویم.

تنظیم و راه اندازی FeedBurner

راه اندازی FeedBurner در 4 مرحله ساده خلاصه می شود :

1. عضویت در گوگل : در ابتدا می بایست شما عضو کاربران گوگل شوید. با عضویت در گوگل از تمامی سرویس های آن که شامل Google+, Gmail, Web master , Analytics و FeedBurner و کلی سرویس رایگان دیگر است می توانید استفاده کنید. پس اگر قبلا عضو گوگل نبودید همین حالا اقدام کنید. لینک عضویت در گوگل :
https://accounts.google.com/NewAccount
2. ثبت درFeedBurner  : پس از عضویت در گوگل می بایست در FeedBurner ثبت شوید. توجه کنید شما باید آدرس فید مطالب خود را ثبت کنید نه آدرس وب سایت. لینک ثبت فید در FeedBurner :
http://feedburner.google.com/fb/a/myfeeds
آدرس فید شما در سایت ساز :
http://www.mywebsite.com/rss
برای سایت های فروشگاهی
http://www.mywebsite.com/feed
توجه داشته باشید که در لینک بالا می بایست mywebsite.com را با نام وب سایت خود عوض کنید.
ثبت آدرس فید در feedBurner
پس از ثبت آدرس فید وب سایت خود در FeedBurner در صفحه بعدی باید عنوان فید و آدرس آن را در FeedBurner مشخص کنید. سپس با زدن دکمه Next مراحل را دنبال کرده تا وارد پنل کاربری خود شوید.
 
راه اندازی feedburner
3. دریافت کد لینک عضویت در خبرنامه : ابتدا بر روی Publicize در تب های بالا و سپس Email Sub script ions در سمت چپ کلیک کرده و سپس جهت فعال شدن سرویس و دریافت کد بر روی دکمه Activate کلیک کنید. حالا شما باید به صفحه Sub script ion Management بروید. کد لینک عضویت در خبرنامه را کپی کنید.
توجه داشته باشید که در این صفحه 2 تا کد وجود دارد، شما می بایست کد لینک که دومین کد و کمتر است را کپی کنید( مانند تصویر).
feedburner کپی لینک
4. قرار دادن کد در بخش اخبار: وارد پنل مدیریت وب سایت شده و منوی سمت راست، صفحه ای که میخواهید لینک عضویت در آن قرار داده شود را ویرایش کنید.
 خبرنامه گوگل
 

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

menusearch
تماس