درج تصاویر تصادفی ,

درج تصاویر تصادفی


منظور از تصاویر تصادفی ، تصاویری می باشد که برای هر یک از منوهای فروشگاهی سایت شما نمایش داده می شود.
این تصاویر بصورت رندم ممکناست هر کدامنمایش داده شود .

 
برای هر یک از منوهای خود یک تصویر متناسب با عنوان آن طبقه از پاساژ درج کنید . این تصاویر به عنوان تصاویر تصادفی بر روی سایت شما نمایش داده می شود.  در انتخاب عکس ها دقت نمایید  . تصاویر با کیفیت و جذاب سایت شما را زیباتر می نماید.

برای انجام این کار به روش زیر عمل کنید :
بر روی منوی طبقه پاساژ کلیک راست بزنید و ویرایش را بزنید.( درصورتی که قبلا طبقه را ایجاد کرده اید ویرایش کنید در غیر اینصورت در همان مرحله اولیه ایجاد طبقه پاساژ این تنظیمات را انجام دهید.)

 
آموزش ایجاد منو در سایت ساز یوتاب
بخش زیر باز می شود :
 
آموزش ایجاد منو در سایت ساز یوتاب
از بخش باز شده تنظیمات بخش را باز کنید:
 
آموزش ایجاد منو در سایت ساز یوتاب

در قسمت تصویر بخش ، تصویر مورد نظر را درج نمایید . عنوان تصویر را نیز بنویسید و سپس ارسال را بزنید.( این تصاویر و عنوانشان به صورت رندم  در سایتتان نمایش داده می شوند.) این تصاویر را در همان ابتدای ایجاد طبقات پاساژ نیز می توانید درج نمایید.
نمونه ای از تصاویر تصادفی در نمونه سایت فروشگاهی پاسارگاد را ملاحظه می نمایید:
توجه نمایید که ابعاد تمامی تصاویر باید یک اندازه بوده باشند. در غیر اینصورت نمایش صحیحی نخواهید داشت.

 
آموزش ایجاد پاساژ در فروشگاه ساز سایت ساز یوتاب

 
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل سایت ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

طراحی سایتطراحی سایت | طراحی وب سایت و سئو سایتdesign website onlinedesign website onlineطراحی سایت | طراحی وب سایت و سئو سایتفروشگاه ساز پروفی + هاست و دامنه رایگانفروشگاه ساز و راه اندازی فروشگاه اینترنتی | سبدخریدطراحی سایت با سایت ساز® پورتال سازمانی، طراحی وب سایت، نرم افزارنماد اعتماد الکترونیکی سایت ساز یوتاب
طراحی سایتسایت سازطراحی وب سایتشرکت طراحی سایتسایت ساز آنلاینطراحی سایت ارزانطراحی سایت در قمطراحی سایت در تهرانقیمت طراحی سایت
آموزش های یوتاب