تماس و مشاوره رایگان 37715907-025
سایت ساز یوتاب

ایجاد کالا از نوع فایل مجازی

طراحی سایت یوتاب | فروشگاه ساز | طراحی و ساخت وبسایت بهترین فروشگاه ساز بهترین سایت ساز

ایجاد کالا از نوع فایل مجازی

  • ایجاد کالاهای دیجیتال ( فروش کالای مجازی):
چنانچه فروش کالای مجازی دارید ( فروشگاه اینترنتی فروش فایل ) کلیه مراحل مانند ایجاد کالای حقیقی می باشد تنها تفاوت در مرحله درج قیمت و مشخصات برای کالا می باشد :
با زدن تیک " آیا محصول شما مجاریست ؟" قسمت مربوط به این قسمت برای شما نمایش داده می شود.
فایل مورد نظر را آپلود کرده و تعداد دفعات مجاز دانلود آن را تعیین  کنید.

نکته بسیار مهم 1: لینک فایل خود را تنها از همین بخش آپلود کنید و از سایر روش های آپلودی استفاده نکنید، زیرا شاخه ای که فایل شما برای فروش در آن قرار می گیرد یک شاخه امنیتی می باشد و در صورتی که در جایی غیر از این مکان ، فایل خود را آپلود کنید ، امکان دانلود آن برای مشتریان بدون پرداخت مبلغی امکان پذیر می شود. پس حتما دقت کنید که تنها فایل را از همین قسمت آپلود کنید.
چنانچه مشتری شما ، اقدام به خرید فایل مربوطه نکرده باشد ولی لینک فایل شما را داشته باشد ، نمی تواند فایل را دانلود نماید ، به شرط آنکه فایل خود را تنها از همین روش آپلود کرده باشید.


نکته بسیار مهم 2 : نام فایلتان باید حتما عدد یا انگلیسی باشد و از قرار دادن نام فارسی جدا خودداری نمایید .
 
آموزش ایجاد کالا در فروشگاه های سایت ساز یوتاب
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل طراحی سایت آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی طراحی سایت یوتاب
آموزش های یوتاب
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی