menusearch
سایت ساز یوتاب
صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما مشاوره رایگان 37715907-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
هزینه طراحی سایت کلیه ی سایت ها ، فول امکانات 385 هزار تومان می باشد ( کد 100% شرکتی asp.net )
بلاگ
»
رپورتاژ آگهی
»
۱۱ مرداد ۱۳۸۷

مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازی

مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازی
گردشگریو جهانگردیگسترده ترین صنعت خدماتی است که امروزه به یکی از موضوعات جذاب و مورد توجه تبدیل شده است. همان طور که می دانید رشد صنعت گردشگری می تواند اقتصاد کشور را متحول کند. ایران کشوری است دارایجاذبه های گردشگری فراوان که بر اساس گزارش سازمان جهانی گردشگری، ایران رتبه دهم جاذبه‌های باستانی و تاریخی و رتبه پنجم جاذبه‌های طبیعی را در جهان دارا است. اما با این همه آن طور که شایسته است به این مقوله توجه نشده و ضعف های بسیاری در صنعت گردشگریدر ایرانوجود دارد.
امروزه بسیاری از افراد بدون دانش و تخصص کافی و صرفا جهت کسب درآمد و شهرت وارد بازار کار این رشته شده اند اما نمی توانند کمکی برای رشد صنعت گردشگری باشند و چه بسا باعث آسیب هم شده اند. صنعت گردشگری ارتباطی مستقیم ، تاثیر گذار و تاثیر پذیر بر اقتصاد ، طبیعت و محیط زیست ، فرهنگ ، میراث فرهنگی ، صنایع دستی ، ارتباط بین ملل و فرهنگ ها و موارد بسیار دیگر دارد. فعالیت هایی که بدون تخصص و دانش لازم در زمینه گردشگری انجام می شوند باعث لطمه های جبران ناپذیر بر این صنعت و شاخه های مرتبط با آن خواهد بود . کما اینکه تا به حال نیز طبیعت و محیط زیست ، میراث فرهنگی و جامعه میزبان از این نوع فعالیت ها آسیب های جدی دیده اند.

واضح است که پیش نیاز فعالیت در هر زمینه ای داشتن تخصص ، دانش و مهارت های لازم آن رشته است. گردشگری نیز از این قاعده مستثنا نیست و برای رشد و توسعه صنعت گردشگری در کشورمان ، نیاز به فعالیت تیم های تخصصی و کارآمد در این زمینه داریم که دلسوزانه در این صنعت فعالیت کنند. 

ما معتقدیم که پیشرفت تکنولوژی می تواند باعث تحولصنعت گردشگری شود. این روزها فعالان صنعت گردشگری از مواهب فضای مجازی و اینترنت در جهت رشد و اعتلای این صنعت بهره می برند. به ویژه طراحی وب سایت در زمینه گردشگری می تواند بستر بسیار مناسبی برای رشد این صنعت باشد و فرصت های جدیدی را به وجود آورد.
 
مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازی سایت مهنواز
یکی از وب سایت های فعال در زمینه گردشگری سایت مهنوازاست که با تیمی از فارغ التحصیلان گردشگری و هتلداری با همراهی و مشاوره مستقیم کارشناسان مجرب این صنعت شروع به فعالیت کرده ، تمام سعی خود را بر آن قرار داده تا خدمات خود را  در زمینه صنعت گردشگری و مهمان نوازی به صورت کاملا استاندارد و تخصصی با شیوه های نوین و کاربردی ارائه دهد. سایت مهنواز کاملا شخصی و خصوصی است قصد دارد فارغ از بازی های سیاسی و جناحی و قومی ، برای رشد گردشگری ایرانبا طرح ها و ایده های متنوع به فعالیت خود ادامه دهد.
 
سایت گردشگریمهنواز به صورت ویژه ای طراحی شده و اهداف مهمی را بر مبنای گردشگری پایدار دنبال می کند. گردشگری پایداربه این معناست که صنعت گردشگری در عین سوددهی اقتصادی و اجتماعی ، کمترین تاثیر مخرب را بر تاریخ و فرهنگ جامعه میزبان و همینطور محیط زیست داشته باشد و در حفظ و بهبود وضع آن تلاش کند.
در حال حاضر بخش های متنوع و کاربردی بر روی سایت مهنواز "مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازی" قرار دارد و در آینده نیز برنامه های گوناگونی در سطحی وسیع تر در جهت رشد صنعت گردشگری در سایت مهنواز اجرا خواهد شد. 
 

مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازی 
 
یکی از امتیازات ویژه سایت مهنوازفیلترهای جستجو دقیق ، تخصصی و با جزئیات است که در همه بخش های این وب سایت این امکان فراهم شده است و شما می توانید به راحتی به گزینه ای که دقیقا مدنظرتان است برسید. 
 
بخش هایی که در حال حاضر در سایت مهنواز فعال شده اند عبارت است از : 
  • جاذبه های گردشگری 
بخشجاذبه های گردشگری سایت مهنواز که مهم ترین قسمت وب سایت محسوب می شود ، امکانات ویژه ای برای گردشگران فراهم کرده است. جاذبه های گردشگری ایرانبه تفکیک استان و شهر در این قسمت قرار گرفته است. فیلتر های دقیق جستجو در دو بخش ساده و پیشرفته مواردی نظیر نوع جاذبه گردشگری (از جمله گردشگری طبیعت ، گردشگری تاریخی ، گردشگری مذهبی ، گردشگری ورزشی ، گردشگری روستایی ، گردشگری فرهنگی - هنری و ...) ، ویژگی های مکان (از جمله معروف و شناخته شده ، منحصر به فرد و بکر ، خطرناک ، نیازمند وسایل حرفه ای برای بازدید ، ثبت ملی و جهانی ، مناسب برای عکاسی ، مناسب برای دورهمی و ...) ، امکانات مکان ، رده سنی مناسب برای مکان ، فعالیت های ورزشی و تفریحی و دیگر فیلتر ها را شامل می شود. 
 
معرفیجاذبه های گردشگریبه صورت دقیق و مرتب در بخش های مختلفی قرار گرفته است و اطلاعات کاملی در اختیارتان قرار خواهد داد. این اطلاعات شامل آدرس و اطلاعات کلی ، نقشه قرار گیری مکان ، تصاویر ، توضیح کوتاه ، اطلاعات ویژه ، امکانات و ویژگی های مکان ، تاریخچه خطی ، مشخصات فنی ، گونه های گیاهی و جانوری مختص مکان ، نزدیک ترین مکان های مهم و کاربردی ، تور های گردشگریمرتبط و موارد دیگر می باشد که برخی از این امکانات در حال ساخت و اضافه شدن می باشند.

آیا دوست دارید قبل از سفر مقصد خود را ببینید؟

سایت مهنوازاین امکان را به شما می دهد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد بخش جاذبه های گردشگری سایت مهنواز تور مجازی یا نمای 360 درجه است. می توانید قبل از سفر به راحتی با تماشای تور مجازی با آن مکان آشنا شوید.
 
یکی دیگر از ویژگی های خاص ، پادکست های صوتی برای هر مکان است که اگر زمان یا حوصله برای مطالعه توضیحات را نداشته باشید می توانید با شنیدن پادکست ها جاذبه های گردشگری را بشناسید.
یکی از بخش های مرتبط با هدف گذاری سایت مبنی بر گردشگری پایدار، قسمتی است که در آن نحوه صحیح بازدید از جاذبه های گردشگری و مواردی که باید برای جلوگیری از آسیب به مکان ها رعایت شود ، تذکر داده شده است . این قسمت به مرور با همکاری انجمن های راهنمایان و تور لیدر های هر شهر برای هر مکان قرار داده می شود.
  • هتل ها به همراه بخش ویژه ای برای معرفی اتاق ها 
  • رستوران ها
  • اخبار گردشگری
  • مقالات تخصصی گردشگری
  • ویدئو ها در موضوعات متنوع 
  • و ... 
 
در آینده ای نزدیک شما این امکان را خواهید داشت که به جاذبه های گردشگری امتیاز دهید ، بررسی خود را بنویسید و پرسش و پاسخ داشته باشید ، همچنین جاذبه های گردشگری منحصر به فردی که می شناسید به ما معرفی کنید و در تکمیل اطلاعات جاذبه ها ما را یاری دهید. در این صورت شما هم می توانید در رشد و اعتلای صنعت گردشگری نقشی مهم ایفا کنید. 
همچنین به زودی بخش های دیگری نظیر دانشنامه ، همایش ها ، تورها ، سوغات و ... به سایت مهنواز اضافه خواهد شد. در ادامه این مسیر ، چند زبانه کردن سایت در برنامه ی کاری تیم مهنواز قرار دارد. ابتدا کشور های منطقه و در مرحله بعد زبان های دیگر کشور های حائز اهمیت در زمینه صنعت گردشگری ایران 
 
 
هدف گذاری تیم وب سایت مهنواز مبتنی بر گردشگری پایدار است 

 ... هم اکنون ازسایت گردشگری مهنوازدیدن نمایید ...

 
 
برنامه هایتیم مهنواز پایانی ندارد و این تیم تخصصی همواره به ایده ها و شگفتی های نو می اندیشند. با توجه به برنامه ریزی ها و نحوه فعالیت این سایت می توان پیش بینی کرد در آینده ای نزدیک سایت مهنواز از موثرترین و کاربردی ترین سایت های گردشگری ایران شود و در سطح بین المللی مطرح گردد. امید است که بستر مناسبی برای توسعه و رشد صنعت گردشگری در منطقه حاصل شود. 
 
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت طراحی سایت معتبر مثل طراحی سایت و فروشگاه ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را طراحی کنید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

آموزش های یوتابطراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز