menusearch
سایت ساز یوتاب

آموزش افزودن نقشه گوگل

طراحی سایت یوتاب | فروشگاه ساز | طراحی و ساخت وبسایت بهترین فروشگاه ساز بهترین سایت ساز

صفحه اصلی ورود به حساب کاربری ورود به حساب کاربری دموی سایت ها تماس با ما تماس با ما
طراحی سایت یوتاب
سایت ساز یوتاب
سایت ساز یوتاب
.کلیه ی سایتها 298 هزار تومان می باشند

آموزش افزودن نقشه گوگل

 
  •  
  • درج نقشه در صفحات سایت:
به منظور افزودن نقشه گوگل ( google map ) ، در صفحات سایت های ایجاد شده با سایت ساز آنلاین یوتاب به روش زیر عمل می کنیم :
به عنوان مثال می خواهیم در صفحه درباره ما یک نقشه گوگل از آدرس خود قرار دهیم. برای این منظور صفحه " درباره ما " را باز می کنیم . سپس بر روی آیکون افزودن نقشه گوگل آموزش درج نقشه گوگل به ادیتورکلیک کنید . باکس افزودن نقشه باز می شود.
آموزش درج نقشه گوگل به ادیتور ، SHDJ SHC hKGHDK D,JHF
بر روی آیکون مکان آموزش درج نقشه گوگل به ادیتورکلیک کنید و در آدرس مورد نظر خود قرار دهید . در قسمت " کشور ، شهر ،خیابان " نام کشور ، شهر و خیابان خود را درج کنید. پس از آن توضیحات مکان را درج کنید . این توضیحات به عنوان تایتل نقشه شما بر روی سایت نمایش داده می شود .به عنوان مثال ما " سایت ساز یوتاب " می نویسیم .
 
  • اضافه کردن نقشه گوگل به ادیتور :
برای اضافه کردن نقشه گوگل به ادیتور ، ابتدا بر روی ادیتور خود بر روی جایی که می خواهید نقشه نمایش داده شود ، کلیک کنید سپس بر روی " اضافه کردن به ادیتور "را بزنید.
 
آموزش درج نقشه گوگل به ادیتور
  • تغییر در سایز نقشه گوگل  :
برای تغییر در سایز نقشه ابتدا بر روی نقشه وارد شده در ادیتور کلیک راست کنید و بر روی " ویژگی های جدول " بزنید و سایز نقشه را تغییر دهید.
آموزش درج نقشه گوگل به ادیتور
  • حذف نقشه گوگل :
برای حذف نقشه گوگل ابتدا بر روی نقشه وارد شده در ادیتور کلیک راست کنید و بر روی " پاک کردن جدول " بزنید و نقشه گوگل را حذف کنید.
 
  • تغییر نقشه گوگل :
برای تغییر نقشه گوگل ابتدا بر روی نقشه وارد شده در ادیتور کلیک راست کنید و بر روی " پاک کردن جدول " بزنید و نقشه گوگل را حذف کنید. سپس دوباره نقشه را ایجاد نمایید.
 
  • تغییر عنوان نقشه گوگل :
برای تغییر عنوان نقشه گوگل ، در ادیتورتان بر روی عنوان کلیک کنید و مانند تغییر متن معمولی عنوان را تغییر دهید.( عنوان سایت ساز یوتاب را در نقشه درج شده در ادیتور می بینید.)
 
  • افزودن نقشه گوگل در قسمت تنظیمات سایت :
برای افزودن نقشه در قسمت تنظیمات سایت پس از مشخص کردن موقعیت مکانی خود ، بر روی " اضافه کردن به ادیتور " کلیک کنید. نقشه موردنظر اضافه می گردد.
 
آموزش تنظیمات پنل مدیریت سایت ساز یوتاب
مرتبط با بخش
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل طراحی سایت آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی طراحی سایت یوتاب
آموزش های یوتاب
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی