025-32918746 ورود
تعرفه هاقالب هاامکانات

زبان برنامه نویسی یوتاب وب

زبان برنامه نویسی سایت ساز یوتاب Asp.net می باشد و به همین دلیل از قدرت ، سرعت و امنیت بالایی برخوردار می باشد. asp .net محیطی کامل جهت پیاده سازی نرم افزار های تحت وب بوده و از مهمترین نکات درباره اهمیت و استفاده زیاد از این زبان را می توان راحتی ، قابلیت و کارایی بالای آن دانست .
زبان برنامه نوسیی asp.net  زبان سایت ساز آنلاین یوتاب
asp.net یک زبان کامپایل شده است و تمامی کد های asp.net پس از توسعه کامپایل شده و به dll تبدیل می شوند و بدلیل کامپایل کدها ، کارایی آن افزایش می یابد و باعث سرعت اجرا درasp.net می شود. بنابراین سایت های طراحی شده با سایت ساز یوتاب از سرعت بالایی در اجرا برخوردار می باشد.
asp.net مجموعه گسترده ای از کنترل های جدید و عناصر مبتنی بر xml را ارائه می دهد. با ابزارهای موجود در asp.net می توان صفحات پیچیده وب را براحتی طراحی نمود.همچنین asp.net تمام امکانات مورد نیاز برای یک برنامه نویسی شی گرا را فراهم نموده است .
امنیت در وب نیز یکی از دغدغه های مهم در دنیای مجازی است . در همین راستا net. تدابیر امنیتی بسیار جالبی برای جلوگیری از نفوذ هکر ها به کار برده است و از قدرت امنیتی بسیار بالایی برخوردار می باشد.
asp.net این قابلیت را دارد که کدهای نوشته شده سمت سرور را با تبدیل آنها به یک فایل dll ، آنها را encode کند و بدین ترتیب حتی اگر کسی که به سرور شما نیز دسترسی داشت نتواند سورس های شما رو ببیند. بنابراین سایت ساز یوتاب از امنیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشد.
دیدگاه کاربران | 0 دیدگاه
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

menusearch