صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب

ده ها سایت حرفه ای همگام با تکنولوژی‌‌‌‌های روز

قالب‌‌‌‌های سایت ساز یوتاب


طراحی سایت با قالب‌‌‌‌های ریسپانسیو چیست ؟


در کنار مسایل فنی و نرم افزاری در طراحی سایت، برای داشتن یک سایت حرفه ای، علاوه برمحتوا گذاری‌‌‌‌های سودمندی که کاربران را به سایت ما می‌کشاند، ظاهر زیبا و گیرای سایت ما نیز کاربران را به خود جذب کرده و آنها را از بازدیدکنندگان دائمی سایت ما می‌کند.
یک قالب حرفه ای باید زیبا، جذاب، مطابق با اصول سئو ، قابل درک برای کاربران، مطابق با تکنولوژی‌‌‌‌های روز دنیا و سازگار با تمامی مرورگر‌‌‌‌های متداول طراحی شده باشد. بازدیدکنندگان سایت ها به این نیاز دارند تا در صفحات سایت شما دچار سردرگمی نشوند و به راحتی به مطالب مورد نظر خود دست یابند. این مهم احتیاج به یک سازماندهی حرفه ای در نحوه چینش و طراحی صفحات و بخش‌‌‌‌های سایت در هنگام طراحی قالب سایت شما دارد که یوتاب وب با کارشناسان حرفه ای خود این امکان را در اختیار شما قرار داده است. قالب‌‌‌‌های طراحی شدهیوتاب وب مطابق با سلیقه روز کاربران اینترنتی طراحی شده است و با رعایت اصول مهندسی سئو در نحوه طراحی آن می‌تواند در ارتقای سئو سایت شما نقش بسزایی را بازی کند.
 

قالب و پوسته ریسپانسیو، طراحی  سایت ریسپانسیو  

قالب‌‌‌‌های ریسپانسیو چیست ؟

لازم بذکر است در جامعه امروز که استفاده از موبایل و تبلت همه گیر شده است، بازدیدکنندگان شما تنها صاحبان کامپیوتر ها و لبتاب ها با صفحات نمایش بزرگ نیستند و این خاصیت که سایت شما در صفحات نمایش یک موبایل هم به خوبی نمایش داده شود از ملزومات یک طراحی حرفه ای است، به این خاصیتریسپانسیو (responsive template) گفته می‌شود. تمامی قالب‌‌‌‌های طراحی شده توسط یوتاب وب دارای خاصیت ریسپانسیو بوده و ظاهر شکیل و زیبای سایت شما را در تمامی نمایشگرها بخوبی حفظ می‌کند.
 

تغییر قالب در سایت ساز یوتاب:

یوتاب وب در راستای جلب رضایت مشتریان خود امکان تغییر قالب را در اختیار کاربران خود قرار داده است :
  • قالب سایت خود را به قالب‌‌‌‌های دیگر یوتاب وب تغییر دهید.
  • کد قالب خود را ویرایش کنید و براساس سلیقه خود قالب را تغییر دهید.
  • قالب جدیدی را برای سایت خود کدنویسی کنید.
  • همچنین در صورت تمایل به خصوصی سازی قالب سایت خود، می‌توانید از طریق راه‌‌‌‌های ارتباطی با شرکت ( سیستم تیکتینگ )، برای سایتتان قالب اختصاصی سفارش دهید.
برای مشاهده تعرفه سفارش قالب‌‌‌‌های خصوصی به بخش تعرفه‌‌‌‌های یوتاب مراجعه نمایید.
قالب‌‌‌‌های سایت ساز یوتاب
پوسته‌‌‌‌های یوتابقالب وب سایتقالب‌‌‌‌های ریسپانسیوسفارشی سازی قالبresponsive templateپوسته‌‌‌‌های حرفه ای سایتیوتابمشاهده قالب‌‌‌‌های یوتابقالب‌‌‌‌های حرفه ای سایتقالب‌‌‌‌های مطابق با اصول سئوخصوصی سازی قالب سایتسفارش قالب سایتده ها پوسته حرفه ایقالب‌‌‌‌های طراحی شده

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس