menusearch
سایت ساز یوتاب

آموزش ورود به پنل مدیریت

طراحی سایت یوتاب | فروشگاه ساز | طراحی و ساخت وبسایت بهترین فروشگاه ساز بهترین سایت ساز

صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما تماس با ما
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
.کلیه ی سایتها 298 هزار تومان می باشند

آموزش ورود به پنل مدیریت

  • درصورتیکه هنوز دامین خود را بر روی سایت پارک نکرده اید ، آدرس پنل مدیریت شما آدرسی می باشد که در موقع ثبت نام به پست الکترونیک شما ارسال شده است .( برای مشاهده نحوه پارک دامین به آموزش پارک دامین در سایت ساز یوتاب مراجعه نمایید.)
  • در صورتی که دامین خود را بر روی سایت پارک نموده اید آدرس پنل مدیریت شما ، با دامین خودتان می باشد و بصورت زیر نوشته می شود:
نکته : آدرس پنل مدیریت شما بصورت زیر نوشته می شود : yourdomain/main.aspx  
​این yourdomain همان آدرس دامین شما می باشد.
 
ورود به پنل مدیریت سایت :
کاربران گرامی برای ورود به پنل مدیریت خود لازم نیست تا از " ورود به حساب کاربری " موجود در سایت یوتاب اقدام نمایید. شما می توانید به راحتی آدرس پنل مدیریت سایت خود را در آدرس بار مرورگر خود وارد کنید تا صفحه ورود به پنل مدیریت باز شود . همانطور که در تصویر زیر می بینید:

 
آموزش ورود به پنل مدیریت سایت ساز یوتاب

نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید .
نام کاربری: پست الکترونیکی شما که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید .
رمز عبور : رمز عبور دلخواهی که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید.
کد امنیتی : همان عدد چهار رقمی که بصورت حروف نوشته شده است را در کادر مربوطه وارد نمایید.به عنوان مثال در تصویر می بینید هشت هزار و ششصد و چهل و شش که در کادر کد امنیتی عدد 8646 را درج می نماییم .
بخاطر بسپار : در صورتیکه می خواهید نام کاربری و رمز عبورتان در این مرورگر ذخیره شده و در دفعات بعدی آن ها را وارد نکنید، تیک قسمت مرا بخاطر بسپار را بزنید.
نکته : دقت کنید در صورتی که سیستم کامپیوتری متعلق به شخص دیگری می باشد و شما از سیستم او استفاده می کنید و نمی خواهید از اطلاعات شما آگاهی پیدا کنند تیک این قسمت را نزنید.
در انتها " ورود " را بزنید.

فراموشی رمز عبور :
در صورت فراموشی رمز عبور بر روی " رمز عبورم را فراموش کرده ام " کلیک کنید. 

 
آموزش ورود به پنل مدیریت سایت ساز یوتاب
نام کاربری خود را وارد کرده و نوع ارسال رمز عبورتان را مشخص نمایید ، کد امنیتی را وارد کرده و در انتها " ارسال رمز عبور " را بزنید . رمز عبور جدید برای شما ارسال می گردد.
 
مرتبط با بخش
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل طراحی سایت آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی طراحی سایت یوتاب
آموزش های یوتاب
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی