ثبت نهایی سفارش سایت ,

ثبت نهایی سفارش سایت

نکته : تست 10 روزه فقط به مناسبت افتتاحیه سایت ساز یوتاب ، به مدت یک ماه فعال می باشد و پس از این مدت ، امکان تست رایگان 10 روزه از روی سایت برداشته می شود.
آموزش زیر تنها برای مدت تست می باشد:

پس از ورود به پنل مدیریت نسخه آزمایشی سایت خود ، گزینه " همین حالا سایت خود را از اینجا نهایی کنید " را مشاهده می نمایید.

 
آموزش ثبت نهایی سایت در یوتاب وب
بر روی این گزینه کلیک کنید تا فاکتور شما نمایش داده شود .
 
آموزش ثبت نهایی سایت در یوتاب وب

سپس بر روی " فاکتور / پرداخت " کلیک کنید .
 
آموزش ثبت نهایی سایت در یوتاب وب
 
جهت پرداخت الکترونیکی بر روی " پرداخت بانک ملت " کلیک کنید و وارد صفحه پرداخت آنلاین بانک می شوید.
جهت پرداخت از طریق فیش واریزی ، ابتدا مبلغ را برای یکی از شماره کارت های مندرج در همین صفحه واریز کرده و سپس بر روی " ثبت فیش واریزی " کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.
در نهایت ثبت فیش واریزی را بزنید.

 
آموزش ثبت نهایی سایت در یوتاب وب


 
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل سایت ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

طراحی سایتطراحی سایت | طراحی وب سایت و سئو سایتdesign website onlinedesign website onlineطراحی سایت | طراحی وب سایت و سئو سایتفروشگاه ساز پروفی + هاست و دامنه رایگانفروشگاه ساز و راه اندازی فروشگاه اینترنتی | سبدخریدطراحی سایت با سایت ساز® پورتال سازمانی، طراحی وب سایت، نرم افزارنماد اعتماد الکترونیکی سایت ساز یوتاب
طراحی سایتسایت سازطراحی وب سایتشرکت طراحی سایتسایت ساز آنلاینطراحی سایت ارزانطراحی سایت در قمطراحی سایت در تهرانقیمت طراحی سایت
آموزش های یوتاب