صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما 9 الی 19 مشاوره رایگان 32918746-025
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب

زبان برنامه نویسی یوتاب وب

زبان برنامه نویسی سایت ساز یوتاب Asp.net است و به همین دلیل از قدرت، سرعت و امنیت بالایی برخوردار است. asp .net محیطی کامل جهت پیاده سازی نرم افزار‌‌‌‌های تحت وب بوده و از مهمترین نکات درباره اهمیت و استفاده زیاد از این زبان را می‌توان راحتی، قابلیت و کارایی بالای آن دانست.
زبان برنامه نوسیی asp.net  زبان سایت ساز آنلاین یوتاب
asp.net یک زبان کامپایل شده است و تمامی کد‌‌‌‌های asp.net پس از توسعه کامپایل شده و به dll تبدیل می‌شوند و بدلیل کامپایل کدها، کارایی آن افزایش می‌یابد و باعث سرعت اجرا درasp.net می‌شود. بنابراین سایت‌‌‌‌های طراحی شده با سایت ساز یوتاب از سرعت بالایی در اجرا برخوردار است.
asp.net مجموعه گسترده ای از کنترل‌‌‌‌های جدید و عناصر مبتنی بر xml را ارائه می‌دهد. با ابزار‌‌‌‌های موجود در asp.net می‌توان صفحات پیچیده وب را براحتی طراحی نمود.همچنین asp.net تمام امکانات مورد نیاز برای یک برنامه نویسی شی گرا را فراهم نموده است .
امنیت در وب نیز یکی از دغدغه‌‌‌‌های مهم در دنیای مجازی است. در همین راستا net. تدابیر امنیتی بسیار جالبی برای جلوگیری از نفوذ هکر ها به کار برده است و از قدرت امنیتی بسیار بالایی برخوردار است.
asp.net این قابلیت را دارد که کد‌‌‌‌های نوشته شده سمت سرور را با تبدیل آنها به یک فایل dll، آنها را encode کند و بدین ترتیب حتی اگر کسی که به سرور شما نیز دسترسی داشت نتواند سورس‌‌‌‌های شما رو ببیند. بنابراین سایت ساز یوتاب از امنیت فوق العاده بالایی برخوردار است.

دیدگاه کاربران

(0 دیدگاه)

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


بستن

*نام و نام خانوادگی

* پست الکترونیک

* متن پیام


menusearch
تماس