آموزش لینک گذاری نسبی ,

آموزش لینک گذاری نسبی

لینگ گذاری نسبی یعنی شما در گذاشتن لینک بخش های خود ، از آدرس دامنه تان استفاده نکنید.
به عنوان مثال چنانچه هنوز دامنه خود را پارک نکرده اید و هنوز از ساب دامنه یوتاب استفاده می کنید و در این هنگام در حال تکمیل اطلاعات سایت خود هستید ، اگر مثلا پیوندی را ایجاد کنید و لینک آن را وارد کنید ، این لینک همراه با ساب دامنه موقتی شما ثبت می شود و در زمانی که دامنه خودتان را پارک کردید و ساب دامنه یوتاب پاک شد ، این آدرس ها قابل نمایش نبوده و ارور می دهند.
برای پیشگیری از این موضوع ، آدرس ها را بصورت نسبی می دهیم.
به مثال زیر توجه کنید :
به عنوان مثال شما هنوز روی ساب دامنه یوتاب هستید و دامنه پارک نکرده اید و در این هنگام می خواهید در قسمت پیوند سایت و درباره ما لینک خود را وارد کنید. ( برای اطلاعات بیشتر به آموزش کار با پیوند های سایت مراجعه کنید.) وقتی برای این منظور گزینه دریافت لینک را می زنید آدرسی که دریافت می کنید بصورت زیر است :
http://site_11.utabweb.net/pid_12020-utab
در این آدرس مشاهده می کنید که ساب دامنه یوتاب در ابتدای لینک قرار داردکه با رنگ قرمز مشخص شده است و آدرس نسبی که با رنگ آبی مشخص شده است.
پس شما برای اینکه آدرس را نسبی بنویسید ابتدای آدرس را نادیده می گیرید وآدرس نسبی شما برابر است با :
pid_12020-utab/

با این نوع آدرس دهی بعد از پارک دامنه هم مشکلی برای آدرس های شما ایجاد نمی شود. 
پس از آدرس دهی نسبی هم در آدرس لینک ها و بخش ها می توانید استفاده کنید.
از این نوع آدرس دهی حتی زمانی که دامنه خودتان را نیز پارک کرده اید می توانید استفاده کنید و در نوشتن آدرس ، دامنه خودتان را درج نکنید.
نگران نباشید ، جهت نمایش ، سیستم بصورت خودکار دامنه شما را به اول لینک اضافه می نماید.


 
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل سایت ساز آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

طراحی سایتطراحی سایت | طراحی وب سایت و سئو سایتdesign website onlinedesign website onlineطراحی سایت | طراحی وب سایت و سئو سایتفروشگاه ساز پروفی + هاست و دامنه رایگانفروشگاه ساز و راه اندازی فروشگاه اینترنتی | سبدخریدطراحی سایت با سایت ساز® پورتال سازمانی، طراحی وب سایت، نرم افزارنماد اعتماد الکترونیکی سایت ساز یوتاب
طراحی سایتسایت سازطراحی وب سایتشرکت طراحی سایتسایت ساز آنلاینطراحی سایت ارزانطراحی سایت در قمطراحی سایت در تهرانقیمت طراحی سایت
آموزش های یوتاب