menusearch
سایت ساز یوتاب

آموزش ثبت نام و طراحی سایت

طراحی سایت یوتاب | فروشگاه ساز | طراحی و ساخت وبسایت بهترین فروشگاه ساز بهترین سایت ساز

صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما تماس با ما
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
تماس و مشاوره رایگان 37715907-025

آموزش ثبت نام و طراحی سایت

در صفحه اصلی سایت قسمت ثبت نام و سفارش سایت تعبیه شده است . پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده به مرحله بعد رفته و تنها در 3 مرحله سریع و آسان سایت خود را سفارش می دهید.
همچنین در انتهای صفحه اصلی سایت نیز با کلیک بر روی " همین حالا سایت خود را ایجاد کنید " وارد روند ثبت نام و سفارش سایت می شوید.


مراحل ثبت نام در سایت ساز یوتاب:
  • مرحله اول :
اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید . توجه کنید نام کاربری خواسته شده از شما آدرس پست الکترونیکی شما می باشد. از صحت نام کاربری وارد شده اطمینان حاصل کنید زیرا پیام احراز اصالت شما و کلیه پیام های یوتاب وب برای شما ، به این پست الکترونیکی ارسال می گردد.
حال بر روی مرحله بعد کلیک کنید.
  • مرحله دوم :
مرحله دوم انتخاب دامین می باشد. از آنجا که کلیه سایت های یوتاب وب ابتدا بصورت 10 روز تست رایگان و فول امکانات ایجاد می شوند بنابراین  در این مرحله نیاز به ثبت دامنه ندارید و سایت شما با ساب دامین موقتی یوتاب وب فعال می گردد. امکان ثبت نهایی سفارش سایت در تمام مدت این 10 روز برای شما وجود دارد . پس از ثبت نهایی ، ایمیلی مبنی بر آزاد سازی پارک دامین برای شما ارسال می گردد و امکان پارک دامین بصورت نامحدود بر روی سایت شما وجود دارد. لازم بذکر است متعاقبا ساب دامین یوتاب وب از روی سایت شما حذف می گردد.
بر روی مرحله بعد کلیک کنید.
  • مرحله سوم :
چنانچا قبلا از بخش پوسته ها قالبی را انتخاب کرده و نصب قالب را زده باشید در این مرحله مشخصات قالب انتخاب شده را ملاحظه می نمایید . در غیر اینصورت در این مرحله با کلیک بر روی انتخاب قالب به صفحه پوسته ها فرستاده می شوید . قالب مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی نصب قالب کلیک کنید. مشخصات قال برای شم نمایش داده می شود . پس از اطمینان از انتخاب خود بر روی تحویل سایت کلیک کنید.
 
نکته : در انتخاب نوع سایت ( فروشگاهی ، خبری ، شخصی و ... ) دقت نمایید. پس از تحویل سایت امکان تغییر قالب ها فقط در نوع سایت انتخاب شده وجود دارد و امکان تغییر نوع سایت ممکن نیست.

پس از این مرحله درخواست طراحی سایت شما با موفقیت ارسال  می شود و ایمیلی مبنی بر احراز اصالت نام کاربری که همان پست الکترونیکی شما می باشد از طرف یوتاب وب برای شما ارسال می گردد. توجه کنید صفحه پست الکترونیکی خود را حتما از طریق همان مرورگری که ثبت نام را انجام داده اید باز کنید. 
پس از تایید لینک احراز اصالت نام کاربری ، سایت حرفه ای و قدرتمند شما ایجاد شده و پیامی حاوی نام سایت و آدرس مدیریت سایتتان برای شما ارسال می شود و از طریق وارد کردن نام کاربری و رمز عبوری که در مرحله ثبت نام وارد کرده اید به پنل مدیریت سایت خود وارد می شوید.
مرتبط با بخش
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل طراحی سایت آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی طراحی سایت یوتاب
آموزش های یوتاب
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی