تماس و مشاوره رایگان 37715907-025
سایت ساز یوتاب

تست رایگان 10 روزه فول امکانات

طراحی سایت یوتاب | فروشگاه ساز | طراحی و ساخت وبسایت بهترین فروشگاه ساز بهترین سایت ساز

تست رایگان 10 روزه فول امکانات

به اعتقاد یوتاب وب ، همه لایق داشتن یک سایت قدرتمند و حرفه ای هستند. هدف ما این است تا با ارائه سایت هایی با کیفیت و قدرت بالا ، سلیقه شما را برای انتخاب سایت برای خود و یا کسب و کارتان ارتقا ببخشیم . دیگر دوران هزینه های گزاف برای طراحی سایت به سر آمده ، دیگر نباید ایده های ناب تجارت و کسب و کار به خاطر هزینه های اولیه گرانی که برای طراحی سایت پرداخت می شد ، در نطفه خفه شود . در دنیای امروز که ارتباطات مجازی روزبروز گسترش می یابد ، دیگر نباید طراحی سایت هزینه های میلیونی داشته باشد.
یوتاب وب برای تحقق این هدف ، سایت ساز یوتاب را عرضه کرده است .
به مناسبت افتتاحیه سایت ساز آنلاین یوتاب ، یوتاب وب یک نسخه آزمایشی فول امکانات خود را بصورت کاملا رایگان به مدت 10 روز در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. 
در هر زمان از این مدت 10 روزه امکان ثبت سایت و سفارش نهایی برای شما وجود دارد و با پرداخت مبلغ 25 هزار تومان سایت خود را سفارش نهایی می دهید .

نکته : این تست رایگان 10 روزه به مناسبت افتتاحیه سایت می باشد و تا مدت یک ماه ادامه پیدا خواهد کرد ، پس از یک ماه امکان 10 روز تست رایگان از روی سایت برداشته می شود.
نکته : در صورت عدم واریز  وجه 25 هزار تومان در این مدت، امکان سفارش سایت شما بسته شده و تا مدت 6 ماه امکان ثبت نام دوباره با این نام کاربری و  شماره موبایل وارد شده ، برای شما مسدود می گردد. و  رفع مسدودیت ثبت نام برای شما تنها از طریق تماس تلفنی با یوتاب وب و بررسی کارشناسان یوتاب وب امکان پذیر می باشد. لذا خواهشمندیم در صورت تمایل به ثبت سایت ،در موعد مقرر اقدام نمایید.

کاربران گرامی بلافاصله پس از ثبت نام در سایت ، ابتدا نسخه رایگان آزمایشی سایت سازیوتاب را دریافت می نمایند و سایتشان با ساب دامین شرکت ایجاد شده و به نمایش در می آید . قسمت مدیریت سایت را نیز با ساب دامین شرکت مشاهده نموده و می توانند تمامی تست های خود را انجام داده و نرم افزار را در تمامی جنبه های مورد نیاز سایت خود بررسی نمایند .لازم بذکر است این نسخه آزمایشی فول امکانات بوده و کلیه امکانات نسخه نهایی را شامل می شود و یوتاب وب تنها به دلیل کسب رضایت و اعتماد شما عزیزان کلیه امکانات نسخه نهایی را در نسخه آزمایشی در اختیار شما عزیزان قرار داده است . 
 پس از سفارش نهایی  پارک دامین برای شما فعال شده ومی توانید بصورت نامحدود دامین بر روی سایت خود پارک نموده و سایت را با آدرس دامین خودتان به نمایش درآورید و به قسمت مدیریت سایت نیز با همین آدرس دامین جدید وارد شوید.


 
بهترین راه برای رسیدن شما به هدف، خرید سایت آماده می باشد. چرا که سایت هایی همچون سایت های خبری ، سازمانی ، فروشگاهی ، شخصی ، مذهبی و... از یک روال مشخص استفاده میکنند ، و نیازی نیست چرخ را از نو طراحی کنید ، فقط باید یک چرخ خرید .
تنها با تحقیق ، یک شرکت معتبر مثل طراحی سایت آنلاین یوتاب وب را انتخاب نموده و بصورت آنی وب سایت خود را تحویل بگیرید. پس فرصت را از دست ندهید .
سایت خود را از ما بخواهید و به خانواده یوتاب وب بپیوندید.

همین حالا سایت خود را ایجاد کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی طراحی سایت یوتاب
آموزش های یوتاب
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی