menusearch
سایت ساز یوتاب

آموزش پارک کردن دامنه

طراحی سایت یوتاب | فروشگاه ساز | طراحی و ساخت وبسایت بهترین فروشگاه ساز بهترین سایت ساز

صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما تماس با ما
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
.کلیه ی سایتها 298 هزار تومان می باشند

آموزش پارک کردن دامنه

 
 
برای پارک دامنه ابتدا باید دامنه داشته باشید و یا در صورت نداشتن دامنه بخرید.
تا قبل از نمایش سایت با دامنه خودتان ، ساب دامنه یوتاب را حذف نکنید.
 

 

نکته بسیار مهم :  ست شدن ns حداکثر 48 ساعت زمان می برد و پس از آن سایت با دامنه خودتان نمایش داده می شود. تا قبل از نمایش سایت با دامنه خودتان ، ساب دامنه یوتاب را حذف نکنید. پس از آن ساب دامنه موقت یوتاب را حتما حذف نمایید.

برای پارک دامین به روش زیر عمل کنید :
ابتدا وارد پنل مدیریت خودشوید ، از منوی بالای پنل مدیریت بر روی " وضعیت وب سایت شما " کلیک کنید . ( مشخص شده با فلش قرمز رنگ )
باکس زیر برای شما باز می شود .
آموزش پارک دامین در یوتاب وب

حال بروی پارک دامین ( مشخص شده با فلش آبی رنگ) کلیک کنید. باکس زیر باز می شود .
 
آموزش پارک دامین در یوتاب وب
در قسمت مشخص شده دامین خود را بدون www درج کرده و سپس گزینه اضافه کردن را بزنید . در انتها بر روی  حتما " ویرایش "کلیک کنید.
به عنوان مثال دامنه ما www.utabweb.net می باشد و ما utabweb.net را درج می کنیم.
در صورت زدن دکمه " انصراف " پارک دامین کنسل می شود .


انتقال دامنه : چنانچه تعدادی دامنه دارید ، شما حتما باید یکی از آنها را در پارک دامنه بنویسید و پیشنهاد می شود برای باقی دامنه ها از انتقال دامنه استفاده کنید. این کار برای رنک سایت شما مناسب تر می باشد.


نکته : پارک دامنه و ست کردن ns  باید همزمان و حداکثر در 10 دقیقه انجام می شود . برای اینکار به آموزش ست کردن ns مراجعه کنید .
نکته مهم : ست کردن ns که در مرحله بعد انجام می شود حداکثر 48 ساعت زمان می برد. بنابراین دامنه موقتی یوتاب را تا زمانی که دامنه خودتان ست نشده و سایت با آن دامنه بالا نمی آید ، پاک نکنید و بعد از آنکه سایت را با دامین خودتان ملاحظه کردید نسبت به پاک کردن دامنه موقت اقدام کنید.

 
مرتبط با بخش
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل طراحی سایت آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی طراحی سایت یوتاب
آموزش های یوتاب
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی