menusearch
سایت ساز یوتاب

آموزش کار با تب های مدیریت

طراحی سایت یوتاب | فروشگاه ساز | طراحی و ساخت وبسایت بهترین فروشگاه ساز بهترین سایت ساز

صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما تماس با ما
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
.کلیه ی سایتها 298 هزار تومان می باشند

آموزش کار با تب های مدیریت

در پنل مدیریت بر روی هر چیزی که کلیک کنید یک تب باز می شود . این تب ها به دلیل راحتی کار شما باز می شوند و همانند تب های مرورگر های اینترنتی می توانید آنها را بصورت درگی جابجا کنید و یا از یک تب به تب دیگر بروید.
به عنوان مثال در تصویر زیر ما بر روی سه بخش از بخش های محتوایی سایت ، یعنی اخبار ، فعالیت های فرهنگی و فعالیت های آموزشی ( مشخص شده با فلش قرمز رنگ) ، در پنل مدیریت خود کلیک کرده ایم ، تب های این صفحات باز شده است.(با فلش های آبی رنگ مشخص شده است )
آموزش کار با تب های مدیریتی

برای رفرش کردن تب مورد نظر بر روی علامت  آموزش کار با تب های مدیریتی کلیک کنید.
برای بستن تب مورد نظر بر روی علامت  
X کلیک کنید.
نکته مهم : نکته مهم در استفاده از تب ها این است که تعداد زیادی تب را همزمان با هم باز نگذارید زیرا هم کارایی شما در پنل مدیریت را پایین می آورد و هم ماژول امنیتی سایت ممکن است فعالیت شما را بصورت غیر عادی شناسایی کرده و پنل شما مسدود گردد.
بنابراین بهتر است زمانیکه کار شما با یک تب تمام می شود آن را ببندید و بیشتر از 3 یا 4 تب همزمان باز نکنید.
مرتبط با بخش
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل طراحی سایت آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی طراحی سایت یوتاب
آموزش های یوتاب
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی