025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

ویرایش سریع کالاها در فروشگاه ساز

 

 

 

در این قسمت شما می توانید لیست کلیه کالاهای خود را مشاهده نمایید و قسمت هایی نظیر موجودی ، وزن ، قیمت کالا و قیمت تخفیفی کالا را ویرایش نمایید.
این قسمت به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به وارد شده به طبقه آن کالا بصورت سریع مشخصات آن را تغییر دهید و در نتیجه سرعت شما در مدیریت فروشگاهتان بالا می رود.
از مدیریت فروشگاه گزینه ویرایش سریع کالا را انتخاب نمایید
 
ویرایش سریع کالا در فروشگاه ساز یوتاب
 
بخش زیر برای شما باز میشود
 
آموزش ویرایش سریع کالا ها در فروشگاه

 

 
تغییر مشخصات کالا :
شما می توانید کلیه موارد موجود را تغییر دهید . پس از درج هر تغییری نیازی به زدن ارسال و یا گزینه دیگری نمی باشد و تغییر اعمال می گردد .

تغییر تصویر کالا :
برای تغییر تصاویر بر روی عکس ها کلیک کنید صفحه مدیریت فایل ها باز می شود و می توانید تصاویر مد نظر خود را اپلود نمایید و با کلیک راست روی تصویر و انتخاب گزینه انتخاب فایل ، تصویر جدید جایگزین تصویر قبلی می شود.
 
 
تنظیمات پیشرفته و افزایش یا کاهش درصدی قیمت کالا ها بصورت گروهی:

 

گاهی نیاز دارید قیمت کالاهای خود را بصورت گروهی افزایش یا کاهش دهید و یا بخش هایی نظیر پیشنهاد ما ، ارسال رایگان، نمودار قیمت ، مالیات، وضعیت کالا،کالای برگزیده و تخفیف ویژه را تغییر دهید . شما می توانید از همین قسمت تغییرات مدنظر را بر روی گروهی از کالاها اعمال نمایید.
 
ابتدا تیک کالاهای مورد نظر خود را بزنید . برای انتخاب کلیه کالاها بر روی جایگاه بالاترین تیک در کنار کلمه تصویر کلیک کنید.
اکنون بخش زیر برای شما نمایش داده میشود . برای انجام تغییرات تیک هر کدام از موارد را نیاز دارید زده و درصورت تیک نداشتن تغییری در آن مورد انجام نمی شود .
 
تغییر درصدی قیمت در ویرایش سریع کالا
 
برای تغییر گروهی قیمت انتخاب تغییر قیمت را بر روی کاهش یا افزایش تنظیم کرده و عدد مورد نظر خود را بصورت ثابت یا درصدی انتخاب نمایید . سپس روش گرد کردن قیمت را انتخاب نمایید .
در انتهای همه تغییرات بر روی ثبت تغییرات کلیک نمایید .
 
ویرایش گروهی قیمت کالاها

 

چنانچه تیک اعمال روی کل فروشگاه را انتخاب نمایید کلیه تغییرات بر روی تمامی کالاهای فروشگاه شما اعمال می گردد.

 

 

اعمال تخفیف ویژه برای محصولات

حالت تخفیف ویژه به این صورت است که قیمت اصلی محصول خط میخورد و قیمتی که در باکس تخفیف نوشته اید نمایش میدهد.

 

ابتدا تیک کالاهای مورد نظر خود را بزنید، برای انتخاب کلیه کالاها بر روی جایگاه بالاترین تیک در کنار کلمه تصویر کلیک کنید.
اکنون بخش زیر برای شما نمایش داده میشود . برای اعمال تخفیف ویژه تیک گزینه فعال را بزنید در باکس مربوط به تاریخ، تاریخ انقضای تخفیف را وارد کنید مثال محصول جاروبرقی تا دو ماه آینده دارای تخفیف است تاریخ دو ماه دیگر را وارد نمایید به این صورت 1402/12/03

 
سپس بر روی دکمه سبز رنگ ثبت تغییرات کلیک کنید.


 

 

غیرفعال کردن گزینه مالیات برای تمامی محصولات

 

ابتدا تیک کالاهای مورد نظر خود را بزنید، برای انتخاب کلیه کالاها بر روی جایگاه بالاترین تیک در کنار کلمه تصویر کلیک کنید.
اکنون بخش زیر برای شما نمایش داده میشود.
 
گزینه غیرفعال کردن در باکس مالیات را بزنید و تیک گزینه اعمال روی کل فروشگاه نیز فعال نمایید، در نهایت روی دکمه سبز رنگ ثبت تغییرات کلیک کنید.

 

 

 

menusearch